Hračkář přehled

Hračkář
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402603/bmid_hrackar-aXc-402603.jpg 4 1408 1408

Naturalista série

< 2. díl >

Profesor Theo Cray se kvůli podezřením, která ho obklopila po smrti jeho někdejší studentky, a skandálním spekulacím poté, co byl zabit její vrah, se nemůže vrátit ke svému univerzitnímu výzkumu. Pokouší se tedy začít nový život v jiné oblasti, ale téměř proti své vůli je vtažen do dalšího nevyřešeného případu. Zoufalý otec pohřešovaného dítěte, jehož úřady odmítají vyslechnout a odnikud se mu nedostává podpory, se obrátí o pomoc na Thea. Jediné stopy představují dětské kresby a městská legenda z chudinské čtvrti o bytosti přezdívané Hračkář. Aby Theo odhalil, co se za Hračkářem skrývá, musí odsunout stranou všechno, co mu říká věda, a vydat se do světa, v němž mají sny a noční můry stejnou váhu jako skutečnost. A čím hlouběji se do případu noří, tím zjevnější je, že za tím může být dalekosáhlé spiknutí – a nejspíš má i další oběti.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Looking Glass , 2018

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hračkář. Přihlašte se a napište ho.

K@čka
09.06.2024 3 z 5

První díl skvělý. Tudíž jako správný závislák jsem musela samozřejmě pořídit i další díl. Kniha byla bohužel místy velmi nudná a zdlouhavá..ne tak čtivá jako díl první a trápila jsem se s ní opravdu dlouho. Uvidíme, co přinese další díl.

baji42
05.06.2024 1 z 5

Je mi jasné, že tento druh literatury není literatura faktu. Ale tady bylo těch nesmyslů, nelogičností, neuvěřitelností tolik, že už to postrádá takový ten pocit strachu a děsivosti, který by se třeba mohl někde stát a kvůli kterému člověk thrillery čte.

Mrňous1
19.03.2024 4 z 5

První díl byl určitě lepší, ale i hračkář stojí za přečtení. Hlavní postava se nám vyvíjí, příběh je akční, čte se dobře, chvílemi člověku připadá, že se Teo od začátku minul povoláním, ale způsob vyšetřování je jedinečný a tím i zajímavý, zábavný a taky trochu poučný.

všechny komentáře

Související novinky (4)

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (květen)

15.05.2019

Knižní novinky (20. týden)

12.05.2019

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Hračkář v seznamech

v Přečtených2 025x