pavlusci pavlusci komentáře u knih

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Pěkná, milá oddechovka. Bavilo mě pozorovat jak se vztah Allie a Kadena vyvíjí. Taky mě bavily jeho poznámky a její brebenteni. Pěkný začátek série. Brzo si přečtu další díl.

05.02.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Neukamenujte mě... 4...já vím,ale! První čtvrtina pro mě byla prostě nudná. Pak se to konečně rozjelo a začalo mě to bavit! Kolik věci se může stát za jeden měsíc.... Animant, pan Reed i Elisa mě hrozně bavili. Navíc hlavní hrdinka miluje knížky!!! A ten konec byl skvělej! Doporučuju, přečtěte si to.

31.01.2021 4 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Tak tohle mě bavilo! Hodně dobrá knížka a skvělé pokračování! Fakt klobouk dolů. Sice to nebyl konec, na který jsme zvyklí a na mě byl moc uspěchaný, ale i tak doporučuju a těším se na další díl.

13.12.2020 4 z 5

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

Neurazí, nenadchne. Není špatná, ale autorka má mnohem lepší knížky.

19.11.2020 3 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Kdyby bylo víc hvězdiček, dala bych víc. Tohle byla tak nádherná knížka, že si ji musí přečíst každý. Líbil se mi hlavní příběh, ale i to, jak jsme viděli jak se vyvíjí vztah Declana a Juliet. Prostě si to přečtěte.

11.11.2020 5 z 5

Podzim, na který nezapomenu Podzim, na který nezapomenu Robin Constantine

Hezká knížka a na podzim ideální.

03.11.2020 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Moje druhá knížka od autorky a nezklamala! Nadchla ještě víc, než první, kterou jsem od ní četla. Doporučuju na sychravé podzimní dny...ale vlastně na kdykoliv.

26.10.2020 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Další naprosto skvělé pokračování!!! Pobavilo a zaujalo. Rychle potřebuju další díl!

18.10.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Gaby jsem si zamilovala hned od začátku a Sašenku taky! Moc mě to bavilo!

27.09.2020 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Krásná, drsná, dechberoucí, mrazivá a úžasná knížka, která se mi z hlavy jen tak nedostane.

18.09.2020 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Hezká, milá knížka. Giu i Haydena (i Bec) si zamilujete! Pěkné letní čtení. Doporučuju!

01.09.2020 5 z 5

Mapa k tobě Mapa k tobě J.P. Monninger

Moc jsem toho od knihy nečekala. Začátek byl nudný a byla tam strašně rychlá romantika. Do konce první části se nic moc nedělo. Druhá část mi přišla pěkná, mrzutá a smutná zároveň. Knížka to byla hezká, ale znovu bych si ji nepřečetla.

29.08.2020 odpad!

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

První část knihy byla pro mě celkem nudná, ale druhá část stálá za to!

11.08.2020 4 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Čtivá knížka,u které vůbec nevíte, jak to skončí! Bavila mě a rozhodně doporučuju.

Královnovrah Královnovrah Sebastien de Castell

Dost dobrý díl! Zápletka na začátku se mi zdá trochu absurdní, ale příběh přece musí mít nějakou záminku, že ano. Příběh se vyvíjí celkem rychle a Reichis zase perlí. Ale ke konci mi připadá, že tam je moc politiky a celkově jsem se v tom trošku ztratila. Uvidíme, co bude dál.

02.08.2020 4 z 5

Spoutávač Spoutávač Sebastien de Castell

Za mě zatím nejslabší díl z celé série. Není tak vtipný jako předchozí, i když čte se v celku rychle, ale prostě to nějak není ono. Uvidíme, co přinesou další díly.

02.08.2020 3 z 5

Kouzelnice Kouzelnice Sebastien de Castell

Také skvělý díl! Opět nezklamal. Je skvělé vidět, že autor netvoří klasického hrdinu,který vždycky všechno ví a všechny zachrání. Příběh je hodně čtivý a rychle to utíká!

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

I když se říká, že druhé díly bývají nejslabší, tohle je pravý opak! Knížka neztrácí na humoru, ale je ho tam ještě víc! Kellen, Reichis a Ferius jsou skvělá trojice!Těším se na pokračování.

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Knížku jsem zhlta celkem rychle. Je to skvělý začátek a krásné seznámení se všemi postavami. P.S. Zbožňuju Ferius!

Winter Winter Marissa Meyer

Nejlepší, nejůžasnější a nejskvělejší ukončení téhle série! Blázna Winter si hned zamilujete, to vám zaručuju!!! A konec byl naprosto dokonalej!
Celou sérii Měsíčních kronik rozhodně DOPORUČUJU!!!