Snít znovu

Když se Jude Livingstonové v Los Angeles zhroutí sny, utíká za svým bratrem do Woodshillu, kde se chce znovu postavit na vlastní nohy. Jenže netuší, že jedním ze spolubydlících v bratrově domě je i její bývalý přítel Blake, kterému zlomila srdce. Blake jí hned na začátku dává jasně najevo, že mezi nimi už nikdy nemůže nic být. A ačkoli se toho Jude snaží držet, situace se začíná dost komplikovat… Další román úspěšné autorky Mony Kasten, kterou si oblíbily čtenářky nejen v Německu. Ke známým postavám a příběhům z Woodshillu se v tomto díle připojuje odvážná a talentovaná herečka Jude....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458845/big_snit-znovu-KSM-458845.jpg 4.2658

Začít znovu / Znova 5.

Vydáno: , Omega

Dream again, 2020

Kniha Snít znovu

Peťulka3

Paráda, paráda a zase paráda. Jedna z těch knížek, která se "čte sama". Miluju tuhle partu lidí, kde každá dvojice má svůj příběh, ale nakonec se zase všichni sejdou. Doufám, že Mona bude v téhle sérii ještě dlouho pokračovat.

dominika8192

Konec byl sfouknutý jak rychle? Nejdřív je na ni nasraný, a pak se za ní jen tak vydá do LA a prosí o odpuštění? Kvůli tomu konci "jen" 5 hvězd.

LiLinka

Na závěrečný díl pětidílné série bych čekala ještě o malinko víc. I tak mě ale příběh Jude a Blakea zaujal a četl se úplně sám, stejně jako všechny předchozí příběhy jejich kamarádů z Woodshillu v Oregonu, kam všichni kromě Jude chodí na VŠ. Ona se snažila v LA prosadit jako herečka, ale něco se pokazilo...

Ála1968

Bylo to lehounké čtení u kterého jsem nemusela přemýšlet.Na odreagování a oddych úplně super.Doufám,že další díly budou stejné.

Martina1725

Hezký, oddechový, na mě asi příliš předvídavý a sladký konec. Předchozí díly mě chytly víc.

alzbeta2843

V tento diel som vkladla veľké nádeje. Milujem totiž príbehy nešťasných prvých lások, ktoré sa znovu zídu. Bohužiaľ som mala príliš vysoké očakávania a teda som čakala asi väčší šok a ten sa neudial. Jude mi nebola vôbec sympatická. Blake sa mi páčil a nemu som to chovanie verila, ale on nedokázal vlákať do deja natoľko, aby som knihu hodnotila lepšie než ostatné zo série.

Kekik

Tak poslední díl série za mnou. Řeka bych, že autorka skončila právě včas.
Kniha je typicky čtivá, jak jsem u Mony zvyklá. Ovšem bohužel mě nebavil příběh. Jude řešila stále dokola to samé - vztah s Blakem a jak na ni působí jeho přítomnost, a pak to, že již nikdy nemůže být herečkou. Ach jo. Číst to stejné na více jak 400 stranách bylo únavné. Zhruba od poloviny jsem četla s donucením, abych to měla již za sebou. Autorka mě ani nepřekvapila. Jádro toho, co se stalo v L.A. jsem odhadla hned z kraje, a kdo je novým přítelem Scotta mě také napadlo dlouho před koncem. Občas jsem kroutila hlavou nad chováním Jude. Snažila jsem se ji porozumět, ale bohužel si všechno moc brala, a dělala z komára velblouda.

Aja39

Nečetla jsem sice celou sérii , ale za mě se příběh Jude a Blaka moc povedl. Ona se vrací jako outsider a on na ní zhlíží s nenávistí. Postupný vývoj a odhalení mě moc bavil prostě jsem se těšila jak tihle dva spolu nakonec skončí.