První opravdový polibek

Lacey odjakživa snila o tom, že bude hrát ve filmu. Ale rozhodně si nepředstavovala, že její velký průlom na filmovém poli přijde ve stejnou dobu jako maturita. A i maturita bledne v porovnání s tím, že se musí vypořádat s Donavanem, který se dá popsat dvěma slovy: noční můra. Lacey se tak snaží nějak ustát vzkvétající kariéru, sabotáž přímo na place a taky románek s tím nejnepravděpodobnějším hlavním hrdinou. A rychle zjistí, že někdy se ty nejlepší příběhy odehrají, když se člověk odchýlí od scénáře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418843/big_prvni-opravdovy-polibek-ZQh-418843.jpg 3.7217

Láska a jiné úkoly / Kamoši, frajeri 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Fame, Fate, and the First Kiss, 2019

Kniha První opravdový polibek

Adel822

Knihy od Kasie West miluju četa jsem už skoro všechny a i když jsou si všechny velmi podobné a většinou už od začátku víte jak dopadnou tak je moc ráda čtu. Po těchto knihách sáhnu vždy když chci něco milého a oddychového. Vždy jsou čtivě napsané a mám skoro vždy jistotu že mně příběh bude bavit. Na této knize mně bavila jak romantická zápletka tak prostředí z natáčení filmu které autorka nádherně popsala. Také tu je lehce kriminální zápletka která mně také velmi bavila a která romantický příběh posunula o něco víše. Bohužel jsem pachatele odhadla hned na začátku a na konci mně to proto nepřekvapilo, myslím že to autorka mohla udělat více nenápadně.

katka-kacav3318
20.12.2021

Skvělá oddechovka. Z toho plyne, nečekejte od toho nic světoborného. ALEEE na zahnání čtecí krize suprovka :)

Mondaika
27.11.2021

Úplně nevědomky jsem po knize láska a jiné úkoly, kde byla hlavní hrdinka Abby šáhla po takzvané sériovce pokračování.... Kniha je pohodová... Plážová, oddechovka.... Neurazí, nebudete z toho úplně slintat..., ale rádi si ji přečtete.

ZNellyZ
14.11.2021

K West jsem se vrátila nevědomky vrátila po dlouhé době, jelikož poslední dobou zažívá velkou popularitu. Až teď jsem zjistila, že některé knihy které jsem četla jsou právě od ní a díky propagaci ostatních se na ně zapomíná. Tato kniha byla zajímavá hned z několika hledisek. Ačkoliv by kniha mohla být spíše pro mladší, mě bavila. Bylo to vtipné, svižné, malá detektivní zápletka byla taky super a přiznám se, že pachatele jsem hádala špatně. Postavy byly sympatické a celá kniha se nesla v určité lehkosti, která by mě 100% vytáhla ze čtecí krize.

TimetoStyle
14.06.2021

Tohle je moje v pořadí už šestá knížka od této autorky. Jako první jsem od ní četla P. S. Líbíš se mi a ta je pořád na smyšlené bedně první. Myslím si, že ji už žádná nepředčí, protože je podle mě nejlepší. Na druhém místě je Po tvém boku, která se mi líbila taky hodně.
Po dočtení mám zase takový hezký pocit jako pokaždé, když dočtu knížku od Kasie. Mám tak nakažlivě pozitivní náladu, že to je pro okolí až otravné :-D Ale já ty její příběhy prostě miluju, mám pocit, jako bych byla hlavním hrdinou a prožívala to spolu s nimi.
V této knížce je hlavní postava pojmenovaná nezvyklým jménem Lacey, které jsem dřív neslyšela. Hned ze začátku mi sedla, dokázala jsem se s ní ztotožnit skoro pokaždé.

„Každý musí nějak začít a tohle prostě byl můj start.“

Mám ráda, když je v knížce věnování, epilog a taky poděkování. Všechno v této knížce bylo, proto dostala plusový bod. Musím ocenit vložené části scénáře, krásně děj oživovaly a přidaly mu trochu až hororovou atmosféru. Těšila jsem se, až se tam zase objeví. Ke konci se objevila jedna scéna, která se týkala Lacey. Bála jsem se stejně jako ona :-D Nemohla jsem přestat dál číst, musela jsem se dozvědět, jak to bude dál. Hrozně ráda bych tuhle knížku viděla zfilmovanou, byla by sranda pozorovat, jak by Lacey vypadala v kostýmu zombie.
Knížku můžu doporučit všem, kdo si chtějí při čtení odpočinout. Během čtení se budete culit, ale i tak budete chtít vědět, jak to nakonec dopadne.

Knihomedvěd
05.05.2021

Toto byla moje první kniha od Kasie West a musím říct, že se mi líbila. Příběh byl docela předvídatelný, ale zároveň oddechový a příjemný. Děj mě nijak nepřekvapil, ale jestli chcete na chvíli vypnout, je to kniha právě pro vás.

anna_kulik
16.04.2021

Tak tohle byla taková nejvíc pohodová plážovka. Já to asi jinak popsat neumím. Takové milé sladké čtení.

Martiiiiinka
08.04.2021

Přestože tato kniha má slabé hodnocení, dle mého názoru nebyla nejhorší. Ano, děj není ničím překvapující, možná je to tím filmovým prostředím, které mi nesedlo. Hlavní hrdinka Lacey mi byla sympatická, ale způsob, kterým mluvila s Donavanem byl dosti dětinský a nevím, jestli by se tak normálně chovala 17letá dívka. Chování jejího taťky také nevypadalo, že by se bavil se slečnou na střední škole. Donavan byl skvělý. Teď zpětně mi trochu připomíná Isaaca ze série Znovu od Mony Kasten :D
Byl to takový nesmělý a chytrý kluk, na rozdíl od Lacey, která se učení zuby nehty vyhýbala.
Velmi příjemná oddechovka. Doporučuju :D