Osm

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Příběh o několika láskách s jednou detektivní zápletkou. Začíná nečekaně skoro koncem a končí začátkem. Hlavní hrdinka Míša je následkem střelného poranění v bezvědomí. Kdo jí chtěl ublížit a proč, když ji všichni měli rádi? A co se stane, až se Míša probudí a ze svého života si bude pamatovat jenom něco?

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331871/osm-Was-331871.jpeg 3.72401
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Motto
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (690)

Kniha Osm

Přidat komentář
MartinkaSl
předevčírem

Kniha mne ze začátku moc nezaujala, ale od poloviny se četla sama.

Odpočinkový příběh s detektivním pozadím.

Bynatali
23. února

Začátek vypadal slibně, ale docela rychle se kniha proměnila ve zdlouhavou nudu o ničem...


SilviiM
09. února

Knihu sem četla před pár lety. Za mě velmi dobře napsaná kniha s detektivním pozadím. Četla se úplně sama.

hana6145
09. února

Kniha mě nijak zvlášť neoslovila. V půlce jsem musela skončit.

Ronnie68
27. ledna

Tuhle knihu jsem si vybrala hlavně díky čtenářské výzvě ... a nevěděla jsem, co mám od ní čekat ... to, že kniha začala skoro koncem a pak se děj posouval a prakticky vysvětloval ... mě docela i bavilo ... a nedokázala jsem se od něj odtrhnout, abych zjistila tu pointu ... prostě a jednoduše, kniha mě bavila a jsem ráda, že jsem na ní narazila ...

MMacicekk
25. ledna

Detektivní zápletka v knize od Radky Třeštíkové? To jsem si nemohla nechat ujít! Autorka píše svým osobitým stylem, a ten mi prostě sedí. Opět mě o tom přesvědčila i kniha Osm, která čekala pár let na přečtení. Autorka knihu rozdělila na několik částí – začátek se překvapivě věnuje skoro konci, kde se dozvíme, co se stalo, a poté až zpětně se vracíme na začátek, abychom se dozvěděli, jak k tomu došlo. Setkáme se zde se zajímavými postavami, které působí reálně, pomalu odhalujeme jejich touhy a přání, jednotlivé osobní příběhy se proplétají, až zjistíme, že prakticky každý měl motiv Míšu zabít. Zápletka je dobře promyšlená i vystavěná, přesně tak, aby udržela vaši pozornost a vy jste se chtěli dozvědět konečné rozuzlení. Úplný závěr je snad jediné, co mě malinko zklamalo, konec byl spíše otevřený, i když o důležité odpovědi jste ochuzeni nebyli. Dozvíte se tedy, kdo, proč a jak, ale jestli s tímto nakonec budete spokojeni, je jen na vás.

lucie8854
24. ledna

Neoslovila mě, musela jsem se k ní vracet a četla ji dost dlouho.

lucie2169
24. ledna

Příjemné nenáročné čtivo s detektivní zápletkou a dobře zpracovaným, protože nikoli polopatickým závěrem. Takový film, který si pustíte, aby vám šlo žehlení lépe od ruky, a na který by se s vámi manžel nikdy nepodíval. Mně se to líbilo, takže dávám plný počet bodů.

1 ...