Poslední dopis od tvé lásky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mimořádně silný příběh vášně, nevěry a ztráty z pera respektované britské autorky Jojo Moyesové, který získal v roce 2011 prestižní ocenění The Romantic Novel of the Year Award. Novinářka Elllie při pátrání v archivu narazí na půlstoletí starý dopis, v němž neznámý muž žádá svoji milenku, aby opustila manžela. Elllie příběh, skrývající se za dopisem, okamžitě zaujme – i ona sama má poměr se ženatým mužem. Rok 1960. Jennifer Stirlingová leží v nemocnici po vážné autonehodě a na nic si nepamatuje – na manžela, na své kamarády, ani na to, jaká byla ona sama. Když se však vrátí z nemocnice domů a najde tajný dopis, pomalu se začíná rozpomínat na milence, kvůli kterému byla kdysi ochotná riskovat úplně všechno....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166292/posledni-dopis-od-tve-lasky-JVk-166292.jpg 4.32235
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

The Last Letter from Your Lover, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (570)

Kniha Poslední dopis od tvé lásky

Přidat komentář
Kombajnerka
11. září

Za mě nejlepší knížka od této autorky. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a potřebovala vědět, jak to dopadne. Přečteno za víkend. A to je za mě nejlepší recenze :)

kamca4151
06. září

Autorka dostála svému jménu. Román prolínající se současností a minulostí.


zuzana4291
03. srpna

Nádherný romantický příběh, který je dobrý k relaxaci. Má sice šťastný konec, ale na takový na jaký jsem z knih této autorky zvyklá. Přeci jen trochu změna. Akorát jsem se často ztrácela, když jsem netušila, v kterém časovém období se nyní nacházím.

Pája699
27. července

Lidský osud je nevyzpytatelný....krásně napsané, krásný příběh. Příběh Jennifer a Boota mě dostal. Do knihy se nejprve musíte začít po poměrně zdlouhavém začátku a zorijentovat se v časech, ale pak musíte číst dál a dál, aby jste se dostali k rozluštění, jak to vlastně dopadlo :-)

Jája92
20. července

Další knížka, která se mi dobře četla od této autorky.

tittanie
17. července

Tahle autorka mi nesedí. Zkusila jsem od ní přečíst asi dvě nebo tři knihy a prostě ne. Myšlenka zajímavá, ale bylo to moc dlouhé. Dlouhé knihy mi nevadí, ale nesmí rozhňahňávat děj a zpomalovat tempo čtení.

TerezaaBaarova
15. července

Když to shrnu, moc hezké čtení, čtivý román pro ženy, knihy od Jojo jsou prostě o lásce, osudu a vše možných útrapách. Ale nepodlehla jsem ji, zatím, mám radši Sparkse.

knihovniceS
08. července

Tolik chvály od čtenářů a já jsem zklamaná. Asi jsem očekávala něco jiného. Teď mám za sebou několik knih, které jsem četla „jedním dechem“. Tuto jsem po 150. stránce vzdala. Je tolik pěkných knih, které ještě chci přečíst, tak proč se nutit ... ? Ale za sebe dávám jen 3 hvězdy.

1 ...

Doporučujeme

Velitelovo děvče
Velitelovo děvče
Poselství růží
Poselství růží
Horský samet
Horský samet
Nebe mé lásky
Nebe mé lásky