Cítit znovu

Měl to být jen společný projekt – ale srdce jí říká něco jiného. Sawyer Dixonová je mladá, docela drsná – a sama. Od smrti rodičů si k sobě nikoho nepustí blíž. To se ale změní, když se seznámí s Isaacem Grantem. Nerdovské brýle s tlustou obroučkou, dost divně oblečený, vlastně je úplný opak jejího obvyklého typu. Isaac, kterého už nebaví být single, jednoho dne poprosí Sawyer o pomoc. Uzavřou spolu dohodu: Sawyer z Isaaca udělá drsňáka, aby měl větší úspěch nejen u holek, za to si nechá fotky z jeho přeměny, které použije pro svůj studijní projekt. S čím ale Sawyer nepočítá, jsou intenzivní city, které se mezi ní a Isaacem rozhoří......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429873/big_citit-znovu-Pqd-429873.jpg 4.51246

Začít znovu / Znova 3.

Vydáno: , Omega

Feel Again, 2017

Kniha Cítit znovu

hrabalikoval
18. listopadu

Mona to prostě umí! Kniha je napsaná tak, že prostě musí číst dál. Má spád a čte se sama. Ikdyž je tlustá můžete ji přečíst klidně hned. Swayer mě bavila i v dílech předtím a tak jsem její samostatnou knihu přečetla rychle. Tohle mě opravdu bavilo.

Eva_Skala99
16. listopadu

Mona Kasten je prostě románová bohyně! Úžasný příběh, úžasná kniha. Čte se to samo. Hlavní aktéři vás chytnou za srdce a už nepustí, dokud nedojdete na konec příběhu. Doporučuji všem milovníkům románů.

Becca_books
09. listopadu

Třetí díl série jsem začala hned po přečtených prvních dvou. Ty jsem přeletěla během pár dní a to měly téměř 900 stran. Třetím dílem jsem se prokousávala snad měsíc. Nemohla jsem se vůbec začít. Měla jsem pocit, že je celý děj hrozně předvídatelný. Neseděla mi postava Sawyer a nějak celkově mě kniha nebavila. Až najednou někde ve třetině jsem se začetla a zbytek knížek zase zhltla na jeden zátah :) A teď nevím zda se pustit do čtyřky. Ale když už jsem si je všechny v akci v létě koupila tak jim asi dám šanci :D

havrmoni

Tohle bylo tak , tak..... dochází mi slova. Moc krásně napsané, až tak, že mi tekly slzy, bolestí, lítostí, radostí. Tohle se moc povedlo. Isaac je naprosto úžasný. Sawyer toho má taky naloženo dost. Myslím, že tenhle díl byl nejlepší a to směle tvrdím i přesto, že mám před sebou ještě dva.

Sixtinka144

Tohle je zatím ten nejlepší díl z celé série. Začít znovu se mi nelíbilo, Věrit znovu bylo opravdu fajn a tenhle díl je ještě o level lepší. Hlavní hrdinka s hlavním hrdinou jsou opravdu dobře napsaní, autorka ráda vymýšlí drsnou minulost pro všechny. Bavil mě příběh, chemie mezi nimi i vedlejší postavy jsou super. Jasně, jsou zde chyby, které ten celkový dojem trochu kazí, ale pokud k tomu přistupujete jako k jednoduché odpočinkové knize, budete spokojení. Jsem moc ráda, že jsem na autorku nezanevřela, a těším se na další díl z této série Znovu.

odel

Rozhodně doporučuji. Kniha mohla být klidně o něco delší! :D

knihomolka74

Pohodové a příjemné pokračování série. Těším se na další pokračování.

kimChristopher

Třetí díl série Znovu byl lepší než jsem čekala. Plno zvratů a nečekaného najdete právě v této knize. I ten na pohled nejsilnější člověk - jako právě Sawyer - je citlivý a potřebuje lásku. A jsem ráda, že ji našla. Knížka skončila happy endem. A jestli vás zajímá jaká ta cesta byla, neváhejte číst.
Doporučuji!!