Moc přítomného okamžiku - Kniha o duchovním osvícení

Při čtení této knihy mnoho z nás učiní nové objevy: nejsme svou myslí; můžeme se zbavit duševní bolesti; najdeme, jakmile se vzdáme přítomnému okamžiku. Dovíme se také, že jedním z klíčů k dosažení vnitřního klidu je naše tělo, stejně jako ticho a prostor kolem nás. To jsou brány, jimiž můžeme vstoupit do přítomnosti, kde neexistují žádné problémy. V přítomném okamžiku najdeme své skutečné já a hlubokou vnitřní radost. Pouze v přítomném okamžiku si uvědomíme, že už jsme úplní a dokonalí. Mnoho z nás zjistí, že naší největší překážkou na cestě k tomuto poznání jsou naše partnerské vztahy. Vstupujeme do ,,nového teritoria" a nic není takové, jak se nám to dosud jevilo. Pochopíme, že naše partnerské vztahy mohou být další branou k duchovnímu osvícení, pokud jich budeme užívat moudře, to jest k tomu, abychom se stali víc milujícími. Výsledek? Skutečné spojení mezi naším já a druhými lidmi. Naučíme-li se žít v přítomném okamžiku, budeme-li vnímat realitu ,,neviditelného Bytí" a svého ,,vnitřního těla", otevřeme se transformujícímu poznání, jež nám poskytuje tato kniha....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79966/big_moc-pritomneho-okamziku-kniha-o-duc-B0G-79966.jpg 4.2552
Literatura světová, Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Pragma

The Power of Now, 1997

Kniha Moc přítomného okamžiku - Kniha o duchovním osvícení

janulka1310

Na knihu jsem potřebovala více času, abych mohla jednotlivé kapitoly vstřebat a hlavně jim porozumět. Někdy jsem měla opravdu problém, někdy mi to bylo naprosto jasné. Hlavní myšlenku chápu, ale určitě mám k pochopení celého tématu ještě dlouhou cestu.

Dija

Čtení této knihy jsem si musela dávkovat po malých kouskách, protože se mi z toho množství slova PŘÍTOMNOST dělaly mžitky před očima. ;) Úplně by mi vlastně stačila ta úvodní část. Nicméně ano, člověka to v ledasčem posune a věřím, že tuto knihu budu v případě potřeby otevírat a vracet se k ní.

MontanaB

Jedna z knih, které opravdu mění život.
Kdo se nechce probudit, nechce být šťastný a chce se trápit, stěžovat si, vidět kolem sebe jen cizí a zlé lidi, nerozumět svému hněvu a strachům... prosím, raději to nečtěte.
Kdo chce svůj život změnit k lepšímu a být šťastný - právě jste našli klíč!
Přečtěte si CO a v knize "Nová Země" si pak přečtěte JAK.

Lucie131313

Řekla bych takový "must have" mezi knihami s duchovní tématikou. Jak jsem psala u knihy Nová Země tohoto autora - doporučila bych jako povinnou četbu. :) A hlavně povinné zpřítomnění :-))

InstanTia

Kniha, která má moc opravdu výrazně změnit váš vnitřní svět, pokud jí to dovolíte. Sama se snažím na sobě metody autora testovat a musím říct, že to, co píše, opravdu dává smysl. Všechny problémy opravdu vytváří naše mysl a vytváří je právě proto, že s ní neumíme dostatečně dobře zacházet. Doporučuji.

Kakarinka

Základní myšlenka zajímavá, zbytek ezoterické nesmysly. K dočtení jsem se musela vyloženě nutit.

MasterKimi

Věděl jsem, že to nebude jednoduché čtení a taky nebylo. Jsem rád, že jsem knihu nepopadl hned, jak jsem se o ní dozvěděl. Člověk na to musí dozrát. Ztotožňuji se se zásadními myšlenkami knihy, avšak na můj vkus jsou podány až příliš duchovně a často Eckhart Tolle ustřeluje "ezo" směrem opravdu neskutečně moc. Přesto je v knize spousta pasáží, které mě donutily k hlubokému zamyšlení a řekl bych i prozření.

Prince_of_book
29. lednaodpad!

Tahle knížka nebyla pro mě, nějak nejsem sjednocený s myšlenkami, co se v knize objevili. Některé myšlenky se mi líbily, nicméně většinu jsem nechápal a přišlo mi, že se hodně z myšlenek v knize navzájem vylučují.

Možná nejsem pro knížku cílovka a možná jsem prostě jen nedostatečně "povznesený", abych myšlenky chápal a přijmul. Knihu jsem víceméně doposlouchal na sílu.
Posloucháno jako audiokniha.
Hodnotím 3/10