Věřit znovu

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí.

Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená.
Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406813/verit-znovu-w7z-406813.jpg 4.4653

Začít znovu 2.

Vydáno, Omega

Trust Again, 2017

Kniha Věřit znovu

BarkaS
23. listopadu

Někdy je marketing knihy silnější než příběh. Podle mého názoru je tenhle díl přesně ten případ. Zatímco v prvním mi přišly problémy hrdinů uvěřitelné (asi k proto, že mi byly blízké), tentokrát na mě spíš dýchala puberta. Věřit znovu je pěkně napsané, má spád, ale hlavní hrdinka je přecitlivělá fňukna a některé formulace v erotických scénách mě rozesmály, z jiných mi bylo až trapně (“strčil prsty do mojí vlhkosti” - to jsem si hned vzpomněla na Román pro ženy a poznámky o “čvachtání”. Číst takové formulace dost kazí celkový dojem.) Opět se ukazuje, že není člověk ten, který by se zavděčil lidem všem. Mně se Mona Kasten tentokrát nezavděčila. Spíš jsem utrpěla zklamání z utracení poměrně vysoké částky za knihu, bez které bych se s klidným svědomím obešla.

Kikina781
19. listopadu

Naprostá bomba... Je tam vše co má být... Erotika, něžnost, věrnost, smutek, humor a mnohem více.... Tato autorka je prostě skvělá... Doporučuji na 100%

Laf
16. listopadu

Přečteno jedním dechem. Je to dobře napsané, že se to čte skoro samo. A je super potkat se znovu se všema postavama z prvního dílu, které jsem si oblíbila, a dozvědět se zase něco víc o dalším z nich. Za mě zatím povedená série :)

zimolka
10. listopadu

I tento díl stejně ,jako první se četl jedním dechem.Doufám,že takto povedená je celá série.

HDosoudilová
07. listopadu

Stejně jako první díl této série byla i tato kniha vysoce čtivá a bavila mě. Už jsem věděla, do čeho jdu, takže moje očekávání byla celkem velká.
Musím však říct, že už nejsem tak "nadšená". Jako jo, mladší čtenářky to musí asi hltat, byť mi nevadí číst Young adult literaturu. I přesto mě obě hlavní postavy nezaujaly tolik jako ty z prvního dílu. Erotické scény nebyly moc přesvědčivé a některé výrazy mě tedy docela překvapily. Ale budiž. Chápu i tu velkou citlivost u Dawn. To asi proto, že jsem sama hodně citlivá. A věřím tomu, že to, co se jí v tak mladém věku stalo, ji hodně poznamená.
Avšak mělo to děj, osudy Dawn i Spencera byly zajímavé a zvláštní. Jako oddechovka je to prima. Ale musím si teď dát pauzu od tohoto žánru a této série, abych měla chuť a náladu na další díl.

lihate
03. listopadu

Vždycky když dočtu knihu, připadám si tak nějak prázdně a je mi líto, že to tak rychle uběhlo. V téhle sérii mi to připadá dvakrát tak rychlé. Myslím, že jsem se do téhle série naprosto zamilovala. Příběh jedný party studentů, naprosto geniálně udělaná série, co se seznamování a změny postav, v jednotlivých knihách, týče. Bavilo mě, jak na sebe příběhy volně navazují. Tenhle jsem si však zamilovala trochu víc, než ostatní. Možná proto, že se s postavou Dawn, díky jejím pocitům a strachu ze seznámení, trochu ztotožňuji. Celá série je opravdu skvělá záležitost.

Janík511

První kniha od této autorky a zase tak úžasná nebyla. Jednoduchý, nenáročny děj bez nějakého komplikovaného děje. Kniha je spíš pro náctileté čtenáře. Ještě si ale přečtu jeden díl, který už mám doma a nadále rozšiřovat sbírku nemíním. Už jsem asi trochu více rozmlsaná lepšími oddechovými knihami.

domina

Kniha pěkná, ale první díl byl mnohem lepší. Tady jsem dost přeskakovala stránky.

Cizinka
Cizinka
Dublin Street
Dublin Street
Sama sebou
Sama sebou
Vykoupení ohněm
Vykoupení ohněm

láska vyrovnání se s minulostí přátelství romantika

Mona Kasten
německá, 1992