P.S. Líbíš se mi

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Podepsáno, zapečetěno, doručeno! Další romantická kniha od oblíbené Kasie Westové. Lily při jedné obzvláště nudné hodině chemie nedává pozor a čmárá si na lavici slova oblíbené písničky. Druhý den zjistí, že někdo rozepsanou sloku dokončil, a ještě přidal vzkaz pro ni. Zajímavé! Brzy už si se svým anonymním přítelem vyměňují dlouhé dopisy, doporučují si vzájemně kapely a sdílí ta nejsoukromější tajemství. A to je teprve začátek dopisového přátelství, které se postupně promění v něco víc. Promluví si s tajuplným neznámým někdy naživo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395844/big_p-s-libis-se-mi-kMe-395844.jpg 4.3731
Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo
Originální název:

P.S. I Like You, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (200)

Kniha P.S. Líbíš se mi

kimChristopher
19. května

Knížka se četla jedním dechem. Autorka uměla děj nádherně vysvětlit a zpestřit. Splnila mé očekávání a stává se jedna z mých oblíbených. Vřele doporučuji :)

E.T.007
16. května

Roztomilá oddychovka. Občas sa to človeku zažiada - nechať sa unášať dejom a nič neriešiť - a práve Kasie West má na také príbehy talent. Práve preto dávam štyri hviezdičky - lebo splnila svoj účel a spríjemnila mi deň.


Termaap
26. dubna

Já takovéhle knížky potřebuju; oddechovku, u které nemusím moc přemýšlet, u které můžu vypnout a odpočinout si tak od náročnější literatury a vlastně všeobecně tak nějak od všeho:).

Měla jsem teď s tímto žánrem trochu ponorku, nebavila mě ta předvídatelnost a stále se opakující scénář, ale zřejmě to bylo spíše stylem psaní, protože u “P.S.LÍBÍŠ SE MI” jsem se s tím setkala také a přesto jsem knížku nemohla odložit a vážně si jí užila.

Veber
20. dubna

Příjemná jednohubka, která však nezůstane dlouho v paměti.

Erika017
26. března

Moc milý příběh, který se dobře a rychle četl. Je to jedna z mých oblíbenějších knih od autorky. Dobře se četla. A co teprve to dopisování! Bylo to skvělé! Rozhodně doporučuji.
Obzvlášť musím pochválit tu obálku, ta se povedla:)

brunette362
18. února

Romantika, která je určena pro to, aby vám rozehřála srdce milým dějem, příjemnými hlavními postavami, ale na druhou stranu cukrovku z toho nedostanete. Jako plus bych ještě uvedla, že jsem do půlky knihy neodhadla konec, což je pro mě velmi neobvyklé. Doporučuji nenáročný čtenářům.

Mikanadeta
09. února

Zvolila jsem tuhle knihu kvůli Čtenářské výzvě 2021, stihla jsem ji přečist až teď a byla dobrá. Lehká oddechovka, bavila mne.

Dizzy3
11. ledna

Moje druhá westovka..nebylo to špatné, ale takové neurazí, nenadchne. Pro mne určitě slabší než Po tvém boku.. Minimálně do poloviny se tam nic moc nedělo a ani mě to moc nebavilo, bylo to kehce zdlouhavé, asi i vzhledem k tomu, že pisatele dopisů odhalíte dřív než hlavni hrdinka a taky pro to, že mi byl dost nesympatický (zlepšilo se to až ke konci) a odmitala jsem skutečnost, že by mohli být spolu. Asi by mě to víc bavilo, kdyby to byl Lucas…ale to je můj problém..ale cením napád s dopisy, tohle bych klidně chtěla zažít taky :)

1 ...