První opravdový polibek

Lacey odjakživa snila o tom, že bude hrát ve filmu. Ale rozhodně si nepředstavovala, že její velký průlom na filmovém poli přijde ve stejnou dobu jako maturita. A i maturita bledne v porovnání s tím, že se musí vypořádat s Donavanem, který se dá popsat dvěma slovy: noční můra. Lacey se tak snaží nějak ustát vzkvétající kariéru, sabotáž přímo na place a taky románek s tím nejnepravděpodobnějším hlavním hrdinou. A rychle zjistí, že někdy se ty nejlepší příběhy odehrají, když se člověk odchýlí od scénáře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418843/big_prvni-opravdovy-polibek-ZQh-418843.jpg 3.8260

Láska a jiné úkoly / Kamoši, frajeri 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Fame, Fate, and the First Kiss, 2019

Kniha První opravdový polibek

kimChristopher

Úžasná knížka. Líbilo se mi téma, kde se většina příběhu vyvíjela - film. Zápletka byla taky fajn a kniha díky ní byla napínavější. Rozzuzlení bylo takové nic moc, mohlo to být víc rozebrané a rozepsané, proto za to dávám jednu hvězdu dolů. Naopak se mi líbilo, jak na konci každé kapitoly byl útržek ze scénaře. Doporučuji!!

jitka_dankova

Roztomilý příběh o lásce pro náctileté. Mám ráda, jak jsou hrdinky Kasie West různorodé, tahle byla trošku ztřešťěná, docela akční a upovídaná. Taková zajímavá začínající herečka, která se ještě do nikoho nezamilovala. Až doposud. Celý příběh se nesl v příjemném duchu, možná až krapet nudném, co se týká romantiky a jiskření mezi hlavními postavami. Nečekala jsem, že tam bude detektivní zápletka. Sečteno podtrženo, jde sice o slabší knihu od Kasie West, není v ní žádné hlubší sdělení, ani nějaká zásadní zajímavá romantická linka, ale stále jde o příjemné nenáročné čtení třeba na léto.

Lucynell

Knížky od Westové se mi vždy líbily, jsou to krásné oddechovky a i přesto že mi tato kniha přijde o něco slabší než její jiné, je pěkná a dobře se čte.

KateTheBlogger

Přes počáteční potíže, kdy jsem se nemohla do příběhu začíst a naplno ponořit, se mi kniha vlastně líbila. Je to první westovka, kterou jsem četla a rozhodně ne poslední.

Karola050716

Slabšímu hodnocení tady na databázi jsem úplně nevěřila, ale ono to fakt sedí. Westovka je pro mě sázka na jistotu, zatím jsme si s autorkou nerozuměly jen jednou, což byla přijatelná odchylka. Tentokrát to není úplně špatné, čte se sama jako vždycky, ale nějak mě nechytla za sdrce, jako bych ten vývoj vztahu ústřední dvojice nějak nepostřehla a naráz konec. Plusem je, že kdo si nepřečte anotaci, tak na začátku opravdu neví, kdo bude ten osudový kluk, ale jinak od autorky spíše slabší kousek.

Vjeerus

Krásná oddychovka na zpříjemnění pošmurných dní a nebo někam na dovolenou. Prostředí natáčení filmu bylo zajímavé a přiznávám, že mě autorka trochu nachytala, s kým tedy má hlavní hrdinka skončit. Tak nějak jsem se začátku myslela, že to bude hodně divná hate romantika, ale nakonec to dopadlo mnohem líp.
Pokud jste již četli něco od autorky, moc Vás kniha nepřekvapí, ale na druhou stranu přesně víte, do čeho jdete a někdy člověk něco nenáročného potřebuje.
Baví mě vždy originálně vymyšlené prostředí, kde se příběh odehrává a různé charaktery hlavních hrdinek - od těch tradičnějších holek, až po ty méně časté.

janka2000

Tahle westovka pro mě byla zklamáním. Neseděl mi příběh posazený v prostředí natáčení filmu, ani jsem nějak necítila, jak se hrdinové zamilovali.
Kniha účel splnila, zpříjemnila mi večer, ale Kasie má mnohem lepší knihy.

naty_z_knihy

Klasická Westovka, která chytne a nepustí, dokud člověk nepřečte poslední stránku. Příběh z prostředí natáčení filmu byl neobvyklý a já se u toho skvěle bavila, bylo fajn zažít prostřednictvím hlavních hrdinů natáčení a vše, co s ním souvisí. Donavan mi zpočátku lezl na nervy, ale pak jsem si ho neskutečně zamilovala. Skvělé byly vložené scénáře, krásně knížku oživily. A plusové body má autorka i za epilog a hezké věnování. Kniha měla jedinou vadu - přečetla jsem ji moc rychle. :)