Winter

Dramatický závěr Měsíčních kronik. Princezna Winter má obdiv měsíčního národa pro svou vznešenost a dobré srdce, a navzdory tomu, že jí tvář hyzdí jizvy, její krása je prý ještě úchvatnější než královny Levany, její macechy. Winter svou macechu nenávidí a ví, že Levana neschvaluje její city k příteli z dětství – pohlednému palácovému strážnému Jacinovi. Ale Winter není tak slabá, jak si Levana myslí. Společně s kyborgskou mechaničkou Cinder a jejími spojenci by se jí dokonce mohlo podařit rozdmýchat povstání a zvítězit ve válce, která zuří už příliš dlouho. Dokážou Cinder, Scarlet, Cress a Winter porazit královnu Levanu a dopsat šťastné konce ke svým příběhům?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/291149/winter-KpX-291149.jpg 4.7739

Měsíční kroniky 4.

Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Winter, 2015

Kniha Winter

mia.com

Tak jako co si budem, mohlo to být minimálně o 100 stránek kratší :D Nicméně to bylo dle mě fajn zakončení. Nemám žádnou výtku k příběhu :)

andrejci

Tohle bylo skvělé zakončení. Doslova jsem ho zhltla. Velkolepá bitva byla skvěle napsaná. Líbilo se mi střetnutí všech postav. Konec byl opravdu dobrý. Chvilky před bitvou byly opravdu napínavé a to hlavně u jedné části. Škoda, že tento svět opouštím ráda bych se do něho ještě někdy vrátila.

Jupijow

Místy trochu zdlouhavé, ale jinak příjemné zakončení celé série. Nejoblíbenější postavy jsou bezesporu Thorne a Cress.

laurentialey

Poutavý, napínavý a dobře vyprávěný příběh, který skvěle zakončil celou sérii. Kniha byla tak dobře napsaná, že mi občas bylo nervozitou nebo nechutí špatně od žaludku (a to myslím doopravdy vážně!), ale samozřejmě jsem se také otřásala smíchy a brečela štěstím nad vztahy mezi postavami. Přečtení poslední věty pro mě bylo ranou do srdce a já jen doufám, že mi jednou na dveře zaklepe Thorne s tím, že by se mnou chtěl žít do konce věků na Zvonečníku.

zuzana4291
31.12.2019

Velmi čtivý příběh, u kterého jsem měla pocit, že čtu strašně pomalu, takže děj ubíhá strašně pomalu. Velmi hezky zasazený děj do pohádky o Sněhurce. I když v této knize se prolínají všechny předchozí postavy z této série.

DreamerX9
30.12.2019

Tak a můžu vydechnout :D Musím souhlasit, že některé části byly na můj vkus zbytečně zdlouhavé a občas jsem se i ztrácela. Ale druhá polovina knížky...nemohla jsem se odtrhnout jak se to rozjelo! Přečetla jsem to jedním dechem a i slza ukápla ale nejvíc šťastná jsem byla za ten nádhernej konec ♡ celá tahle serie byla od začátku srdcovka a až se z toho jednou vzpamatuju tak si to ráda přečtu znova. :) Jednoznačně Doporučuji!

Kacennnka
03.11.2019

Okej. Tenhke díl jsem četla měsíc. A mezi tím jsem tuším zvládla přečíst další 4 knihy. Přesto mě Winter neuvěřitelně bavila a já si čtení užívala. Akorát mi bylo strašně líto sérii dočíst. Měsíční kroniky jsou oficiálně jednou z mých nejoblíbenějších sérií a co víc, vystupovaly tam jedni z mých naprosto nejoblíbenějších hrdinů. Rozhodně se k nim ještě někdy vrátím. A Thorne s Cress si zaslouží vlastní knihu.

Elsasbooks
15.10.2019

Knížka je zbytečně moc dlouhá, kdyby byla kratší, bavila by mě víc.