Poslední dopis od tvé lásky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mimořádně silný příběh vášně, nevěry a ztráty z pera respektované britské autorky Jojo Moyesové, který získal v roce 2011 prestižní ocenění The Romantic Novel of the Year Award. Novinářka Elllie při pátrání v archivu narazí na půlstoletí starý dopis, v němž neznámý muž žádá svoji milenku, aby opustila manžela. Elllie příběh, skrývající se za dopisem, okamžitě zaujme – i ona sama má poměr se ženatým mužem. Rok 1960. Jennifer Stirlingová leží v nemocnici po vážné autonehodě a na nic si nepamatuje – na manžela, na své kamarády, ani na to, jaká byla ona sama. Když se však vrátí z nemocnice domů a najde tajný dopis, pomalu se začíná rozpomínat na milence, kvůli kterému byla kdysi ochotná riskovat úplně všechno....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/166292/posledni-dopis-od-tve-lasky-JVk-166292.jpg 4.32020
Orig. název:

The Last Letter from Your Lover (2010)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (520)

Kniha Poslední dopis od tvé lásky

Přidat komentář
Suzynka29
03. května

Moje druhá kniha od Jojo. Do první, Stříbrné zátoky, jsem se nemohla začíst, ale tahle mě překvapivě bavila hned od začátku. Moc hezky napsané, různé náhody, prolínání se dějů ,fakt super. Opravdu se mi tahle kniha moc líbila dokonce jsem nakonec uronila i lehkou slzu. Chtěla jsem začíst číst další knížku, ale dám si oddych, pořád na tu knihu musím myslet, na to, co člověka v životě vede k tomu, co udělá a jak náhody můžou ovlivnit celý jeho život.

Mruskulka
29. dubna

Pekný příběh

aljoska83
14. dubna

Moje druhá knížka od autorky,ale narozdíl od první nenadchla. Dvakrát jsem ji odložila a dočetla bez zájmu.

Charmedka
13. dubna

Příběh byl tak neskutečně dojemný, určitě si připravte kapesníky. Já tedy u knih v podstatě nikdy nebrečím, ale tady jsem fakt měla na krajíčku. Je to jeden z nejhezčích milostných příběhů, který rozhodně stojí za přečtení. Jo a knihu samozřejmě doplňují ony milostné dopisy.

Ossinky
02. dubna

Jedna z nejlepších knih od Jojo, opravdu mě vzala za srdíčko, tolik "chybných" náhod a tolik urputnosti. Moc hezký příběh, skvělá oddychovka.

Briv
10. března

Potřebovala jsem nějakou nenáročnou literaturu, a tentokráte, i když to úplně nevyhledávám, jsem se pustila do četby plné romantiky a lásky. I když literaturu od Jojo Moyesové nečtu poprvé, tak tato kniha se mi celkem líbila. Přiznávám se, že ze začátku jsem se čtení plně neoddala a proto se mi trochu pletly jména, ale později jsem se chytla a začalo mě to fakt bavit. Jako oddechovka to bylo opravdu dobré.

monula6471
08. března

Za mě top kniha .

SleepyAllDay
05. března

Jodi má pro mne takové kouzlo. Z počátku se opravdu do knih nemohu začíst, zde je i důkaz, že jsem ji četla dva měsíce. Nebavila mne. Stejně jako Stříbrná zátoka, ale poté přišel zlom a já se od knihy nemohla odtrhnout. Do předu mě táhlo jediné - jak celý ten příběh skončí? Jak? Po přečtení Než jsem tě poznala jsem nečekala happyend, byla jsem mile překvapena. A opět - moc ráda bych tuto knihu viděla zfilmovanou. A drobnost na závěr - více mě bavila linka Ellie.