Čekání na kocoura

Alice složitě hledá cestu k dospívající dceři, Delfína už nechce být dál single, Théo těžce nese stěhování z venkova do města, malý David se musí smířit s rozvodem rodičů... Jedno mají všichni hrdinové společné: lásku ke kočkám. Čtrnáct křehkých příběhů o vztazích lidí, kterým autorka přezdívá „kočkaři“, vám vykouzlí úsměv na rtech a zároveň vás i dojme....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129668/big_cekani-na-kocoura-8MW-129668.jpg 4.1323

Kniha Čekání na kocoura

jajcak
28. listopadu

Milé povídky, dobře se četly. Teď se pustím do detektivek. :-)

Babo
23. listopadu

Kromě povídek Grosmana a Šimka jsem snad nikdy povídkovou knihu nečetla. Mám prostě ráda romány a teď si říkám,proč vlastně. Jako spolubydlící kočky jsem si asi nemohla vybrat jinak.
POvídky byly milé ,ano občas mi přišlo,že kočka je jen takový doplněk,který má zapadnout
do lidského příběhu,ale to nevadí.
Autorka píše čtivě ,barvitě ,tak jsem zvědavá jestli i napínavě,protože se chystám na její detektivky.

castiglione
14. listopadu

Pro duši kočkomila milounké čtení.

Annannas
07. listopadu

Milé kočičí příběhy, tak jak je přinesl život.

Mayaotzin
06. listopadu

Četlo se to samo, velmi příjemné krátké povídky o kočkách a jejich lidech. Opravdu milé počtení.

dominika8192

Na knihu jsem narazila čistě náhodou, do oka mi padl její název. Bylo to moc milé, odpočinkové čtení, které jsem zhltla za jedno odpoledne.

fidji

Knížku jsem si moc užila. Objevila jsem ji skoro náhodou a přečetla při volném prázdninovém odpoledni. Z nedalekého křesla mi dělal společnost můj kocour.

Pavlína197

Povídky se mi moc líbily. Krátké příběhy ze života, s dobrým koncem. Milé, laskavé, příjemné, pohodové, uklidňující čtení.