Myšlenky za volantem přehled

Myšlenky za volantem
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453531/bmid_myslenky-za-volantem-IHk-453531.jpeg 5 1088 1088

Kniha Marka Ebena Myšlenky za volantem představuje soubor sloupků a fejetonů, které vycházely časopisecky v letech 2014–2020. „Moje zkušenost s podobnými knížkami je taková, že se mi vždycky něco líbí a něco zase ne. A byl bych vlastně rád, kdyby v té knížce zbylo jen to, co se mi líbí, abych nemusel otravně listovat a přeskakovat to, co se mi nelíbí. Ale nikdy jsem neměl to srdce z knížky něco vytrhnout, připadá mi to barbarské. A proto je tato knížka ve formě kroužkového bloku, protože z bloku člověk vytrhne list jako nic a nemusí se trápit. Pokud někomu po přečtení zbudou jen desky, velice se omlouvám.“... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Myšlenky za volantem. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
11.07.2024 4 z 5

Velmi příjemné, lehké čtení. Při četbě jsem si vzpomenul na mistra Wericha.
Velmi uspokojivé.

Taufa
06.07.2024 4 z 5

Kniha, která mě pobavila. Autor si umí dělat legraci ze všeho možného. Knihu jsem četl na dovolené, za mě ideální na takovou oddychovku. Kniha se čte sáma. Humor byl decentní a vkusný. Kniha je bohužel opravdu dost krátká. Občas byl znát velký věkový rozdíl a rozdíl na jednotlivá probíraná témata, ale i tak zaslouženě 4/5!...

bibi70
23.06.2024 5 z 5

Při čtení této skvostně napsané knihy jsem se nesmírně bavila. Je obdivuhodné, jak si autor dokáže udržet nadhled a humor i v ošemetných situacích. Stává se mi to málokdy, ale po přečtení jsem začala číst znovu, nemohla jsem se nabažit.

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

10. ročník KNIHOMÁNIE startuje ve středu!

19.10.2020

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Puberta je jeden z nástrojů, jak příroda pečuje o lidský rod, aby nevyhynul. Protože člověk by asi nikdy dobrovolně neopustil to bezpečí vlastní rodiny, kde je o něj postaráno milujícími rodiči, a rodiče by asi těžko přenesli přes srdce, že to rozkošné a bezproblémové dítě najednou odchází. Ale pak přijde spásná puberta a z toho rozkošného dítěte se stane nesnesitelný jedinec, který opovrhuje svými rodiči, jejich hudbou, jejich oblečením, jejich životním stylem, takže nakonec jednou, když praští dveřmi a odejde, rodiče to jakž takž přežijí. A co je zajímavé, že hned venku na toho nesnesitelného jedince čeká jiný nesnesitelný jedinec, ovšem opačného pohlaví, který také před chvílí někde praštil dveřmi, a ti dva nesnesitelní pocítí k sobě tak neuvěřitelnou náklonnost, že spojí své životy a stanou se z nich ti báječní milující rodiče, od kterých by žádné dítě neodešlo, nebýt puberty.

Knížka, kterou držíš v ruce, není žádná velká literatura. Je to soubor sloupků, které už po několik let píši do časopisu. Moje zkušenost s podobnými knížkami je taková, že se mi vždycky něco líbí a něco zase ne. A byl bych vlastně rád, kdyby v té knížce zbylo jen to, co se mi líbí, abych nemusel otravně listovat a přeskakovat to, co se mi nelíbí. Ale nikdy jsem neměl to srdce z knížky něco vytrhnout, připadá mi to barbarské. A proto je tato knížka ve formě kroužkového bloku, protože z bloku člověk vytrhne list jako nic a nemusí se trápit. Neváhej to udělat! Pokud někomu po přečtení zbudou jen desky, velice se omlouvám.

Chcete - li pobavit boha, povězte mu o svých plánech. Tak vám na prahu nového roku přeji, abyste si splnili i to, co jste si nepředsevzali

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Myšlenky za volantem v seznamech

v Právě čtených26x
v Přečtených1 489x