Vivetkav Vivetkav komentáře u knih

Říkali mi šulíne Říkali mi šulíne Ivan Krejčí

Četla jsem před 20 lety a pobavila mě opět, dokonce zjišťuji, že jsem tenkrát některý věci nevnímala .. doporučuji krásná Veselá pohodovka

07.08.2021 3 z 5

Román pro muže Román pro muže Michal Viewegh

Pohodovka u které jsem se pobavila.. nic jsem ale neočekávala

04.08.2021

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Nádherná kniha vžila jsem se do příběhů a hltala tu čistou lásku a její nástrahy ... Ráda přečtu znovu

02.08.2021 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

3 kniha od autora a pro mě nejslabší... Ale hodnotím pořád dobře.. Byla chvilkami vtipná i zajímavá

13.07.2021 2 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Jako mnozí jsem nějak tuto knihu opomíjela.. nová autorka super hodnocení ..stále jsem ji odsouvala, ale nakonec jsem se k ní dostala a četla a četla a doslov mě málem rozbrečel .. uvědomění a snad i ztotožnění s postavami.. krásný historický román se zajímavými informacemi.. jdu hned na druhý díl

03.06.2021 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Super .. byla jsem nadšená.. velmi jsem se pobavila .. uvědomí taky silné.. krásná kniha doporučuji

21.05.2021 4 z 5

Strážce nádrže Strážce nádrže Zdeněk Svěrák

Úžasné .. pobavila jsem se klasickým stylem Pana Svěráka, který nemá chybu..

18.05.2021 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Zajímavé propojení 2 příběhů sourozenců.. vždy jsou dvě strany mince a názorně je vidět jak to každý vidí jinak.. krásná kniha doporučuji

29.04.2021 2 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Začátek mě moc nechytl, ale potom se to začalo proplétat a brát na obrátkách a musela jsem číst a číst..

18.04.2021 3 z 5

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Krásná kniha ... byla jsem mile překvapena v jak malém obsahu je tolik příběhů a síly a jak to bývá do filmu se věci nedají ..je to škoda , ale proto kouzlo knih je .. jdu si stáhnout další...

11.04.2021 5 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Pro mě velmi zajímavá kniha.. humorná psaná životem a krásným pohledem na čechy a českou zem .. vyvolala ve mě spoustu uvědomění a na konci jsem měla pocit, že ji potřebují číst hned znovu

11.04.2021 5 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Zajímavá nadčasová kniha .. kdo chce duchovní cestu příjemnou formou kniha určena pro něj

04.03.2021 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásná i když smutná ale příjemné melancholická kniha..četla se sama

03.03.2021 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Úžasné melancholicke romantické dramatické čtivo.. jedním dechem

25.02.2021 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Čekala jsem od autorky něco jiného, ale zklamaná jsem nebyla. Jednoduchý příběhy, příjemná nostalgie v návratu do dětství.. za mě humorné dílo

17.02.2021 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Zajímavá čtivá kniha

16.02.2021 4 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Četla jsem snad před 20 ti lety a teď zjišťuji, že pár vět stále v životě používám.. bylo příjemné si přečíst znovu a uvědomit kam se člověk posunul.. vřele knihu doporučuji všem

03.02.2021 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Zajímavá kniha, velmi čtivá, doporučuji

24.01.2021 4 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Zacatek na me pusobil depresivne ale potom se to preklenulo a nabralo to na obratkach .. nakonec hodnotim knihu jako zajimavou a napinavou

19.01.2021 4 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Nádherná kniha.. jsem ráda že se mi dostala do ruky.. jak se dá příběhem poučit a dokonce i pobavit.. ráda si přečtu znovu.. doporučuji všem

17.12.2020 5 z 5