Věřit znovu

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí.

Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená.
Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406813/verit-znovu-w7z-406813.jpg 4.639

Začit znovu 2.

Vydáno · Omega

Trust Again · 2017

Kniha Věřit znovu

willovw
včera

To se četlo samo!! Úžasná kniha.

Tanya007
předevčírem

Kniha fajn na odreagování,ale v tomto žánru znám i lepší...

předevčírem

Upřímně se mi kniha líbila o dost více než první Začít znovu (ta byla ale taky úžasná). Spencera a Dawn jsem si oblíbila a knížku přečetla během pár dní. Rozhodně doporučuju začít první knihou a pak se vrhnout na tuto. Úžasný příběh, líbily se mi zmínky o Kadenovi a Allie. Celkově jak tuto tak i první knihu hodnotím mooc pozitivně, snad brzy přeloží i třetí díl ze série.

Cometka
předevčírem

Další celkem překvapivá knížka autorky. Nezdá se to, ale za milostným příběhem se v tomto případě schovává mnohem víc. Jsem vážně ráda, že nakladatelství na Monu Kasten narazilo, protože je fakt skvělá, čtivá, humorná a nutí k zamyšlení. Těším se na další díl a rozhodně doporučuji přečíst tento.

Terka18

Stejně povedený jako první díl. Nemůžu sice říct, že si ho pamatuju úplně do detailu, ale vím, že jsem ho měla také přečtený za chvilku jako tento. Čtení bylo parádní, už samotný název knihy mě chytil za srdce, protože někdy musíte věřit znovu a není to jednoduché. To s čím se museli hlavní hrdinové vyrovnat a překonat. Jsem ráda, že to skončilo takovým způsobem, protože jsem si Dawn a Spencera velmi oblíbila. Těším se na další díl.

LuciKo

První díl jsem četla před rokem, pamatuji si, že jsem ho tehdy slupla jako malinu a těšila se na pokračování. Teď po více než roce jsem se nejen já dočkala. Ačkoliv si už z prvního dílu moc nepamatuji, kvalitě druhého to nijak neuškodilo. Jak psalo it více čtenářek, knížka se čte VELMI rychle. 460 stran za nějakých 6-7 hodin čtení, vypovídá o vysoké čtivosti. Co se týče příběhu, musím především ocenit civilnost a velkou upřímnost všech postav v knize.

Ta.Nejchytrejsi

Příběh je jako u prvního dílu krásně romatický a zahřeje každé ženské srdce. Ale sakra, jsem jediná koho štval ten překlad? Slovo "nýbrž" se tam opakovalo tolikrát, že by se na to mohla hrát panáková hra. A celkově tam byly slova, který se víc hodí do odborné literatury a ne do románu.

inom

Četla jsem mnoho zahraničních recenzí, v nichž čtenáři píší, že je tato kniha nejlepší se série. Proto jsem se na ni neskutečně těšila. Říkala jsem si, že pokud má být ještě lepší než první díl tak to bude muset být hotová pecka. Já ale po přečtení zůstávám věrná Kadenovi a Allie. Chyběla mi tu ta jiskra, kterou s sebou přinesl první díl. Možná bych přidala více scén Spencera a Dawn. Na to, že jde o 460 stranovou knihu došlo mi je tam strašně málo. Kniha se nedostala mezi mou topku, ale 5 hvězdiček si rozhodně zaslouží. Šlo opravdu o krásný příběh.

Mona Kasten
německá, 1992