Hračkář přehled

Hračkář
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402603/bmid_hrackar-aXc-402603.jpg 4 1413 1413

Naturalista série

Profesor Theo Cray se kvůli podezřením, která ho obklopila po smrti jeho někdejší studentky, a skandálním spekulacím poté, co byl zabit její vrah, se nemůže vrátit ke svému univerzitnímu výzkumu. Pokouší se tedy začít nový život v jiné oblasti, ale téměř proti své vůli je vtažen do dalšího nevyřešeného případu. Zoufalý otec pohřešovaného dítěte, jehož úřady odmítají vyslechnout a odnikud se mu nedostává podpory, se obrátí o pomoc na Thea. Jediné stopy představují dětské kresby a městská legenda z chudinské čtvrti o bytosti přezdívané Hračkář. Aby Theo odhalil, co se za Hračkářem skrývá, musí odsunout stranou všechno, co mu říká věda, a vydat se do světa, v němž mají sny a noční můry stejnou váhu jako skutečnost. A čím hlouběji se do případu noří, tím zjevnější je, že za tím může být dalekosáhlé spiknutí – a nejspíš má i další oběti.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Looking Glass , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hračkář. Přihlašte se a napište ho.

sarkaditt
23.06.2024 4 z 5

První díl se mi líbil víc, ale nezatracuji a určitě sáhnu po dalším díle.

K@čka
09.06.2024 3 z 5

První díl skvělý. Tudíž jako správný závislák jsem musela samozřejmě pořídit i další díl. Kniha byla bohužel místy velmi nudná a zdlouhavá..ne tak čtivá jako díl první a trápila jsem se s ní opravdu dlouho. Uvidíme, co přinese další díl.

baji42
05.06.2024 1 z 5

Je mi jasné, že tento druh literatury není literatura faktu. Ale tady bylo těch nesmyslů, nelogičností, neuvěřitelností tolik, že už to postrádá takový ten pocit strachu a děsivosti, který by se třeba mohl někde stát a kvůli kterému člověk thrillery čte.

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (květen)

15.05.2019

Knižní novinky (20. týden)

12.05.2019

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Hračkář v seznamech

v Právě čtených25x