P.S. Líbíš se mi

Podepsáno, zapečetěno, doručeno! Další romantická kniha od oblíbené Kasie Westové. Lily při jedné obzvláště nudné hodině chemie nedává pozor a čmárá si na lavici slova oblíbené písničky. Druhý den zjistí, že někdo rozepsanou sloku dokončil, a ještě přidal vzkaz pro ni. Zajímavé! Brzy už si se svým anonymním přítelem vyměňují dlouhé dopisy, doporučují si vzájemně kapely a sdílí ta nejsoukromější tajemství. A to je teprve začátek dopisového přátelství, které se postupně promění v něco víc. Promluví si s tajuplným neznámým někdy naživo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/395844/p-s-libis-se-mi-kMe-395844.jpg 4.487

P.S. I Like You (2016)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Kniha P.S. Líbíš se mi

pandaterka
včera

Skvělá oddechová a milá kniha. Za mě asi nejlepší, co jsem zatím od této autorky četla. Ideální pro mladší čtenářky.

an91
včera

Dokonalá oddechová knížka s ještě lepším příběhem :). Přečetla jsem ji ani né za den, protože od toho člověk neodejde. Autorka to umí opravdu podat a tak čtete a čtete až se prostě dostanete ke konci a ještě se divíte, že už je konec :D. Rozhodně tuto knihu doporučuji.

Damonka12
předevčírem

Wow. Dokonalý romantický příběh. Přečteno za jedno dopoledne. Není to úplně klasický romantický příběh a to je dokonalé. Rozhodně doporučuji, autorka umí psát.

sd1992

Tohle bylo fakt kouzelný. :-) přečteno za den a půl, čte se naprosto sama.. :-) Miluju když se dva prvně nenávidí a pak se dají dohromady.. :-D

Verunka926

Tak tohle bylo naprosto nádherné:D Četlo se to samo a bylo to velmi milé. Všechny knížky od Kasie West jsou úžasné a tato kniha není výjimkou... Určitě doporučuji

marwinmh

Kniha přinesla po dějové stránce vše, co má mít čtivý "román pro dívky". Odpočinkový, nenáročný příběh o lásce na střední škole se sympatickými postavami.

Efeméra

U knížek Kasie Westové nemůžu jinak než je přečíst na jeden zátah. Do P.S. Líbíš se mi jsem se pustila v pátek večer a o půl třetí ráno dočtenou knihu zavírala. Opravdu jsem se snažila ovládnout, ale ono to prostě nešlo – z představy, že půjdu spát a nedočtu to do konce, jsem měla takové nervy, že bych asi neusnula. V celé knížce je dokonalé romantické napětí, přesně takové, jaké zbožňuju. Kdykoliv se na stránkách objevil hlavní hrdina, byla jsem jako u vytržení, co přijde. Při čtení jsem se většinu času přihlouple usmívala. Tahle knížka je čtivá jak hrom a jedná se o velmi návykové čtení, které ve vás nevyhnutelně vyvolává až nesmyslný pocit štěstí. Taky se mi líbí, jak jsou knížky Westové optimistické. Jednou za čas je mezi těmi všemi vážnými knihami potřeba otevřít přesně takovýto příběh.

Knihomolka97

Krásná milá knížka. Trošku mi námětem připomněla knihu Řekni mi tři věci, kterou jsem bohužel zatím nedočetla, protože se mi vůbec nelíbila.
Tato kniha je ale přesným opakem. Skvěle se četla, je zde mnoho vtipných a roztomilych scén u kterých jsem se křenila jako blázen! :-D
A jsem ráda, že ,,pan neznámý" byl ten, který jsem chtěla aby byl. :-) Určitě se ke knížce ještě někdy vrátím, moc doporučuju!

Natynka23

Lily byla příjemná hlavní hrdinka, kterou jsem velmi brzy oblíbila. Kniha se mi moc líbila, možná o něco více než Po tvém boku (a ta byla skvělá) a ačkoli bylo docela brzy jasné, kdo je tím neznámým, byla to skvělá oddechová knížka.

SarahRoyalAss

Druhá kniha od Kasie, co jsem četla a jsem unešená. Opět to bylo tak milé, roztomilé a skvělé. Kapitoly jsou krátké a výborně se to čte. Lily má skvělý smysl pro humor, tak i její dopisovatel. Sice mi zprvu vadilo když jsem zjistila, kdo to je, ale v mžiku jsem změnila názor. Stačilo ho více jenom poznat. Příběh byl skvělý, dopisování pod lavicí bylo roztomilé a člověk se musel usmívat na celé kolo při jejich čtení. Kasie to prostě umí a těším se na další její knihu.

Kayla

Krásná oddechovka. Autorka opět nezklamala ????

Lenny.Wolf

To bylo tak hezky milý. Moje první kniha od autorky, ale rozhodně ne poslední. Úplně se z toho tetelím blahem :)

Irsaf

První kniha od autorky. Moc hezká knížka.

milena25

Nádherná knížka od skvělé spisovatelky. Doporucuji

ivousekk

Pani, to bylo skvele. Mile, pohodove, romaticke. Pribeh, u ktereho jsem se musela prubezne uculovat :-) Pribeh, ktery jsem precetla za jeden den, protoze se nedalo odtrhnout.
Az budu mit chut zase na neco mileho a romatickeho, urcite sahnu po nektere dalsi knize autorky.

Zuke86

Knihu jsem přečetla během jednoho dne. Byla super, oddechová. Lilly byla milá, i když jsem ze začátku měla problém s jejím stylem oblékání a vyjadřování se, postupem času jsem si na to rychle zvykla. Díky dopisům, které si psali s Colem, se knížka četla lépe a navíc to bylo příjemné zpestření. Ráda čtu knihy ze školního prostředí a tahle byla fakt skvělá! :)

LilianaFalcon

S autorčinou tvorbou nemám dobré zkušenosti, takže se mi těm vysokým hodnocením nechtělo věřit. Ale světe div se, tohle se jí opravdu povedlo.
Jednoduchá romance ze střední, s ještě jednodušší zápletkou.
I když je každému jasné, jaký bude konec, tak způsob, jakým se k němu autorka dobrala, byl opravdu povedený a obešel se bez zbytečných stereotypů.
Lily jsem si zamilovala, vážně bych jí brala za kamarádku!

JanaDor

Příběh je zábavný, má šmrnc, správnou dávku jiskření a je prostě čtivý. Lily je moc sympatická hlavní hrdinka s normálními, uvěřitelnými problémy. Ne vždy je ráda doma v tom chaosu, ale miluje svou rodinu. Nad knihou jsem se někdy zasmála, někdy naštvala. Dokázala mě vtáhnout do děje a já si ji skvělě užila. A vůbec nevadí, že je určena mladším čtenářům. Tato kniha je třetí, kterou jsem od aurotky přečetla a všechny byly moc fajn, ale tato vede. Moc vám – nejvíce romantikům – ji pro radost a milé počtení doporučuji.

Narissa

Knihu jsem četla v originále a je vážně moc povedená. Pro mě zatím nejlepší počin autorky. Přestože se jedná o dopisování, vyhne se spoustě klišé, středoškolské intriky jsou potlačené na minimum a navíc je hlavní hrdinka moc sympatický a milý člověk. Takže knihu vážně doporučuji. Jen doufám, že si dali záležet na překladu.

martina5069

Přečtena za 2 dny? Co to vypovídá? No byla skvělá, přesně tohle sem teď potřebovala, knihu u které zapomenete na svět a budete se u ní usmívat jak měsíček na hnůj a občas se i dětinsky uchechtnete. Příběh byl tak čtivý, že prostě čtete,čtete a pak najednou se začnete mračit protože jste na konci. Miluju tyhle knihy, které obsahují jakékoliv konverzace ( dopisy, emaily, sms, poštovní holuby :-D). Od autorky určitě šáhnu ještě po nějaké s dalších, tohle byla moje premiéra. Doporučuji :-)

anishta

Ach to bylo tak roztomiloučké! Lily je super podivínka a já si ji hned od začátku oblíbila. Dej byl trochu předvídatelný, ale o to se mi více líbilo a dopadlo to přesně tak jak jsem si přála.

LenysekC

Četla jsem v aj a teď nevím, jestli jsem to tak neměla udělat se všemi jejími knihami, nebo jestli byla tahle prostě nejlepší.
TROCHU SPOILER: Každopádně ty verše si nedovedu představit přeložené. Už jsem četla víc autorek YA, které do děje zatáhly poezii, a nevím, jestli jsem ji nemohla plně ocenit kvůli překladu, nebo prostě nebyla tak dobrá, ale tyhle texty byly v angličtině fakt parádní.

Jirikk

V dnesní elektronické době, je to dobry napad že si píšou dopisy a schovavají pod lavice. Pred dvaceti lety by asi tento napad nebyl tak originalní al v dnesní době je to zajimava zapletka..
Takovy sladký příběh, četlo se to dobře a bylo to napínavý...

Ivuska.09

Zdá se, že tohle je opravdu asi nejlepší kniha od autorky. Ačkoli už nejsem cílovou skupinou, přesto mám její knihy ráda. Jsou takové pozitivní, naladí vás na optimismus a ukáží, že všechno má vždy nějaký smysl. A to je přesně to, co mladí lidé potřebují.

MarKy95

Na začátku mě kniha moc nenadchla, ale pak se to postupně rozjelo a byl najednou konec. Krásná, čtivá, vtipná kniha, kterou si určitě přečtu znovu :))

prcek19

Další příjemná oddechovka od této autorky..kniha přečtená za necelý den..věřím, že se ke knize někdy vrátím, až zase budu chtít číst něco, při čem nebudu muset tolik přemýšlet..jednoznačně doporučuji

Terez9119

Taková dětská Láska přes internet. Bylo to velmi milé, překvapivě jsem se nemohla odtrhnout, a to nejsem úplně cílová skupina. Samozřejmě, že od začátku víte, kdo je na druhé straně, o to přece nejde. Čekáte, jak to zjistí a jak s tím naloží. Za mě velmi příjemné čtení.

nani_nka
22.11.2018

Pre mna v poradi tretia knizka od tejto autorky a zatial urcite najlepsia. Velmi sa mi pacia knizky, kde okrem dialogov medzi hlavnymi hrdinami su aj vzajomne smsky alebo ako v tomto pripade listy. Sice od zaciatku som vedela kto je ten tajomny chalan, s ktorym si Lily nechava odkazy, nevadilo mi to a knizka sa mi velmi pacila.

Kukicka
19.11.2018

Tak tohle bylo milé. Nejsem cílová skupina, ale mít o 20 let méně, tak si z té knihy sednu na zadek. Zatím nejpovedenější kniha autorky. Kniha je napsaná tak čtivě, že jsem ji dala na jeden zátah

jani.ruzicko
29.08.2018

Tohle bylo skvělé! *=)

Autorku jsem si hodně oblíbila a nejen proto, že rozhodně ví, jak udržet čtenářovu pozornost! =)

U této knížky dostanete skvělý námět a rozhodně se budete bavit. Nejspíš už skoro od začátku budete tušit, kdo je kdo, ale určitě Vám to neubere na pozornosti, stejně budete chtít číst dál.

Za sebe mohu doporučit a těším se na další knížku v pořadí. Doufám, že i příští rok se dočkáme alespoň dvou dalších. =)