Osm

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Příběh o několika láskách s jednou detektivní zápletkou. Začíná nečekaně skoro koncem a končí začátkem. Hlavní hrdinka Míša je následkem střelného poranění v bezvědomí. Kdo jí chtěl ublížit a proč, když ji všichni měli rádi? A co se stane, až se Míša probudí a ze svého života si bude pamatovat jenom něco?

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331871/osm-pO8-331871.jpg 3.72216
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Motto
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (649)

Kniha Osm

Přidat komentář
Mirin1349
dnes

Jsem nepoučitelná, třetí knížka od autorky a opět se ukazuje, že oplývá neskutečným talentem na tak nesympatické postavy, že nad tím zůstává až rozum stát. Všechno špatné, co se jim dělo, jsem jim vlastně i přála. Nikdo se tam nechová normálně, detektivy nevyjímaje. Asi jsem si myslela, že to bude o trochu víc detektivka a méně román, na druhou stranu to čtivé bylo, zajímalo mě, jak to skončí. Bavilo mě i skákání v časových rovinách. Je to ale ten typ knih, po jejichž přečtení ve mně žádný velký dojem nezůstane. Prázdné kalorie, které vás sice zasytí, ale žádný užitek z nich není.

Adlinkaa
04. července

Tohle byla moje první kniha, co jsem od Radky Třeštíkové četla. Zatím je to vlastně i moje nejoblíbenější kniha od ní zatím. Sice teď, když jsem starší a mám načteno více, mi nepřijde zas tak moc výjimečná, ale jen ten nápad na děj je určitě zajímavý.


Zara
28. června

Čtivé. To je asi tak jediné pozitivum....

sporran
20. června

Čtivá kniha, která zaujala, ale hlubší stopa po ní nezůstala. Takové plážové čtení na dovolenou.

Jančislava
20. června

Radku Trestikovou začínám mít ráda. Zatím jsem četla Bábovky a Veselí a oboje se mi moc líbilo. Kniha Osm je zajímavá svým příběhem a nápadem, který se mi opravdu líbil. Co mi moc nevyhovovalo byl styl psaní, který mě nazacatku bavil, ale pak byl spíše obtěžující. Myšlenkové vmetky, které se objevovaly za každou větou, mě unavovaly. Časem buď trochu vymizely nebo jsem je přestala vnímat, nevím. Proto dávám o jednu hvězdu méně. Jinak za knihu děkuji a určitě budu číst dál.

Marcik7
15. června

Byla jsem zvědavá na tuto knihu, prý detektivka - ztrácela jsem se poněkud v postavách i v čase, postavy byly vykresleny zajímavě, ale něco tomu chybělo...

Kubikuli
08. června

Moje čtvrtá kniha od této autorky a pro mě nejslabší. Nejde ji však upřít čtivost, dávka napětí, ale v jistých chvílích i dávka nudy a nezajímavosti. Tentokrát mi ani snad ani nevadil otevřenější konec , protože už mi snad i bylo jedno jak to dopadne, hlavně, ať už je konec...

Péťa1950
07. června

Kniha čtivá. Ve střední části jsem se chvíli ztrácela v postavách a časové posloupnosti. Láska a touha po lásce v různých rovinách, závislost na druhém.Propletené vztahy malého počtu lidí. Kam až vede nepoznaná rodičovská láska.

1 ...

Doporučujeme

Panda v nesnázích
Panda v nesnázích
Roznese tě na kopytech
Roznese tě na kopytech
Kudlanka bezbožná
Kudlanka bezbožná
Záměna
Záměna