Čekání na kocoura

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Alice složitě hledá cestu k dospívající dceři, Delfína už nechce být dál single, Théo těžce nese stěhování z venkova do města, malý David se musí smířit s rozvodem rodičů... Jedno mají všichni hrdinové společné: lásku ke kočkám. Čtrnáct křehkých příběhů o vztazích lidí, kterým autorka přezdívá „kočkaři“, vám vykouzlí úsměv na rtech a zároveň vás i dojme....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129668/big_cekani-na-kocoura-mbc-129668.png 4.1481
Nahrávám...

Komentáře (154)

Kniha Čekání na kocoura

Nifredil
15. dubna

Jednoduché a rychlé čtení. Spojením každé povídky je kočka, která je nositelem nějakého tajemna, tím tajemným hybatelem, který spíš díky víře lidí v ní, nakonec. pohne osudem. Milé, spíš oddychové čtení.

Answera
28. března

Jsem milovník kocek, takže se mi kniha moc libila. U knihy jsem si odpocinula s některé příběhy mě vážně chytily za srdce.


bookfan
22. února

Milá knížka pro zlepšení nálady, kočičky mám ráda a tak mě povídky o nich potěšily. Jsou čtivé, citlivé i dojemné a mají dobrý konec. Knížky od Michaely Klevisové se mi prostě líbí.

knihovniceS
14. února

Čekání na kocoura
Rychlé čtení z útlé knížky je jednohubka. Pár příběhů kočičích a člověčích od nás i ze světa. Některé úsměvné, některé smutnější, které nezarmoutí ... Dávám 3 hvězdy

Kory98
05. února

Milé povídání na dvě odpoledne. Už jenom tento první díl mi chyběl přečíst z "kočičářské" trilogie příběhů. Obyčejné příběhy obyčejných lidí a jejich neobyčejných koček. Já moc nemám ráda povídky, ale zjistila jsem, že v souvislosti se zvířetem mi vlastně vůbec nevadí a četla bych i dál.

Safrika
24. ledna

Jednoduche, pohodove cteni, kratke pribehy, kazdy jiny a pritom ze zivota. Pro nas, co mame radi kocicky, tak urcite fajn :).

Mermaida
02. ledna

Taková milá kočičí jednohubka. Celkem líbilo.

mil
02. ledna

Nemám ráda povídkové knihy, ale příběhy o nelehkých osudech lidí a koček se mi velmi líbily. Miluji dobré konce.

1 ...