Náhradní kluk

To je to nejhorší možné načasování! Když Gia dostane kopačky od svého přítele na parkovišti těsně před začátkem školního plesu, musí rychle něco vymyslet. Vždyť o něm svým přátelům vyprávěla už celé měsíce a tuto noc jim měla dokázat, že Bradley doopravdy existuje. A tak se rozhodne oslovit neznámého kluka a poprosí ho o laskavost – jestli by nemohl dvě hodiny předstírat, že je její přítel. A ona mezitím vymyslí, jak se dát s Bradleym zase dohromady. Akorát že po plese už nedokáže myslet na nikoho jiného než na svého náhradního kluka, kterého se ale nezeptala ani na jméno! Dokáže ho najít a vymotat se ze všech lží? A co se stane, až se do jejího života vrátí pravý Bradley?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333295/big_nahradni-kluk-nM6-333295.jpg 4.2651
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

The Fill-In Boyfriend, 2015

Kniha Náhradní kluk

E.T.007

Ďalšia fajn oddychovka od tejto autorky.

zuzana9386

slabsi kniha od Kasie.... :-)

Erika017

Skvělá kniha, která stojí za přečtení. Doporučuji

KodalSa

Těžko se mi určuje, která knížka Kasie je nejhezčí, doteď u mně vyhrával Kluk od vedle, ale po přečtení téhle knížky nevím. Určitě se jí vyrovná, je to krásný příběh a i když mi Gia byla zezačátku trochu nesympatická, hrozně jsem to s ní celé prožívala. Knihy K.W. jsou prostě super!

Napůlanděl

Tato kniha mě velmi překvapila...Původně jsem si ji chtěla přečíst, odložit a číst další jiné knihy, ale po přečtení této knihy mám chuť si koupit další knihy od Kasie West...
Milé čtení na jedno odpoledne...
Postavy byly trochu jednoduché a kamarádky Gii mi lezly na nervy. A co se týče náhradního Bradleyho - ten mi byl sympatický, ale to je tak vše.

Adel822

Knihy od Kasie Westové mám většinu přečtenou a všechny mně hrozně bavili. Kniha náhradní kluk je krásná čtivá, řeší se tam i jiná témata než láska ale jen tak lehce kloužou po povrchu nic hlubokého. Knihu přečtete jedním dechem, není to sice napínavé ani převratné a strhující ale když k ní budete přistupovat jako k milé nenáročné oddechovce od Kasie Westové myslím že vás jen mile potěší.

Monni

Super oddechová knížka a než se člověk naděje má ji přečtenou :)

Lenka2533

Naprosto skvělá oddechovka. Hodně rychle jsem se do ní začetla a opravdu rychle jsem jí měla přečtenou. Velmi mě bavila :)