pavlusci pavlusci komentáře u knih

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Kvůli začátku, který mu přišel uplácaný z ničeho - myslím jejich vztah, který mi přišel strašně... rychlý- a konci, který bych ráda ještě víc dořešila, dávám 4 *. Ale knížka to byla pěkná, těším se na Amber a Emetta.

19.12.2021 3 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

(SPOILER) Dobrý doplňkový díl, moc se mi líbil a jsem ráda, že vím jak se Celaena dostala do Endovieru apod.

05.10.2021 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

(SPOILER) Knížka se mi četla celkem snadno. Líbily se i kapitoly z pohledu Elide a Lorcana. To, co se stalo Manon, mě překvapilo a vůbec jsem to nečekala. (Miluju Třináctku- zvlášť Asterin!) Taky pohled do minulosti byl fajn a zajištění o Nehemii a Eleně byla taky síla.
Trošku mi vadilo autorčino nutkání ze všech postav udělat páry- Moriane moc nefandím, ale asi se to změní v dalším dílu.
No a ten konec! (Měla jsem na krajíčku, což je co říct) Čekala jsem hodně, ale...fuuu...nejradši bych Maeve jednu vrazila! Chudák Jeřáb...a všichni ostatní... :(
Těším se na Věž úsvitu a taky na Království popela samozřejmě, ale jsem zvědavá, jak ho zvládnu.

05.10.2021 5 z 5

Studie kouzel Studie kouzel Maria V. Snyder

(SPOILER) Děj dobrý, čtivost taky. Lepší než první díl, ale ta záchrana?! Kůň? Vážně? A Cahil? Prostě jen tak z ničeho nic chce být kamarád a potom ji chce zabít? A to, že Jeleně šlo všechno kouzlení tak nějak hned a samo... No... Ehm...
Na druhou stranu jsme byla ráda že se v knize objevili Janko s Arim! Ti mi chyběli. A Valek taky.
Knížka to byla dobrá, bavila mě, ale na 5 hvězdiček to není. Ale těším se na další díly!

08.09.2021 4 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Hodně dobrý díl, děj hezky ubíhal. Knížka se mi moc líbila a ten konec!

03.09.2021 5 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Skvělá kniha! Příběh se dobře četl a nebyla tam žádná nudná část. Elisabeth byla skvělá hlavní hrdinka (i když její zkušenosti s mečem byly hodně dobré, na to že žila celý život v knihovně...) a Nathaniel (sarkasmus!) i Silas byli super! Moc jsme si tuhle trojku oblíbila a jsem ráda jak celý originální příběh, s knihami a veleknihovnami, dopadl.

Těším se na další knížky od téhle autorky.

06.08.2021 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Čekala jsem na ni alespoň půl roku, ale vyplatilo se to. Knížka mi nabídla přesně to, co jsem od ní čekala. Lesy, hory, turistiku a kempování. Zorie jsem měla už od začátku ráda, ale Lennon mi v něčem vadil... Což se pak během jejich výletu změnilo a moc jsme si ho oblíbila! Celý příběh se mi líbil a konec byl moc hezký.
+ Od začátku do konce byly části u kterých jsem se musela smát!
Doporučuju.

01.08.2021 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Knížka mě moc potěšila, hlavně proto, že je psaná z obou pohledů!
Ruby jsme si moc oblíbila, jsme si celkem podobné. A Jamese jsem si taky moc oblíbila. Livil se mi náhled do jeho rodiny a situace. Je pravda že mě dvakrát dost naštval. No a ten konec?! Chjo... Potřebuju další díl!

Mám doma celou sérii Začít Znovu a tuhle trilogii si budu muset kouipit taky, protože Mona Kasten prostě umí psát!

21.07.2021 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Dlouho jsem se na Lapenu chystala a konečně nastal ten čas.
Začátek knížky mi přišel zbytečně dlouhý, ale později to bylo lepší. Některé zvraty mě vůbec nenapadly a s koncem jsem převážně spokojená. Má to pár much, ale celkově to byla dobrá knížka. Rozhodně si od autorky přečtu i další.

11.07.2021 4 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Strhávám jednu hvězdičku za předvídatelný děj a chyby v textu (vynechaná písmena apod.) Hlavní postavy byly fajn, jen to všechno vzniklo, alespoň na mě, nějak hrozně rychle. A Cass mě na konci celkem naštvala. Četla jsem i lepší romantické knížky, ale jinak to je pěkné odpočinkové čtení na léto.

03.07.2021 4 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Tahle série je každým dílem lepší a lepší! Tak doufám, že to vydrží.
Hodně mě bavily nové postavy a líbily se mi kapitoly z více míst najednou. ( I když mě čarodějnice ze zečátku celkem nudily...) Všechny zvraty a konec byly skvělé, akorát bych uvítala mapu Wendlynu. Těším se na pokračování!

P.S.: Jeřáb je skvělej!

12.05.2021 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Mnohem nabitější a akčnější než první díl, což bylo super! Celá knížka mi uběhla hrozně rychle a moc mě to bavilo. Jdu na další díl!

23.04.2021 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Musím říct, že jsem si nemyslela, že by některý díl překonal Věřit znovu. Ale tady se to povedlo.
Číst o společné minulosti Jude a Blakea bylo skvělé. Sledovat jak se jejich,, vztah,, téměř po roce posouvá dál a částečně kolem sebe chodí po špičkách.
Zároveň se mi líbilo zmínění i ostatních, nám již známých, párů.

Díky Mone Kasten za tuhle skvělou sérii. Woodshill je místo, které mi přirostlo k srdci.❤️

Moc by mě potěšil třeba dodatkový díl z pohledu kluků...

11.04.2021 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

K téhle sérii mě ségra dokopávala hooodně dlouho. Nechtělo se mi do ní kvůli přehnané chvále od ostatních. Bála jsem se, že mě zklame, ale opak byl pravdou. Celaena byla neobvyklá hlavní hrdinka se skvělým sarkasmem. I vedlejší postavy mě moc bavily a jsem zvědavá co se o nich –a o magii– dozvím v dalších dílech. Možná bych ocenila více popisů samotných zkoušek, ale knížka to byla skvělá!

07.04.2021 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Bohužel za mě nejslabší díl. Vztah profesor-studentka mě moc nenadchl a byl mi první půlku nějak proti srsti. Ale konec byl pěkný. Moc se těším na Blakea!

Moc by mě zajímal příběh Scotta. Nebo i stejné vztahy, jen z pohledu kluků. Bylo by to zajímavé!

31.03.2021 4 z 5

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

Tohle bylo skvělé! Hlavně poslední kapitoly.. Líbilo se mi prolínání příběhů postav s autorčinými poznámkami a zajímavostmi.
Pěkné pokračování

18.03.2021 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Kasie opět nezklamala. Tohle bylo naprosto skvělý! Hrozně mě bavilo pozorovat Charliiny vztahy s bráchama (a sousedem)! Hodně čtivá knížka a pokud hledáte nějakou odpočinkovou, bláznivou, sportovní romanťárnu, našli jste správně.

17.03.2021 5 z 5

Studie jedu Studie jedu Maria V. Snyder

Tak tohle byla jízda! Chytlo mě to už od začátku a bylo to skvělý! Je hezký vidět co se stalo z holky odsouzené na smrt. Sice mi tam ke konci jedna věc malinko vadila a ocenila bych více popisu jedů, ale v porovnání s celým příběhem převažuje to dobré. Doporučuju a těším se na další díl!

15.03.2021 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Další díl opět nezklamal. Možná byl o kapku slabší než předešlé, ale i tak byl skvělý! 4,5

03.03.2021 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Tak tohle bylo dost dobrý! Za mě to bylo stejně dobrý jako první díl, což mě příjemně překvapilo. Rozhodně se brzo pustím do dalšího dílu!

17.02.2021 5 z 5