Kouzelnice

Vydejte se potřetí do magického světa fantasy série Divotvůrce Kellen, Reichis a Ferius cestují do Gitabrie, země proslulé úžasnými vynálezy. Když se k nim zvláštními argosanskými cestami dostane zpráva o mechanickém ptáčkovi oživeném magií, uvědomí si, co všechno je v sázce. Co když Gitabriánci dokážou oživit i něco mnohem nebezpečnějšího? Mezitím jim cestu zkříží neznámý rudý mág a také nečekaný jan’tepský spojenec. Čas nemilosrdně ubíhá a karty ve Feriusině balíčku varují před blížící se válkou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395843/big_kouzelnice-QOZ-395843.jpg 4.6256

Divotvůrce 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Charmcaster, 2018

Kniha Kouzelnice

Karolin77

Tento díl byl velice zajímavý a zavedl nás na další místa. Řekla bych,že byl dokonce nejakčnější z těch první tří co jsem zatím četla.
Postavy mě bavily, prostřední se mi líbilo. Upřímně nenapadá mě nic zásadního co bych mohla knížce vytknout.
Mám radost kam to směřuje, tak snad se mi to bude líbit. :)
S kočkoveverčákem jsem si pořád nijak zvlášť nesedla, ale oblíbila jsem si ho o trochu více, hlavně kvůli tomu, že byl v duu s hyeňákem.Upřímně doufám, že se to v dalších dílech zlepší a já si ho zamiluji.
Kellen je za mě skvělý hlavní hrdina, ale jeho sestru stále ráda nemám, ani jeho rodinu.( Myslím že, vztah k nim se mi asi nezlepší)
Ostatní postavy byly také fajn. I když mi moc nesedí, když se autor snaží udělat romantickou linku...
Celkově jsem si to moc užila a už se těším na další díly.

Nejvíce se mi líbil první díl, potom tento třetí a na posledním místě mám druhý, ze kterého jsem byla zklamaná.

midone

Vtipné akcí nabité fantasy s výbornými postavami a humorem.

Medasek

(+ SPOILER) Kellen mi je díl od dílu čím dál tím víc sympatičtější. I Reichis je skvělá postava. Nová postava Hyeny se mi také líbila. Ale Nephenie je dost nesympatická. A Ferius má čím dál tím větší chuť přetáhnout lopatou po hlavě.
Děj dobrý. Některé zvraty překvapivé. Jiné (většina) zase tolik ne. Například totožnost Rudého mága mi byla hned jasná.
Pořád se to, ale čte dobře.

roso.mak
23.11.2021

(+ SPOILER) Ok, tak se tam konečně vysvětlilo, proč je Ferius takový chudáček, co nedokáže nikomu zakroutit krkem a jedno kolik přitom zhebne lidí. Ale proč Kellen pořád tak drží na rodinu, která se ho opakovaně snaží zabít, to fakt nechápu.

Ikdyž kvituji ,že autor alespoň pochopil, že mládež pro kterou je to to kniha určená, není zas tak útlocitná a někdo tam konečně chcípne. Bohužel to není Ferius.

Hrony13
15.07.2021

Další díl, který mi nedopřál spánku. Napínavé a strhující jako předešlé dva díly. Autor na nic nečeká a jde se hned na věc. Závěr byl trochu smutnější, ale uvidíme, co nám kniha nabídne dále.

aquaver
03.06.2021

Další pokračování, které bylo srovnatelně skvělé jako předešlé. Stránky rychle ubíhali a než jsem se nadála byl konec. Bylo celkem překvapení, když se znovu objevilo pár postav, doufám že v dalších dílech se taky třeba někdo objeví. Těším se na další dobrodružství Kellena a Reichise, jen škoda, že tam asi nebude další oblíbená postava (ale třeba překvapí a objeví se tam).

Murasaki
18.04.2021

Tato série mě prostě baví. Opět nechyběla pořádná akce, dostali jsme pár odpovědí, ale vynořila se opět další spousta otázek. Moc mě potěšilo setkání se s postavami z prvního dílu. Nemůžu se dočkat, až se začtu do dalšího dílu.

lucie2371
25.03.2021

Další skvělý díl ze série Divotvůrce magie!