Vivetkav Vivetkav komentáře u knih

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Zajímavá čtivá kniha

16.02.2021 4 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Četla jsem snad před 20 ti lety a teď zjišťuji, že pár vět stále v životě používám.. bylo příjemné si přečíst znovu a uvědomit kam se člověk posunul.. vřele knihu doporučuji všem

03.02.2021 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Zajímavá kniha, velmi čtivá, doporučuji

24.01.2021 4 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Zacatek na me pusobil depresivne ale potom se to preklenulo a nabralo to na obratkach .. nakonec hodnotim knihu jako zajimavou a napinavou

19.01.2021 4 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Nádherná kniha.. jsem ráda že se mi dostala do ruky.. jak se dá příběhem poučit a dokonce i pobavit.. ráda si přečtu znovu.. doporučuji všem

17.12.2020 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Zajímavá kniha, velmi čtivá .. silný příběh

15.11.2020 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kdysi jsem začala tuto knihu číst a pak jsem jí odložila, ale teď prečtená za 2 dny chytla mě a už nepustila.. zajímavé hezky propletené

06.10.2020 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Úžasná kniha velmi silná a emotivní ..ještě teď mě mrazí a zároveň je mi smutno kolik lidí musí čelit takovým to životním útrapam stále A nemají tu sílu změnit šablonu..

12.09.2020 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

No musím říct že jsem měla co dělat abych knihu neodlozila, ale po té půlce už to začalo mít nějaký spád zajímavosti a napětí .. jsem ráda že jsem nevzdala i když velký happy end tak i krásné uvědomění.. autorku mám moc ráda, doufám ale že další knihy budou vic od začátku čtivé

03.09.2020 2 z 5

Nebe opravdu je... Nebe opravdu je... Todd Burpo

Zajímavá kniha přečtena jedním dechem .. doporučuji i těm co nevěří .. v cokoliv...

06.05.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Úžasna kniha.. přečteno jedním dechem.. první věty mě udivily ale mrazivé až do konce.

04.03.2020 5 z 5