P.S. Líbíš se mi

P.S. Líbíš se mi obálka knihy
Mé hodnocení:

Podepsáno, zapečetěno, doručeno! Další romantická kniha od oblíbené Kasie Westové. Lily při jedné obzvláště nudné hodině chemie nedává pozor a čmárá si na lavici slova oblíbené písničky. Druhý den zjistí, že někdo rozepsanou sloku dokončil, a ještě přidal vzkaz pro ni. Zajímavé! Brzy už si se svým anonymním přítelem vyměňují dlouhé dopisy, doporučují si vzájemně kapely a sdílí ta nejsoukromější tajemství. A to je teprve začátek dopisového přátelství, které se postupně promění v něco víc. Promluví si s tajuplným neznámým někdy naživo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395844/p-s-libis-se-mi-kMe-395844.jpg 4.4571
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

P.S. I Like You, 2016

Kniha P.S. Líbíš se mi

Katerina589

Tohle byla moje první knížka od Kasie West a od té doby tahle autorka patří mezi mé oblíbené autory YA. Knížka je čtivá, romantická oddechovka, která vás nutí číst dál. Já sama jsem ji četla už dvakrát a rozhodně své kouzlo neztratila.

makul

Abych řekla pravdu, nejsem si úplně jistá, jak bych knihu zhodnotila. Na jednu stranu to byl docela jednoduchý a předvídatelný příběh, nic ohromujícího v tomto ohledu a určitě bych takové knihy nemohla číst pořád, ale zároveň to byla dobrá oddechovka, nic náročného na čtení, jinými slovy přesně kniha, kterou jsem si momentálně potřebovala přečíst. A Lily byla fajn hlavní postava s dobrým smyslem pro humor. Takže kdybych to měla krátce shrnout, tak se mi kniha líbila a jsem ráda, že jsem ji četla v příhodnou dobu, protože nevím, jestli bych na ni měla stejný názor, kdybych ji četla jindy.

gabca5316

Byť už hodně dávno nejsem cílovou skupinkou, tak si tohle čtení neskutečně užívám. To se čte samo, bez dechu, nelze odložit..Tento příběh je vtipný, s takovou lehkostí psaný, že prostě mě u toho srdce plesalo..Ano, je to předvídatelný příběh, ale krásný.. Vždycky když potřebuju vzpruhu, a že v této době je to často, mě to prostě pohladí po duši..

Ella161

(+ SPOILER) Knihu jsem měla do vydání Kluk od vedle nejraději, ale teď je z ní má druhá oblíbená Westovka. Najdete v ní všechno, na co jsme od autorky zvyklý. První lásku, úsměvné a sladké pasáže a boží hlavní postavy. Také konec i zápletku, která nám je už z anotace jasná. Ale právě proto přeci tuhle knihu a knihy jí podobné vyhledáváme. Pro šťastné konce.

Lily jsem si prostě oblíbila. V nějakých situacích jsem se v ní viděla a možná proto k ní chovám tak vřelé sympatie. Ona je prostě svá. Je trochu divná, ale tím hezkým způsobem (Dává to smysl? Protože mě ano????). Je moc milá, přátelská, vtipná a sarkastická. Bože můj! Jak já miluju ten její smysl pro humor, který mi vždy vytvořil úsměv na tváři nebo mě donutil se hlasitě smát.

A zatímco u Lily to byla láska na první pohled (????), tak ke Cadovi jsem si musela najít cestu. Já si ho prostě od začátku nedokázala oblíbit. To jeho chování bylo fakt příšerné, ale jak jsem ho začala poznávat, tak jsem zjistila, že je v něm mnohem víc, než namachrovaný frajírek. A ani nevím, kdy se stalo to, že jsem si ho tak moc oblíbila.

Příběh se mi líbil hlavně proto, že byl originální. Psaní vzkazů na lavici????? Taková kniha se jen tak snadno nenajde. Takže moc všem doporučuji, protože touhle knihou neuděláte chybu! Pokud máte špatný den, tak tahle "slaďárna" Vám ho zaručeně zlepší. Navíc příběhy od nenávisti k lásce jsou ze všech nejlepší.

sydneysage04

Od Kasie West jsem už četla knihu Po tvém boku, která je naprosto skvělá, takže jsem se na tuhle moc těšila. Mnohem dřív než Lily jsem přišla na to, s kým si píše, i přesto mě to moc bavilo. Těšila jsem se na každý dopis, který Lily najde. Kniha je velmi čtivá a vtipná, přečetla jsem ji během jednoho dne, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Už se těším, až si přečtu další knihy od autorky. Rozhodně doporučuji přečíst

Ella161

Moje nejoblíbenější od KW. Moc doporučuji :)

Verča23

Hezky se četla, do pár dní jsem jí měla přečtenou. Už ji mám déle a četla jsem ji několikrát a stejně mě baví

Sashetka

Pomalejší rozjezd a pak už jen nezastavitelná jízda az k poslední stránce s úsměvem na rtech. Naivní ale pořád hrozně milý příběh o tom, že co se škádlivá, rádo se mívá.