Vivetkav Vivetkav komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Opět krásné počtení... Její psaní miluji vždy čtu čtu a čtu a nemůžu přestat.. má kouzlo vtáhnout okamžitě do děje ať je to o čemkoliv. A myslím že to nejsou jen nějaké romantické románky, jsou to věci ze života a někdy pěkně peprné smutné a zoufalé, ale to je život není to jen procházka růžovou zahradou. Pro mě krásné uvědomění jak je třeba o vztah stále pečovat, být upřímný a neuhýbat

15.02.2022 4 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Úžasné jak se člověk rychle vtáhl do atmosféry.. místa... prostředí... Hltala jsem každé slovo a chtěla vědět víc a víc.. krásný krimi román a to krimi věci nečtu, ale tohle mi bylo doporučeno a nelituji. Četla jsem již od autorky povídky s kočičími příběhy a o to víc jsem byla překvapená. Ráda si přečtu něco dalšího.

10.02.2022 4 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Hezké příběhy lidí s kočičím přítelem.. zajímavé jak to čtyřnohé mnoukaci stvoření někdy zamotá život a pohled úhlu na něj

05.02.2022 3 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Řeknu rovnou HUSTÁ kniha.. začátek byl pro mě všelijaký, ale potom vše začalo zapadat jako puzzle a dostalo to spád a nešlo přestat.. nechápala jsem a stále mi to hlava nebere jak se o tomto neštěstí a lodi vůbec neví.. neuvěřitelné.. doporučuji

05.02.2022 4 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Zajímavý příběh.. jednoduchý smutný zábavný přímý jako Eleanor, s kterou by jste neměnili.. v táhne vás do svého života a nepustí.

24.01.2022 4 z 5

Nevědění Nevědění Milan Kundera

Už dlouho se chystám na Žert, ale dostala si mi do rukou tato kniha jako dar a tak jsem přeskočila a jsem velmi unesena nevědomím Nevědomí... Je zajímavé jak přes 20 let vydaná kniha se dostane do Čech až nyní, ale chápu proč .. vše má svůj čas .. těším se na další knihy a tuto doporučuji

21.01.2022 4 z 5

Pohár od Pánaboha Pohár od Pánaboha Ota Pavel

Krásné povídky ze života.. moc hezky se to četlo a řekla bych, že jsem se přistihla jak kdybych byla někdy přítomna jako fanda závodu nebo sedící pod rozkvetlou lípou a bzučicich včel..

16.01.2022 4 z 5

Pro mě složitě některé věci napsané ale jinak zajímá kniha ráda se k ní vrátím a myslím že se zase posunu dál :-)

13.01.2022 2 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Nádherný příběh... Poslouchala jsem v audio verzi a nemohla jsem se odtrhnout.. od začátku chytlavé.. šťastný konec jsem ani nečekala, byla jsme mile překvapená..

06.01.2022 5 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Zajímavé povídky kočičích a lidských příběhů... Jak ty zvířata mají nádherný dopad na životní osudy.. ️

01.01.2022 3 z 5

Jak jsem potkal ryby Jak jsem potkal ryby Ota Pavel

Krásné povídky ... Jsou velmi procítěné a byla jsem překvapená jak se dokáže vcítit a nádherné popsat ryby přírodu a lidi .. a život nejen svůj ... Jak krásné je souznít s přírodou...

30.12.2021 4 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Velmi příjemná kniha ... Začíná jakoby snem, ale vlastně je to skutečné.. násilí, které se stále děje a taky mstivost a nepochopení.. vyprávění svého života a pátrání jiného minulého vás vtáhne a už nepustí

28.12.2021 4 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Nádherné životní příběhy 3 žen, které měly odvahu změnit osud, který jim byl předurčen. Cop, jak výstižné propletení 3 pramenů...

15.12.2021 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Nádherný čtivý příběh u kterého si občas myslíte jak dopadne a ejhle zase ne... Takže chcete stále vědět jak to dopadne .. doporučuji

09.12.2021 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Opět krásná silná kniha .. zajímavý lidský osudy .. život nejde nalajnovat dokonce, ale můžeme si zvolit cestu sami nebo taky ne...

02.12.2021 4 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Skvělá oddechovka.. poslouchala jsem audio a díky p. Ebenovi úplně skvělé..usmívám se ještě po týdnu .. doporučuji

16.11.2021 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nádherná kniha která mě dostala.. byl to krásný příběh .. leč životní ... Dramatický, melancholicky, smutný, krutý ale i veselý , napínavý, šťastný a zanechal ve mě spoustu myšlenek..ráda si knihu časem přečtu znova a vrátim se s Liesel to prožít znovu.. doporučuji

13.11.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Opět mrazivá ale chytlavá kniha od začátku.. říkám si, ještě že nezůstalo za tou železnou oponou... Je třeba nezapomínat a uvědomovat si svobodu

04.11.2021 5 z 5

Klíč k minulosti Klíč k minulosti Tatiana de Rosnay

Čtivá kniha z pohledu minulosti.. i přítomnosti.. jsem ráda za náhled z Francie.. a i za nahled charakteru francouzů a američanů ..velmi emotivní příběh ..děkuji autorce

19.10.2021 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Nádherná kniha i když jsem uronila i slzicku..čtivá od začátku do konce .. krásně napsané ...moc děkuji autorce ..stejně jako Heřmánkové údolí zajímavé životni příběhy .

12.10.2021 5 z 5