Věřit znovu

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí.

Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená.
Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406813/big_verit-znovu-w7z-406813.jpg 4.41083

Začít znovu / Znova 2.

Vydáno: , Omega

Trust Again, 2017

Kniha Věřit znovu

Kniholenka9
21. listopadu

Věřit znovu je druhým dílem ze série Začít znovu. Příběh Dawn a Spencera se mi líbil o kousek více než příběh Allie a Kadena. Jedná se o nenáročné oddechové čtení, spíše pro mladší čtenářky. Jsem zvědavá o kom z party bude další díl.

PetraBery
21. listopadu

I druhý díl série Znovu je čtivý, psaný lehkou rukou a na oddech ideální. Dawn a Spencer, i když spolu chtějí být a táhne je to k sobě, tak to někdy prostě není jednoduché, věřit, že nebudeme zklamáni. Časem si přečtu další díl.

dominika8192
20. listopadu

Nejsem fanoušek romantických pind a výkřiků, ale tohle je prostě strašně milé a příjemné. Už Začít znovu se mi líbilo a pokračování nesklouzlo do klišé srajd, jak to bývá zvykem. Mona Kasten je solidní spisovatelka milostných příběhů, na kterých si dovolím beze studu ujíždět :-)

Klaudinka27
05. listopadu

Kniha se mi velmi líbila , příjemné čtení.Těšim se na další díl.

Veronika1102
04. listopadu

Byla to druhá kniha, kterou jsem od Mony četla a přišla mi lepší než Začít znovu. Líbilo se mi, že to nebyl takový ten typický příběh, kde mají hlavní hrdinové špatné vztahy v rodině, protože prostě mají, ale mělo to nějaký význam. I minulost Dawn mi přišla taková zajímavější. Lepší, než v ostatních knihách, mi přišlo, že spolu Dawn a Spencer mluvili. Bylo to trošku na dýl, ale ne zas až moc pozdě. Za mě 5*

Linda007
03. listopadu

Dostala jsem od toho to co jsem čekala. Myslím, že kniha je zbytečně dlouhá. Trochu nereálná, nějak nevěřím, že by Kadenovi nevadilo, že tam Dawn vlezla bez dovolení a viděla ho nahého. Trochu mi i vadí, že šablona byla úplně stejná jako u prvního dílu. Nicméně je to zábavné a dobře se to čte. Časem se pustím i do dalších dílu.

Marfuška89
02. listopadu

Toto je má druhá kniha od Mony a opět nezklamala :) .
Kniha se mě líbila, i když musím přiznat, že první díl se mě líbil o trošku víc, ale i tak 5*.
Miluji Spencera ! Ano - udělal jednu věc, za kterou bych ho zabila, ale i tak ho miluji!

Kniholapka

Opět nádherný romantický příběh. Co dodat, tato autorka vážně umí!
Po prvním dílu jsem byla nadšená, moc jsem si ho užívala a nemohla jsem nesáhnout po dalším. Druhý díl se mi možná líbil o něco méně. Ne že by nebyl na stejné úrovni jako první, to rozhodně byl. Ale pocitově jsem více zaláskovaná do prvního dílu.
U Dawn mi občas přišlo, že své chování přehrává až moc. Rozchody bolí o tom žádná, její bývalý přítel udělal hloupost, která hodně zraňuje....I přesto mi něco malinko vadilo a nesedělo. Každopádně jsem nadšená, sice neskáču 3 metry do stropu, jen 2,5, ale i přesto joo! Tohle je romantika dle mého gusta...