Hvězdy nad hlavou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Označení v sérii - 4,5. Jak se Cinder ocitla pod ochranou Michelle Benoitové? Co přimělo Winter k rozhodnutí nikdy nepoužít svůj měsíční dar? A co vedlo k uvěznění Cress v satelitu a k Vlkovu postavení alfy v královnině armádě? Fanoušci Měsíčních kronik v této knize najdou devět povídek, v nichž si mohou přečíst o minulosti svých oblíbených postav. Soustředí se na klíčové momenty raného života hrdinů, které ovlivnily jejich budoucí život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291150/hvezdy-nad-hlavou-l4p-291150.jpg 4.4362
Série

Měsíční kroniky

Žánr
Povídky, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)
Orig. název

Stars Above, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (86)

Kniha Hvězdy nad hlavou

Přidat komentář
Malinali
17. září

Loucim se s serii Mesicnich kronik timto poslednim dilem. Cela serie je skvela. Zde byly jednotlive pribehy z detstvi hlavnich postav + pribeh (na motivy Ariel) navic. Nadhera.

pavlusci
18. července

Něco trošku jiného,než na co jste zvyklí u předešlých dílů, ALE! Je to skvělý!! Dozvíte se dost nových věcí a konec je parádní!!! Povedené ukončení celých Měsíčních kronik! Doporučuju!!!


susu12
02. července

krásný

mia.com
17. února

Nemám ráda takovéto doplňující knížky k sériím, kde autoři vymýšlejí příběhy z doby před začátkem samotné série. Mě to prostě kazí dojem a proto je nikdy nečtu (tady jsem také nesáhla po Nejkrásnější). Po přečtení komentářů jsem četla jen zmíněnou poslední povídku jako milé zakončení série. Příběh mohl být klidně ve zkrácené verzi součástí posledního dílu série. Nestalo se nic, co by nikdo nečekal.

andrejci
14. února

Skvělý návrat jak se vrátit do tohohle úžasného světa. Hodně jsem si to užila a bylo fajn se vrátit ke starým známým. A ten konec byl skvělý.

laurentialey
10. ledna

Oddechová kniha plná bonusových povídek. Splnila má očekávání a málem ukáplo pár slziček. Lepší zakončení Měsíční kroniky mít nemohly.

zuzana4291
04. ledna

Skvělé zakončení celé série knih Měsíční kroniky. Hezké povídky, které více přiblíží hrdiny a u poslední povídky mi i ukáplo pár slz.

DreamerX9
03. ledna

Ať je to jak chce nikdo nemá rád špatný konce. Ty příběhy byly fajn doplňkem a i takovým tím kdy si člověk řekl "aha tak proto to bylo takhle" u spousty sérií by fakt neškodilo kdyby byla ještě takováhle kniha navíc kde by byly trošku víc rozepsaný jiný postavy nebo i samotný děj ale bohužel ne vždycky je to dobrý a někdy i jedna taková knížka zkazí celou představivost. Tahle se mi líbila a souhlasím, že některé příběhy byly zajímavější než druhé ale nejkrásnější byl samozřejmě pohádkový konec ♡

1

Doporučujeme

Čtyřka: Divergentní povídky
Čtyřka: Divergentní povídky

Štítky

povídky

Autor a jeho další knihy

Marissa Meyer
americká, 1984

všech 12 knih autora

Kniha Hvězdy nad hlavou je v

Právě čtených11x
Přečtených471x
Čtenářské výzvě57x
Doporučených44x
Knihotéce285x
Chystám se číst339x
Chci si koupit140x
dalších seznamech13x