Říkali mi šulíne

Říkali mi šulíne https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39753/bmid_rikali-mi-suline-eEM-39753.jpg 3 28 4

Humorně psané deníkové zápisky údu, jehož vrtochy dokážou tak mistrně ovládat svého mužského nositele: jednou ho vynesou do oblak štěstí, jindy ho srazí do hlubin beznaděje. Každý muž pozorně sleduje jeho vývin, porovnává velikost v klidu i v pohotovosti, výdrž při milostných hrách… Neméně zájmu však vzbuzuje i u žen. Neboť bez něho by nebylo pokračování života. O životě s tím zajímavým přívěškem nevázaně pojednává tato knížka. Muži v ní najdou kousek sebe, ženám snad pomůže trochu pochopit muže. – O báječný ilustrační doprovod se postaral Lubomír Lichý... celý text

m2056
20.03.2024 4 z 5

Kniha se četla dobře je to takové čtení na pohodu odpočinek od všech hororů chvílemi to připomíná Malého previta a Mladí v hazlu kniha dokáže pobavit.

Vivetkav
07.08.2021 3 z 5

Četla jsem před 20 lety a pobavila mě opět, dokonce zjišťuji, že jsem tenkrát některý věci nevnímala .. doporučuji krásná Veselá pohodovka

Mishell14
05.01.2015 4 z 5

kniha pro zasmání a odpočinek. :)

MonisPop
26.05.2013 4 z 5

Jednoduchá, odpočinková kniha, u které jsem se chvílemi dobře zasmála. Vřele doporučuji tomu, kdo si potřebuje zlepšit náladu.