Rytmus, já & Malychin ekniha

Vyražte na rockovou jízdu! Od autorky romantického bestselleru Kulti. Šestadvacetiletá Gaby Barreto má mnoho tváří. Je čestná, sarkastická, kamarádská i protivná – záleží na tom, koho se zeptáte. Když jí brácha nabídne, aby s jeho kapelou jela na turné a prodávala merch, nerozhoduje se dlouho. Dvě kapely, tři kontinenty, devadesát dní. To bude brnkačka! Kdyby jen Saša Malychin, zpěvák té druhé kapely, neměl tak nádherné tělo… výjimečnou osobnost… a nebyl tak neskutečně vtipný… Nezamilovat se do něj je zkrátka fuška....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440973/big_rytmus-ja-a-malychin-Ok7-440973.jpeg 4.2830

Vydáno: (ekniha), Fragment (ČR)

Rhythm, Chord & Malykhin, 2015

Kniha Rytmus, já & Malychin

Lacie

Přečetla jsem si celkem bez jakéhokoliv očekávání Kultiho a fakt mě to pobavilo, takže jsem si sehnala i další knihy autorky a pustila se do nich podle pořadí, jak je napsala. Druhý je tedy Rytmus – pro mě zklamání. Nemohla jsem se začíst, hrdinka mi neseděla, je náladová, žárlivá, navíc neustálé zdůrazňování, jak někdo smrdí, prdí, chlastá, hulí, nemyje se, páchne mu z pusy... Všichni jsou na sebe hnusní, dělají si naschvály a ubližují si – jakože velká legrace a důkaz nehynoucí lásky. Po ponožkách velké holky přišly neviditelné koule... hm... Naštěstí po půlce knihy se to trochu zlepší a dočíst se to dá, ale kdybych už neměla ty další dvě knížky sehnané, tak bych dál nečetla – takhle dám šanci i zbývajícím.

michaela8233

Moje třetí kniha od autorky, ale nejhorší. Nedoporučuji.

Julia284

První kniha od autorky, kterou jsem zatím přečetla. Musím říct, že to bylo velmi čtivě napsané a nechyběly tam ani komické situace.

Slunečnice322

Ze začátku jsem si musela zvyknout na jejich styl humoru a stejně jako ostatní píšící jsem nevěřila uvedenému věku postav. Ale.....pak si to vše sedlo a já si to moc užila! Opět oceňuji pozvolný vývoj vztahu Saši a Gaby (jako v předešlých dílech M. Zapaty), bylo to tak pěkné. Mám ráda příběhy,kdy se z dobrých kamarádů stanou zamilovaní šílenci. Bylo to vtipné, sladké a sexy. Doporučuji!

Tracyenka

Jak už tu bylo zmíněno několikrát, postavy v této knize byly vykreslené tak, že bych jim tipovala -náct, kdyby nebyl zmiňován jejich věk, navíc mi přijde, že jsem se ani neměla šanci dostat nějak hlouběji do nitra jejich duší, postavy tedy působí jaksi ploše.. Celkově byl příběh docela fajn, možná hlavně kvůli prostředí, ve kterém se odehrával. Je to zkrátka romantická oddechovka, u které není potřeba nijak zvlášť přemýšlet a ve které se objevují "dospělí lidé" s většinou těžko uvěřitelným chováním..

naty_z_knihy

Marianu Zapatu jsem si zamilovala, její knížky s pomalou romantikou chytnou a nepustí. Ale musím říct, že tahle byla oproti Kultimu a S láskou, Lukov slabší. Hlavně začátek mi trvalo celou věčnost, než jsem se dokázala začíst. Vlastně se mi to podařilo až na potřetí. Dvakrát jsem knihu odložila. Gaby, které sice podle Mariany bylo 26 let, se chovala, jednak jako by jí bylo o deset míň, ale taky spíš jako kluk. Její „neviditelný koule“ mě doslova vytáčely. Někdo namítne, že vyrostla se třemi kluky, ale to já vyrostla s mnohem větší bandou kluků a nikdy jsem v jedné větě nepoužila sebe a koule. A čekání na první pusu taky trvalo věčnost. Ale líbila se mi postava Saši, bráchy i Masona a taky prostředí koncertů a vůbec turné. Navíc je to prostě čtivé. A za mě má Mariana body navíc i za epilogy. Mám ráda, když je knížka uzavřená, žádné otevřené konce.

94_Anet

Hrdinové moc neodpovídali svému věku bych řekla. Jinak kniha se četla úplně sama. Bylo to přesně takové jaké jsem čekala. Přečteno za jeden večer :)

Lutzinka

No, přečteno téměř hned, ale nějak nevím.
Četlo se to samo, ale prostě jsem těm postavám nevěřila jejich věk. Občas mi přišly ty jejich reakce úplně mimo moje rozumové chápání. Za mě nejslabší Zapata.