Čekání na kocoura přehled

Čekání na kocoura
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129668/bmid_cekani-na-kocoura-mbc-129668.png 4 641 641

Alice složitě hledá cestu k dospívající dceři, Delfína už nechce být dál single, Théo těžce nese stěhování z venkova do města, malý David se musí smířit s rozvodem rodičů... Jedno mají všichni hrdinové společné: lásku ke kočkám. Čtrnáct křehkých příběhů o vztazích lidí, kterým autorka přezdívá „kočkaři“, vám vykouzlí úsměv na rtech a zároveň vás i dojme.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čekání na kocoura. Přihlašte se a napište ho.

Mateo67
07.06.2024 3 z 5

Nepatřím do cílové skupiny, k přečtení knihy mě přivedla výzva a oblíbená autorka. Nic překvapujícího se nekonalo, nejspíš ale není správné srovnávat tyto povídky s autorčinými detektivkami.

4xbabča
01.06.2024 5 z 5

Moc hezké a milé povídky o kočkách a taky o tom, že s nima může být krásně. Pěkné čtení, které pohladí po duši.

harena
17.05.2024 5 z 5

Nebýt čtenářské výzvy, tak by mi tato milá knížka utekla. Nejsem přímo kočkařka, ale tady jsem byla dojatá příběhy kočiček a lidí. Patnáct krátkých povídek psaných s láskou a těžko říct, které byly nejlepší. Líbily se mi všechny a knížku určitě koupím mé kamarádce - kočkařce, bude mít radost .
Paní Klevisová by ani špatnou knížku neuměla napsat.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (1)

Člověk se v pubertě složitě hledá, jen aby později zjistil, že to nejdůležitější o sobě stejně věděl už jako dítě.

Kniha Čekání na kocoura v seznamech

ve Čtenářské výzvě277x