Nebe opravdu je...

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Neuvěřitelné vyprávění o cestě malého chlapce do nebe a zpět Když Colton Burpo přežil komplikovanou operaci slepého střeva, jeho rodiče jásali radostí nad jeho zázračným uzdravením. Nečekali však, jaký se před nimi během následujících měsíců rozvine příběh: příběh stejně krásný jako neobyčejný, zachycující cestu jejich syna do nebe a zpět. Colton, ani ne čtyřletý, sdělil svým rodičům, že během operace odešel z těla - a pravdivost svého prohlášení potvrdil tím, že přesně popsal, co mezitím dělali jeho rodiče v jiné části nemocnice. Vyprávěl o tom, jak navštívil nebe a co mu říkali lidé, které tam potkal a které nikdy předtím neviděl. Mluvil při tom i o událostech z doby před svým narozením. Navíc své rodiče ohromoval popisy a obtížně srozumitelnými informacemi o nebi, které přesně odpovídaly Bibli, přestože ještě neuměl číst. S odzbrojující a přímočarou smělostí dítěte vypráví Colton o svých setkáních s dávno zesnulými členy rodiny. Popisuje Ježíše, anděly, jak je Bůh "opravdu, opravdu veliký" a jak nás Bůh miluje. Celý příběh převyprávěl Coltonův otec, ale kniha zachycuje i jeho jedinečně prostá slova. Nebe opravdu je... nabízí letmý pohled na svět, který nás čeká a kde, jak říká Colton, "nikdo není starý a nikdo tam nenosí brýle". Nebe opravdu je... navždy změní vaše smýšlení o věčnosti, protože nabízí možnost vidět - a věřit - jako dítě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106853/nebe-opravdu-je-106853.jpg 4.2129
Žánr
Literatura světová, Náboženství
Vydáno, Návrat domů
Orig. název

Heaven is for real, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (35)

Kniha Nebe opravdu je...

Přidat komentář
sandratea
13. ledna

Krásná hra na kdyby... jak byste žili vy?

Bethanee
10. ledna

Krásná knížka podle skutečného příběhu. „Žili byste jinak, kdybyste věděli, že nebe opravdu je?“ :)


Mrožvlednici
24.09.2020

Doporučuji každému. Tento příběh podle skutečné události bere dech.

Vivetkav
06.05.2020

Zajímavá kniha přečtena jedním dechem .. doporučuji i těm co nevěří .. v cokoliv...

ComicGuy899
04.04.2020

Svojským spôsobom veľmi unikátna kniha o neobvyklej situácií, ktorá sa nestáva každý deň.

Je to napísané celkom jednoduchým štýlom, ktorý je aj celkom čítavý. Príbeh si niekde začne a niekde skončí. Zväčša písané kronikovým štýlom, ktorý opisuje hneď to, čo je potrebné a tak sa nestáva, že sa k téme dostanete niekedy až na konci knihy. Je len na vás či budete veriť jej pravdivosti, no ja som o autenticite presvedčený.
Nemá striktne dané o čom vlastne bude. Je to jednoducho prerozprávaný príbeh o zaujímavej výpovedi chlapca menom Colton primladého na to, aby si niečo takého dokázal vymyslieť. Čo, ale neznamená, že je kniha plochá. Práve, že naopak. Autor si ma dokázal k sebe pripútať a do do pár dní som celý jeho príbeh zhltol. Príbeh má veľa highlitov ktoré sú rozostavané po celej knihe takže sa nemusíte báť, že kniha na vás zrazu všetko hodí a potom vás unudí k smrti.
Na to že jej autor nie je spisovateľ je to remeselne napísané na jednotku. Jej presah a odkaz ani nespomínam. Pre mňa ako začínajúceho kresťana musím povedať, že som na lepšiu knihu ani naraziť nemohol.
Ťažko sa vlastne opisuje, čo táto kniha vie poskytnúť. To by ste si ju museli prečítať sami. Ak sa tu nájde nejaký zarytý ateista, čo môj koment zneguje, prosím dokáž mi svoju pravdu :)
Ozajstná kniha na zamyslenie.
76%, Známka: B

Vždy je zaujímavé sa pozrieť na svoju vieru z inakšieho pohľadu...
Niekedy aj z pohľadu nevinného malého dieťaťa.

simca3997
30.01.2020

Je k zamyšlení

baty
31.05.2019

Knihu jsem přečetla doslova jedním dechem. Doporučuji všem.

angelak
02.05.2019

Silný a nádherný příběh plný naděje ...

1