Teorie vraždy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bioinformatik a lovec sériových vrahů Theo Cray dostane od FBI neoficiální nabídku vyšetřit podivnou dvojnásobnou vraždu. Došlo k ní na místě, kde zabiják, kterého Theo odhalil dříve, pohřbíval své oběti. Policie jako podezřelého zadržela forenzního technika, ten ale nikdy dříve neměl sklony k násilí, navíc je v šoku a na nic si nevzpomíná. A na skenu jeho mozku se objeví něco zvláštního. A abnormálního. Doktor Cray záhy zjistí, že se na místech činu pohybuje záhadný muž – muž, který je stejně geniální jako on sám…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415826/big_teorie-vrazdy-INg-415826.jpg 3.7637
Série:

Naturalista 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

Murder Theory, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (199)

Kniha Teorie vraždy

Dumicek
25. listopadu

Já vlastně nevím co si mám o této knize myslet..první dva díly mě opravdu bavili. Theo je super a neskutečně geniální,ale v téhle knize mi vadilo až moc odborného psaní a složitého vysvětlování,že jsem se chvílema až nudila a čekala kdy se ta kniha konečne rozjede a nebude to jen o sáhodlouhém vysvětlování nějakého postupu...kniha je opět bláznivě akční,to ano..Theo je prostě blázen,který pro dopadení vraha udělá vše...ale mně tam toho teď chybělo opravdu hodně. Konec byl už mnohem lepší a nakonec mě do děje vtáhnul..no rovnou se vrhnu na další díl ať vím,jak to nakonec dopadlo..

marcela0282
12. listopadu

Jak jinak, nez dalsi blaznivy kousek, plny spousty silenych metod... Nebo ne? Kdyz clovek neni biologicky, virologicky nebo technicky nadsenec, tak to vlastne ani nepozna :D nejsem poradne ani jedno, takze bych autorovi odpustila, i kdyby Thea poslal vysetrovat vrazdu na Mars. Hlavne kdyz to bude zase skvele napsana detektivka, u ktere vas bude sice trochu mrazit, ale bude to zabava :)


ddkk
08. listopadu

Tak tohle je zatím nejlepší Theův kousek! Kdo by si v předchozím dílu Naturalisty vůbec dokázal představit, že příšerný zločin, vyřešený a po zásluze (a podle Theova gusta) potrestaný, bude mít takovéhle pokračování! Ani nechci pomyslet na to, co vše by dnes mohlo být možné. Naštěstí je tu geniální Theo a doslova v posledních minutách všechno uhádne...

Tento díl byl ještě napínavější a zajímavější než oba předchozí. Zvlášť konec, který mě přiměl dočíst až k ránu...

konicekbily
06. listopadu

Další originální zápletka a další netradiční průběh příběhu s "v hlavní roli vědcem". Hodně času a prostoru autorovi zabírá vysvětlování problematiky "bojiště", na němž hodlá představit další střet našeho hrdiny s neznámým zločincem a jeho motivem k jeho činům. Až moc neuvěřitelné a nereálné, ale dobře napsané!

jana1941
30. října

Tento díl byl podle mě dost slabý oproti předchozím dvěma. Kniha mě trochu chytla až od půlky a pořádně začala bavit před koncem. Čekala jsem víc.

Lovana
06. října

Tak třetí díl série Naturalista se za mě hodně nepovedl. Příběh mi přišel hodně zamotaný, zmatený, ztrácela jsem se v tom a spousta věcí mi připadala zbytečná a špatně vysvětlená... Celkově mi tento díl, a ani jeho vyústění, nedával smysl a porádně nevím o čem kniha vlastně byla. I Theo už mi v některých věcech přišel trochu přes čáru a to je, co říct, protože jinak ho miluju...
Budu teda doufat, že další díl bude lepší.

Hodnocení 3*/5*

Majuš333
02. října

Theo je vážne blázon... Tretí diel bol tiež vynikajúci :)


"Tohle mě děsí – možnost, že se z člověka stane zrůda, a on si toho ani nevšimne."

janina66
01. října

Toto třetí pokračování s Teem, už bylo dost nereálné a často přitažené za vlasy. Na můj vkus až moc odbornosti a teorie z oblasti virorologie, biologie a počítačových programů. Teprve ve čtvrté části knihy došlo na konkrétní pátrání po původci zla. Úplná poslední věta naláká na pokračování, ale abych řekla pravdu, už se mi do četby nechce, i když celou sérii poslouchám jako audioknihu.

1 ...