Myšlenky za volantem

Kniha Marka Ebena Myšlenky za volantem představuje soubor sloupků a fejetonů, které vycházely časopisecky v letech 2014–2020. „Moje zkušenost s podobnými knížkami je taková, že se mi vždycky něco líbí a něco zase ne. A byl bych vlastně rád, kdyby v té knížce zbylo jen to, co se mi líbí, abych nemusel otravně listovat a přeskakovat to, co se mi nelíbí. Ale nikdy jsem neměl to srdce z knížky něco vytrhnout, připadá mi to barbarské. A proto je tato knížka ve formě kroužkového bloku, protože z bloku člověk vytrhne list jako nic a nemusí se trápit. Pokud někomu po přečtení zbudou jen desky, velice se omlouvám.“...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453531/big_myslenky-za-volantem-IHk-453531.jpeg 4.5944

Kniha Myšlenky za volantem

Kortez

Audiokniha nactena autorem. Kratke no o to vtipnejsi a trefnejsi fejetony z bezneho zivota. Mohu jenom doporucit.

Jahoda
31.12.2022

Skvělé úvahy nad zdánlivě obyčejnými věcmi, které ale autor perfektním jazykem rozvádí. Moc milé čtení i přesto, že se neztotožňuji se všemi názory.

Angelo
31.12.2022

Autor se zamýšlí nad běžnými situacemi. Shrnul bych to jako jednoduché, pohodové, moudré, s inteligentním humorem psané.

markyticka
27.12.2022

Kniha postřehů a úvah Marka Ebena, které posbíral během několika let. Milé, ale žádná velká literatura. Čte se jednoduše, formát vydání - kroužková vazba - mi dost vadil.

vera1344
10.12.2022

Milá knížka, moc se mi líbila. Pan Eben má nejen talent, ale hlavně cit a humor, který neurazí, ale potěší.

knihovna1
07.12.2022

Knížka se mi moc líbila. Mile překvapila i pobavila. I jsem vybuchovala smíchy v metru a busu. Pomohla mi přestát i dopravní zácpy v MHD. A místo toho abych měla koutky dole, tak jsem se potutelně usmívala. Pan Eben má na psaní talent, je velmi výstižný a ve všem s ním souhlasím. Je citlivý a vnímavý. Knihu doporučuji na tyto zimní šedé dny.

Luluhappy
29.11.2022

Milá to knížka. Jen jsem se ze začátku lekla, že se všechny povídky budou týkat aut a to by mě nebavilo. Nejvíc mě bavila úvaha o Kardashian a jejích dětech a jménech těch dětí :D a pak cukroví, to bylo dokonalé!
V některých případech mi připadaly Markovy názory trochu zvláštní, ale on je prostě stará škola, no :))

keri.H
29.11.2022

Skvělá kniha, u které jsem se dost pobavila. :)