Vivetkav Vivetkav komentáře u knih

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Musím říct, že jsem nevěděla co mě čeká má první kniha od autorky.. půjčila jsem z knihovny a ne ne ji otevřít ..nakonec se ke mě dostala v podobě audioknihy a vtáhla mě okamžitě..nádherně namluveno a byla jsem unesena ... Nádherný román i když samozřejmě myslím ve velikosti autorčina psaní ne obsahem, ale to k bohování a magii myslím patří ...za mě zajímavé svižné neprůhledné

17.09.2022 4 z 5

Dobrodružství Toma Sawyera Dobrodružství Toma Sawyera Jana Eislerová

Krásný příběh navíc i v angličtině ve sloupcích .. perfektní pro děti

16.09.2022 3 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Pro mě vzpomínka.. četla jsem před 20 lety a je zajímavé, když čtu takhle po letech, jak si pamatuji některé věci přesně, některé vůbec a některé na mě mají úplně jiný pohled úhlu.. tak to má ale být...krásná kniha od Irvinga .. doporučuji

14.09.2022 4 z 5

Krásně napsané.. půjčila jsem si pro syna a začala číst a neodolala jsem a zhltla knihu s úsměvy na tvářích.. jelikož jsem neviděla film, tak jsem nebyla nijak ovlivněna jinou formou a udělala si vlastní představu .. vřele doporučuji

07.09.2022 4 z 5

Velmi kruté události a ještě horší, že si je někdo prožil a nemohl nic dělat.. ano (po) zapomenutá tragédie, o které nikdo neví.. děkuji autorce za sepsání této historie a ještě z toho udělat čtivou knihu

31.08.2022 4 z 5

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Moc hezký příběh .. smutný emotivní a zároveň krásný

30.08.2022 3 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Jak jednoduchý příběh daloby se říct, ale zároveň tak silný.. zhltla jsem knihu za 3 dny a to jsem na ni neměla ten správný čas, ale byla skvělá. Moc se mi líbila. Každá kniha od autorky je jedinečná.

25.08.2022 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Opět čtivá kniha .. zajímavé téma, ale nepatří mezi top od této autorky

20.08.2022 3 z 5

Na začátku na mě kniha působila zmateně, ale postupně se vše ujasnovalo a vše začalo do sebe zapadat.. zajímavý pohled úhlu od emigrantů žijících v Paříži

20.08.2022 4 z 5

Plavovláska Plavovláska Mika Waltari

Musím říct velmi silný a drsný příběh života... Dětství nás ovlivní i kdyby jsme trvdili opak

10.08.2022 4 z 5

Tajný život stromů Tajný život stromů Peter Wohlleben

Moc hezká kniha plná zajímavých informací.. některé mě doslova šokovali.. a jak říká moje kamarádka..po přečtení této knihy už se na strom budete vždy dívat jinak a s tím teda souhlasím..

09.08.2022 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Má již 3 kniha od autorky a za mě tato nejlepší, takže se těším na další.. Island mě nikdy nenapadlo, že bych navštívila, ale tato kniha nahlodala a uvidíme .. jinak romantický příběh, ale zajímavý ..pobavil nadchl, bylo to vtipné a mělo to spád.. doporučuji

06.08.2022 4 z 5

Bývali jsme bratři Bývali jsme bratři Ronald H. Balson

Krásný opravdu působivý román.. zase to bylo z jiného úhlu pohled na válečné období a líbil se mi ten láskou a romantickým pojetím zakomponováný příběh

15.07.2022 4 z 5

Velmi zajímavá kniha a rozhovory.. silné příběhy .. Smekám nad odvahou a rozhodnutím těchto lidí a asi jim i závidím

10.07.2022 4 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Má druhá kniha autorky.. nu přiznám se, že jsem čekala víc.. jak o Chorvatsku tak od knihy.. ale jako letní oddychovka super

06.07.2022 2 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Dočtena 3 sériová kniha a musím říct, že ta mě nutila k velkému zamyšlení.. žijeme své nebo něčí životy? Být sama sebou není zas tak jednoduché, když se to tak vezme... O idealizování zemřelých taky hezky řečeno..Krásné dokončení návaznosti na první knihu..

29.06.2022 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

No na první díl to nemá, ale bylo to taky čtivé a chvilkami hodně vtipné.. jdu dát hned 3 díl

25.06.2022 3 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Kniha měla od začátku spád.. nebyla nijak dopodrobna rozepsána, ale tím byla velmi čtivá.. krásný román.. doporučuji

21.06.2022 4 z 5

Strašidýlko Stráša Strašidýlko Stráša Alena Mornštajnová

Krásná kniha.. moc se mi líbila a dokonce i mé pubertální dceři, která to samozřejmě nepřizná.. nejdřív si říkala co to poslouchám pro mrnata, ale potom se zaposlouchala a chtěla vědět jak to bude dál... Bubu byl velmi vtipný, takže i ji rozesmál.. a kniha byla k zamyšlení, takže moc děkujeme za společné chvíle s krásným příběhem...

18.06.2022 4 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Jako nebylo to špatné, ale čekala jsem asi víc i konec byl takový nijaký i když už to potom mělo spád.. dala jsem knihu za 2 dny a to bylo asi super, že jsem na ní měla čas, jinak kdybych ji četla jen po chvilkách, tak bych se někde ztrácela a to by mě vytáčelo.

17.06.2022 3 z 5