Rytmus, já & Malychin

Rytmus, já & Malychin https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440973/bmid_rytmus-ja-a-malychin-Ok7-440973.jpeg 4 1080 267

Vyražte na rockovou jízdu! Od autorky romantického bestselleru Kulti. Šestadvacetiletá Gaby Barreto má mnoho tváří. Je čestná, sarkastická, kamarádská i protivná – záleží na tom, koho se zeptáte. Když jí brácha nabídne, aby s jeho kapelou jela na turné a prodávala merch, nerozhoduje se dlouho. Dvě kapely, tři kontinenty, devadesát dní. To bude brnkačka! Kdyby jen Saša Malychin, zpěvák té druhé kapely, neměl tak nádherné tělo… výjimečnou osobnost… a nebyl tak neskutečně vtipný… Nezamilovat se do něj je zkrátka fuška.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Rhythm, Chord & Malykhin , 2015

yellow
07.11.2022 3 z 5

Kulti to nebyl, nebylo to ani Wait for it. Kdyby se postavy chovaly přiměřeněji svému věku a méně dětinsky, dala bych 4 hvězdičky, protože se to opět dobře četlo a i příběh byl ok.

Zuzana215
15.10.2022 1 z 5

Za mě zklamání.. bohužel mi to nesedlo..KULTI JE KULTI :)

lenka8617
11.10.2022 4 z 5

Super knížka. Moc mě bavily ty jejich hlášky a pošťuchování. Gabi se svým bratrem a kamarády byli prostě skvělý. Saša byl miláček. Jediná výtka kterou bych asi měla je, že to chování mi úplně k jejich věku nesedělo. Neříkám, že musejí být hned strašně vážní, když je jim skoro 30, ale to chování mi mnohdy připomínalo spíše dvacetileté... ‍️

MAU256
06.10.2022 5 z 5

Krásný příběh zasazený do tříměsíčního turné kapel. Gaby byla skvělá, že to s nimi celou tu dobu vydržela a nezkazila žádnou srandu. Její dvojče Eli byl, no nevím, jak ho pospat, ale ty jeho hlášky, musela jsem se pořád smát. A Sašenka sušenka, no kdo by si ho nepřál? A Mason a Gordo, Laila, kdo by nechtěl mít takové přátele? Knížka byla hezky čtivá, určitě doporučuji.

Lidska_ctecka
30.09.2022 5 z 5

Drahouškové,
všichni víme, že Zapata má zkrátka talent. Kniha se četla skoro sama. Je v ní tolik humoru, že mě skoro bolely tváře, jak jsem se culila. Je super, že se zde objevovalo více postav než v Kultim. Nebo mi jen více přirostli k srdci : )
Trochu mi vadilo, jak se často opakovaly některá slovní spojení. A bez trochy klišé by to snad ani nebyla správná romanťárna...

Sarkak94
23.09.2022 4 z 5

Tak toto bylo úplně něco jiného než na co jsem si u této autorky zvykla a byla to pecka a mě se to líbilo. Tentokrát to není ze sportovního prostředí, ale jak už název napovídá jedná se tu o muziku. Moc jsem si to užila, ani tu není tak "zdlouhavý" začátek, a téměř celou knihu jsem se musela smát. Tento díl se u mě řadí na druhé místo hned za Kultiho. Také se mi tu líbí i právě zmínka o Kultim, sice jen nepatrná, ale i ta se počítá.
Hlavní hrdinka Gaby, neví co se svým životem, takže když jí její bratr Eli nabídne aby s ním a jeho kapelou jela na turné, tak mu na to nakonec kyvné. Na to stejné turné s nimi cestuje i druhá kapela, kde je jejím frontmenem sexy Saša. Jejích seznámení je pecka . Ta chemie je mezi nimi skvělá, to jiskření a jak si to celé Gaby nechce připustit aby se nespálila. Jenže celé turné trvá jen tři měsíce, co budou dělat až se vrátí zpátky do Ameriky. Každý do jiného státu. Podaří se jim situaci nějak vyřešit? Bude znamenat konec turné, i konec pro tuto dvojici?
Myslela jsem si, že už jsem četla o hodně praštěných hrdinkách, ale Gaby je všechny strčila do kapsy. Ano občas mi vadila její mluva a vyjadřování, ale moc mě bavila. Saša tak to je zlatíčko a i když se nezdá taky to umí pěkně rozjet. I vedlejší postavy jsem si moc oblíbila Eli (nebo Eliza) a Mason tak to byli oba pořádní pošuci a chvílemi jsem měla chuť je něčím praštit hlavně teda Eliho, a Carter byl taky takový zlatíčko

avalonek
15.09.2022 5 z 5

Jako můžu říct,že čtení to bylo opravdu pěkné.Příjemný román pro ženy,já bych tedy uvítala více sbližování.Ale chápu,že když se z někoho stanou přátelé,tak je pak těžké překročit tu hranici.Ale jinak jsem si to fakt užila a hlavně Eliho,bratra hlavní postavy,ty jeho kecy bych klidně poslouchala celý den..Jen tak dál v takovém psaní....

E.lisabeth
10.09.2022 4 z 5

Kultimu se kniha rozhodne nevyrovna, ale i tak se cetla hezky:). Na tri hvezdy malo, na ctyri mozna moc.... Neco mezi:). Na dovolenou idealni.

Hanathor
02.09.2022 4 z 5

Knihu jsem se dlouho chystala číst - nejvíce mě zaujala prostředím, ve kterém se odehrává. Četla se velmi dobře, Zapata mě několikrát rozesmála i nahlas (v MHD a podobně..). Hvězdičku jsem strhla proto, že se jedná o klasické klišé a v polovině knihy se řešily bicepsy a pekáče buchet. Ale i tak budu knížku doporučovat dál.

zuzikis
20.08.2022 5 z 5

Této knihy od paní Zapaty jsem se bála nejvíce. Že nebude zajímavý děj, říkala jsem si, nuda mezi koncerty, protivné fanynky a tak dál a tak dál. Ale chtěla jsem dát šanci i této knize, když ty ostatní od paní Zapaty jsou tak svkělé. Mýlila jsem se, oproti nudě jsem se dočkala velmi zábavného příběhu, který hlavně pozvedávali dvojčata Gaby a Eli :-) tak dlouho jsem se u knihy nebavila :D to prostě nešlo a záchvaty smíchu taky nešlo zastavit a bylo to milé oproti dramatu se od srdce zasmát. Nejvíc, co mi utkvělo v hlavě byl kopanec do zadku, satan po ránu a zápas, ve kterém šlo skoro o život :D už jen kvůli těm skopičinám se ke knize vrátím :-) plný počet!!

Book_lover469
20.08.2022 4 z 5

Nádherná knížka! Byla první kterou jsem od autorky četla a musím říct že jsem si snad ani nemohla vybrat lépe. Kniha mě chytila tak moc že jsem se od ní nemohla odtrhnout a rozhodně si ho nejdřív přečtu další autorčiny knihy. Za mě rozhodně úžasné.

pogmanka
14.08.2022 3 z 5

Musím říct, že mě oslovila ze všech knížek Zapaty nejméně, možná kdybych ji četla jako první, měla bych z toho jiný pocit, ale takhle jsem doufala v něco trochu jiného a tolik mě to nebavilo. Ze začátku ano to to utíkalo, užívala jsem si prostředí koncertů a turné, ale ke konci mi přišlo, že se tam pořádně nic nedělo a ten závěr byl takový nijaký. Čtivost se ovšem Zapatě nedá vzít, zkrátka jsem měla jiné očekávání.

snílkařka
01.08.2022 3 z 5

Nijak kniha nenadchne ale ani úplně to není tak špatně.Zkratka klasický romantický příběh z hudebního festivalové turné.

girdi
28.07.2022 5 z 5

Přišlo léto, tak jsem se k vodě vydala s další Zapatou. Zkusila jsem tentokrát "kratší" kousek, aby se mi kniha při čtení dobře držela. Hudební prostředí pro mě bylo překvapivě atraktivní, kdo by nechtěl "být" se dvěma chlapeckými kapelami na turné. Hlavní hrdinka klasicky hustá holka, velmi vtipné sourozenecké pošťuchování a vůbec humoru tam bylo fakt dost a ta romantická linka byla vážně prima.

trynitrix
27.07.2022 4 z 5

Klasika od Zapaty teda tato trochu slabší než předchozí ale docela jsem se bavila i když ten jejich vztah byl viditelný ale prostě si to nepřipouštěli nechápu ale asi to bylo aby nás napínaly jak to celé to turné dopadne :-D

_Brunetka_
17.07.2022 5 z 5

Tohle bylo opět prostě boží. Mariana Zapata jednoduše umí a svým stylem psaní přiváže mé ruce ke knize, přičemž jsou pak schopné vykonávat jen jeden úkon - neustále otáčet stránky, dokud se neocitnu na konci. Příběh mě pohltil. Postavy jsem si naprosto zamilovala a hodlám je milovat nadále i po dočtení. Moc se mi líbil jak charakter hlavních protagonistů (Gaby a Saši), tak zbytku kluků z kapely. Romantická linka se moc povedla, i když je to friends to lovers. Zaručuju vám, že výboje z jiskření mezi účastníky budou probíhat i vašimi prsty. Jak tomu bývá u Mariany Zapaty zvykem, kniha se nedá nazvat suchou, protože je nabitá řadou emocí. Já se smála od začátku do konce a dojatá jsem taky párkrát byla. Opět se mi líbí i témata sem zakomponovaná - opravdové přátelství, vztah mezi sourozenci, plnění si svých snů i vyrovnávání se se svými nedostatky. Konec = paráda. Pokud se chcete do knihy zamilovat, prostě sáhněte po tomhle!

havrmoni
15.07.2022 5 z 5

Mě se to líbilo. Rockeři se zastydlou pubertou a holka vyrůstající s klukama. Fakt mě bavilo to jejich pošťuchování a srandičky. Autorka nezklamala.

Dela90
14.07.2022 5 z 5

(SPOILER) Gaby má za sebou bolestivý rozchod a taky dostudovanou vysokou školu historie. Zatím si nenašla práci, takže pobývá u svých rodičů zavřené v pokoji. Jednou ji zavolá její starší brácha, dvojče Eli. Přemluví ji, aby s ním a jeho kapelou vyjela na turné, které trvá 3 měsíce. Gaby prvně nechce ani slyšet, naposledy ji to dost stačilo, ale potom se nechá ukecat. Bude prodávat merch skupiny na koncertech a taky si něco přivydělá a peníze teď opravdu potřebuje. Proto kývne a vydá se prvním možný letem za svých bratrem. Kromě toho, že má před sebou 90 dní ve společnosti Eliho a jeho dvou nejlepších kamarádů, se kterými se zná prakticky celý svůj život. Jí do života v autobuse vstoupí kluk, jménem Saša Malychin, zpěvák druhé kapely, který je neskutečně vtipný, ale taky je zatraceně pohledný, má krásné tetování, vypracované tělo a milou osobnost. Jak se s tím asi Gaby popere, když je nad slunce jasné, že právě tito dva jsou jen nejlepší kamarádi. Kdoví.

Sakra! Proč jsem po téhle autorce už nesáhla dřív? Zní to jednoduše, nemám moc ráda slow-burn romantiku, ale tohle bylo neskutečně dobrý. Hrozně moc jsem se bavila, už dlouho jsem se tak připitoměle neusmívala, jak měsíček na hnoji. Nemám ráda takové to poštuchování se sprostými slovy, ale tady to prostě padlo, jak prdel na hrnec. Gaby jsem obdivovala už od začátku, že si troufla jet na takové dlouhé turné s tolika kluky v buse, já osobně bych se asi bála :D .., jejího bratra bych ze začátku asi nejradši nakopala do zadku, ale postupem času jsem si ho oblíbila, to jak zaplétal tajně Gaby vlasy, jak do ní hučel, aby dala průchod svým citům, jak se o ní staral. Jo, takhle nějak si představuju sourozeneckou lásku. Sašenka sušenka, ten se mi asi vryje do mysli na hodně, hodně dlouho Aaach. A jejich seznámí, u toho jsem brečela smíchy. (nebudu prozrazovat) .Už chápu, co s tou autorkou všichni mají, tohle bylo vážně boží!

“Měl na sobě tepláky - jako většina z nás, byli jsme připraveni na dvoudenní přesun mezi kontinenty - a ty jeho mu naprosto skvostně zvýrazňovaly pozadí. Ha-le-lu-ja.”

“Myslím, že někdo, kdo tě doopravdy miluje, by po tobě nikdy nechtěl, aby ses vzdal toho, co máš rád, pro co ses narodil”, pronesla jsem tak klidným tónem, až jsem šokovala i samu sebe. Saša se usmál a přikývl. “Já si myslím to samý, princezno.”

Odehnalka
10.07.2022 2 z 5

Tak se přiznám, že u této knihy to vysoké hodnocení nechápu, pro mě velké zklamání a knihu bych vlastně nikomu nedoporučila. Kniha sice celkem čtivá, ale neustále čtete o tom, jak si nadávají, uráží (obojí má být důkazem, jak se celá parta mají rádi... osobně nechápu...), ubližují a nám čtenářům to má připadat vtipné? A ačkoliv se to celkem dobře četlo, tak se kniha strašně táhla, neb to bylo vlastně totéž dokola a pro mě celkem rychlý závěr.
No, uvidím, zda si od autorky přečtu ještě něco dalšího...

Artep071
08.07.2022 4 z 5

xi xi docela vtipné a hodně na pohodu .. kdo vyrůstá s kluky tak se v knize najde ... velmi čtivé ..prostě Zapata :) ..super