pavlusci pavlusci komentáře u knih

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Tady dostanete odpovědi na spousty otázek

02.08.2020 3 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Kniha se četla velmi dobře, ale příběh jako takový, mě tolik nebavil. Zachraňovaly to ostatní postavy,ale nebylo to zas tak špatné

02.08.2020 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Krásný začátek celých Měsíčních kronik!

02.08.2020 5 z 5

Rozvratník Rozvratník Sebastien de Castell

(SPOILER) OBSAHUJE SPOILERY!!!

Strašně mě zajímalo, jak tahle skvělá série skončí. A musím vám říct, že TOHLE BYL NEJLEPŠÍ DÍL Z CELÉ SÉRIE!!! Jako fakt!
Konečně jde vidět, že Kellen dospívá a dělá ty správné kroky. Nechová se jako malý kluk a ví co a jak. Reichis jako vždy nezklamal svými hláškami a vtípky. Ferius je naprosto skvělá a musím říct, že mi vážně nehorázně chyběla! A Neph tuhle trojici i s hyeňákem skvěle doplňuje. Samozřejmě Torinka, Shujan, Enna, Durral, Rosie, Lily i Bouřlivák jsou skvělý! A TEN KONEC?! Neskvělejší konec na světě!!! Konečně udělala dobré rozhodnutí! (Dobře. Je mi ho trochu líto...ale přece...)
I když vím, že se zase jednoho dne všichni sejdou, líbí se mi ten ,,otevřený konec,,. Prostě si vymyslete kdy a jak. Za jakých podmínek. Jestli se budou vzájemně zachraňovat nebo se náhodně potkají v nějakém novém městě. Nebo jestli na sebe narazí v poušti a budou koukat na hvězdy a vyprávět si o svých dobrodružstvích a jíst máslové sušenky. Nebo budou v zájezdním hostinci hrát karty. Nebo...? Je tu nekonečně mnoho možností, ale jedno je jasné. Jednou prostě budou všichni zase spolu.
A to je podle mě nejlepší možný konec.

Jednoznačně jedna z nejlepších sérií, které jsem kdy četla.

01.08.2020 5 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Něco trošku jiného,než na co jste zvyklí u předešlých dílů, ALE! Je to skvělý!! Dozvíte se dost nových věcí a konec je parádní!!! Povedené ukončení celých Měsíčních kronik! Doporučuju!!!

18.07.2020 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Dobře. Já -člověk,který není rychločtenář- jsem přečetla 609 stran za 4 dny. To je úspěch. Musím říct,že Cress byla naprosto boží! Zatím nejlepší díl z Měsíčních kronik. Zase jsem si o něco víc zamilovala všechny postavy! Tahle knížka mě chytla a nepustila. Až do konce. Naprosto úžasný díl!!! Doporučuju a těším se na blázna Winter.

25.06.2020 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Řekla bych, že Hračkách není tak napínavý jako Šelma, ale má zase jiné výhody. Rozhodně doporučuju a těším se na další díl!

16.06.2020 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

To bylo tak strašně krásný!
Je to knížka plná bolesti, hledání, pochopení a lásky. Zničí vás, ale budete ji milovat.
Juliet i Declana si zamilujete hned! Samozřejmě Reva a Ro taky.
Celý příběh začíná dopisy a e-maily...moc pěkný a originální nápad.
Rozhodně doporučuju a určitě si od autorky chci přečíst další knížky!❤

I po re-readingu je to ta nejlepší knížka, líbila se mi ještě mnohem víc. Měl by si ji přečíst každý.

02.05.2020 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Úžasná knížka! Od začátku až do konce napínavá! Rozhodně doporučuju!

27.04.2020 5 z 5

Dva tajemství neudrží Dva tajemství neudrží Karen M. McManus

Příběh pěkný,ale začátek se moc táhl...konec úžasnej!????

Doporučuju!

29.03.2020 3 z 5

Temná krev Temná krev Elly Blake

Jen...co se to stalo? Bylo to boží!!!????

21.02.2020 5 z 5