Doufat znovu

Everly Pennová nevěří na lásku. Celé roky musela přihlížet, jak její matka trpí otcovým násilnickým chováním a jak stále více ztrácí sebe samu. Zážitky z dětství ji natolik traumatizovaly, že se rozhodla nikdy nezamilovat. To se však změní, když potká Nolana Gatese. Nolan je okouzlující, inteligentní a sexy a je to jediný člověk, před nímž Everly může být sama sebou – bez masky, kterou nosí před ostatními. Ale Nolan je její vyučující. Je jedno, jak dobře si rozumí a jak moc ji dokáže rozesmát svým zvláštním humorem. Everly ví, že je pro ni absolutní tabu. A přesto je bezmocná proti pocitům, které v ní vyvolávají jeho slova. Noční rozhovory s ním jsou to jediné, co ji odvádí od temných myšlenek, které ji od dětství pronásledují a noc co noc jí nedovolují usnout. Jen jemu může říci, že vůbec neví, co chce od života, a že studuje jen proto, aby byla její matka šťastná. Čím více času ubíhá, tím intenzivnější spojení mezi nimi je a tím více si Everly přeje překročit neviditelnou hranici, která ji od Nolana odděluje. Ale netuší, že za Nolanovým optimistickým přístupem k životu a nakažlivým nadšením pro literaturu se skrývá jedno tajemství. A tohle tajemství může zničit jejich lásku ještě dříve než začala.......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445257/big_doufat-znovu-Uhd-445257.jpg 4.1820

Začít znovu / Znova 4.

Vydáno: , Omega

Hope again, 2019

Kniha Doufat znovu

adela2230

Skvělý příběh, autorka umí zaujmout. Pravda je, ze v některých částech byla hlavní hrdinka zlehka otravná, ale jinak to bylo dobré.

Rapeh

Docela zajímavý příběh. Přečteno jedním dechem

Marfuška89

Mona Kasten píše skvělé, čtivě, tak, že vás to nutí číst dal. Bohužel, tento díl mě moc nebavil :(. Přišlo mi, že se tam 3/4 knihy nic nedělo :( . Everly mě neskutečně štvala... Já chápu, že to má těžké, ale to už bylo trochu moc. A jak se chovala k mamince ohledně táty a jejího přítele. Miluji Blaka :) .

MamaKnihomolka

Čtvrtý díl ze série Znovu. Po dlouhé době jsem se vrátila k této sérii a vůbec mi nedělalo problémy se do světa Mony Kasten vrátit a na všechny skvělé postavy si vzpomenout. Nemůžu ji ani upřít čtivost, ale zapomněla jsem, jak moc pomalé romantické knihy Mona píše.
•••
Občas jsem moc nechápala chování Everly v tom, proč bydlela sama, když tak s matkou bojovali s penězi. Kdyby se s někým dělila o nájem, neměla by takové výdaje. Jinak její postava byla skvěle vykreslená a uvěřitelná. Věřila jsem ji všechny její pocity a chování. Další postava – Nolan – profesor Everly. Zkrátka takového profesora by chtěl každý, ale podle popisu mi holt nepřišel tak sexy, jak ho Everly vnímala.
Co je o mně známé a vždycky když na to narazím, tak to vyzdvihnu je to, jak moc miluju když se v knize objevují i postavy z předešlých dílů nebo knih. Cítím v tom úžasné připojení a to, že víte, jak se postavám daří a že koncem jejich knihy jejich příběh neskočil.
•••
Čeká mě pátý a poslední díl – Snít znovu. Nemůžu říct, že se na něj úplně klepu, ale ráda si ho přečtu. Zatím jsou stále mí favoriti Kaden s Allie.

katerina3329

DOPORUČUJI!

Martina1725

Opět čtivá oddechovka. Bylo milé se vrátit zase do věku 20 let.

Kniholenka9

Opět velmi jednoduchý, ale čtivý příběh. Tentokrát šlo o vztah učitele Nolana a jeho studentky Everly, čímž se trošku odlišuje od předchozích dílů.

Nela.Rob

Jednoduché milé čtení.