Temná krev přehled

Temná krev https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430867/bmid_temna-krev-JNW-430867.jpg 4 73 73

Ledová krev série

< 3. díl

Rubyin svět se změnil víc, než ona sama čekala – zamilovala se do Ledového krále a sama je dědičkou ohnivého trůnu. Ale místo idyly se dostavila noční můra. Hrozí, že se po stovkách let osvobodí temná stvoření, která touží ovládnout svět lidí a živit se jejich bolestí a utrpením. Ruby spěchá, aby jim v tom zabránila, ale k tomu potřebuje, aby spolu Mraziví i Ohniví spolupracovali. Dokáží se však po generace znepřátelené národy spojit, aby společně čelily temnému nepříteli?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , CooBoo

Nightblood , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temná krev. Přihlašte se a napište ho.

Artep071
29.12.2023 4 z 5

Dočteno celá série byla skvělá , závěrečný díl byl ale na mě docela zdlouhavý a ztrácelo se kouzlo předešlých dílů . Nejsem si jistá zda to bylo zbytečným popisováním pocitů nebo snahou vykreslit dopodrobna cestu na ostrov , ale celkově to na mě působilo kostrbatě a tak nějak nuceně.
Přesto to byl hezký úlet do jiného světa :)

1259
12.04.2023 5 z 5

Celá série byla super, bavilo mě to od začátku do konce a navíc tenhle poslední díl byl jen dobrou třešničkou na dortu.

LexiS
15.01.2023 2 z 5

No tak tohle bylo celkem fiasko. Kniha se neskutečně vleče. První část budete chtít hlavní postavy proplesknout zleva zpráva, protože se oba chovají jako největší pitomci.
Druhá část se vleče snad ještě pomaleji než první a člověk jen čeká, co se s hlavní hrdinkou stane.
Když už si člověk mysli, že to bude lepší, když míříme do finále, tak je neskutečně zklamaný. Kniha mohla končit třeba o 60 stran dřív.
Za mě bohužel zklamání. První dva docela dobré, ale třetí se teda nepovedl, byl takový hodně kýčovitý a předvídatelný. K sérii se už neplánuji vrátit.
Ale aby tohle nebyl jen negativní komentář, tak jsem si užila těch pár scén s Kaiem. Nejlepší postava ze série.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Temná krev v seznamech

v Právě čtených1x