Čekání na kocoura

Čekání na kocoura
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129668/bmid_cekani-na-kocoura-mbc-129668.png 4 675 675

Alice složitě hledá cestu k dospívající dceři, Delfína už nechce být dál single, Théo těžce nese stěhování z venkova do města, malý David se musí smířit s rozvodem rodičů... Jedno mají všichni hrdinové společné: lásku ke kočkám. Čtrnáct křehkých příběhů o vztazích lidí, kterým autorka přezdívá „kočkaři“, vám vykouzlí úsměv na rtech a zároveň vás i dojme.... celý text

Luigi1
21.09.2024 5 z 5

V těchto povídkách je znát že autorka má ráda nejen kočky

arthera
15.08.2024 3 z 5

Knihu jsem přečtla proto, že jsem velká fanynka Klevisové a její detektivky jsem zhltla všechny. Povídky byly fajn, takové na pohodu, některé bohužel slabší s odhadnutelnou pointou. Víc mi sedí “detektivní poloha spisovatelky a už se těším na další knihu!

IvaKo
22.07.2024 4 z 5

Kniha se mi hodila do výzvy a protože kočky obdivuji, tak jsem četla tyto povídky s potěšením a porozuměním. Jsou napsané s velkou láskou ke kočkám, které dokáží lidem pozitivně ovlivnit život.

Tebby
22.07.2024 4 z 5

Knihu jsem si vybrala skrz čtenářskou výzvu. Čte se to dobře, jsou tam lepší i horší příběhy. Některé by si zasloužily více prostoru, jiné ho mají zbytečně moc. Autorka se skrz příběhy snaží předávat životní moudra, no nevím, zda si já některé odnesu... Snad jen možná to, že není hloupé ani trapné nikam nespěchat. Znovu se už ke knize asi vracet nebudu. Větší radost udělá nějakému kočkaři, to já bohužel nejsem. Lepší průměr, 3,5*.

FoxFox
27.06.2024 5 z 5

Moc pěkně napsané příběhy o kočkách a jejich lidech. Vlastně ve všech povídkách nám paní autorka dokazuje, jak nám naši čtyřnozí miláčkové dokáží pomoct i v nelehkých životních situacích. Pro milovníky těchto chlupatých společníků krásné pohlazení po duši.

Mateo67
07.06.2024 3 z 5

Nepatřím do cílové skupiny, k přečtení knihy mě přivedla výzva a oblíbená autorka. Nic překvapujícího se nekonalo, nejspíš ale není správné srovnávat tyto povídky s autorčinými detektivkami.

4xbabča
01.06.2024 5 z 5

Moc hezké a milé povídky o kočkách a taky o tom, že s nima může být krásně. Pěkné čtení, které pohladí po duši.

harena
17.05.2024 5 z 5

Nebýt čtenářské výzvy, tak by mi tato milá knížka utekla. Nejsem přímo kočkařka, ale tady jsem byla dojatá příběhy kočiček a lidí. Patnáct krátkých povídek psaných s láskou a těžko říct, které byly nejlepší. Líbily se mi všechny a knížku určitě koupím mé kamarádce - kočkařce, bude mít radost .
Paní Klevisová by ani špatnou knížku neuměla napsat.

monte
28.04.2024 4 z 5

Milé kočičí povídky

Vilma232
24.04.2024 4 z 5

Ač nejsem milovník koček ani vzdáleně, soubor povídek se mi moc líbil.

munka
21.04.2024 5 z 5

Nečakala som, že sa mi kniha bude páčiť, lebo som si ju vybrala kvôli výzve. Pravda je, že poviedky ma pobavili a dobre sa čítali.

Lusa
18.04.2024 5 z 5

milé, krásné a krátké příběhy s kočkami, co více si přát :3

iveta3689
03.04.2024 4 z 5

Milé čtení, bavilo mě, i když nejsem kočkař.

Andyska007
01.04.2024 5 z 5

Krásné, milé povídky o kočkách, koťatech a kocourech. A o životě. Nejsem Kočkař, ale všem Kočkařům upřímně závidím...
Od M. Klevisové jsem četla několik detektivních příběhů a těším se na další. Nejprve ale poběžím do knihovny pro další díl povídek o kočkách.

Natty
29.03.2024 4 z 5

Milé nenáročné povídky, mnohdy s hlubším posláním, které jistě osloví i nekočkomily.

Gaboskaaa
28.03.2024 5 z 5

Nepatřím k milovníkům koček a ani povídky nepatří k nejčtenějším žánrům. Obojí alespoň trošku přehodnotím :) Povídky o kočkách a kocourech byly z drtivé většiny skvělé, bavily a dobře se četla.

ctenarTanDa
28.03.2024 5 z 5

Hezké čtení s navozením pocitu, že chci kotě :)

Johny_H.
15.03.2024 5 z 5

Vzhledem k tomu, že povídky nečtu a dá se říci, že je vysloveně nemám rád. Není se čemu divit, že se mi do této knihy nechtělo. O její existenci jsem tak nějak věděl a popadl jsem ji v rámci letošní čtenářské výzvy a musím říci, že je to až na dvě slabší povídky opravdu povedená kniha u které jsem měl místy vlhké oči a přesto že čtu obvykle jiný žánr tak musím dát 5/5.

leny.wood
02.03.2024 4 z 5

Milovníkem koček nejsem a přesto se mi čtení o nich líbilo, povídky v sobě mnohdy skrývají více než pouhé povídání o kočkách a jejich lidech. Příjemná jednohubka.

kamka1103
23.02.2024 5 z 5

Dovolenkové čtení, které hladí po duši, zvlášť když máte rádi kočenky