Věřit znovu

Věřit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406813/bmid_verit-znovu-w7z-406813.jpg 4 1565 306

Začít znovu / Znova série

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí. Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená. Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Trust Again , 2017

inom
06.09.2019 5 z 5

Četla jsem mnoho zahraničních recenzí, v nichž čtenáři píší, že je tato kniha nejlepší se série. Proto jsem se na ni neskutečně těšila. Říkala jsem si, že pokud má být ještě lepší než první díl tak to bude muset být hotová pecka. Já ale po přečtení zůstávám věrná Kadenovi a Allie. Chyběla mi tu ta jiskra, kterou s sebou přinesl první díl. Možná bych přidala více scén Spencera a Dawn. Na to, že jde o 460 stranovou knihu došlo mi je tam strašně málo. Kniha se nedostala mezi mou topku, ale 5 hvězdiček si rozhodně zaslouží. Šlo opravdu o krásný příběh.

rajcatko
06.09.2019 5 z 5

O chloupek slabší než první díl, přesto stále velmi čtivý. Určitě půjdu do trojky :) Chápeme se :)

Schalli
06.09.2019 3 z 5

Po tolika kladných hodnoceních jsem čekala opravdu něco "extra", ale upřímně? Trochu jsem se nudila. První díl byl daleko lepší, vtipný, plný energie, výměny názorů.

Ivet1990
05.09.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale první díl se mi líbil mnohem víc. V tomto dílu jsem postrádala vtip a dobírání mezi hlavními hrdiny jako v prvním díle

Pedruska01
03.09.2019 5 z 5

Jsem ohromená a nadšená. Četlo se to hrozně rychle, ta jízda, od nástupu po vyhazov z vagónu trvala snad jen malou chvilku a teď mi to je líto. Měla jsem velký problém odložit knihu, jelikož mě silně vtáhla a držela, stránky mi utíkaly před očima. Čekala jsem na druhý díl série Znovu dlouho a když se mi dostala do rukou, odmítala jsem ji pustit. Autorka mi znovu ukázala, jak skvěle píše a já chci prostě znovu k těm postavám do Woodshillu! Bylo hrozně fajn, že postavy byly starší, žádní pubertální výrostci. Přiznávám se bez mučení, že jsem si z prvního dílu do toho druhého nic odhledně hlavních postav neodnesla, protože je to už dlouho, co jsem měla čest autorčinu prvotinu číst a hlavně - díky bohu - to vůbec ničemu nevadí. :D
Hlavní hrdinka Dawn byla milá holka, měla jsem ji ráda a její příběh mě dost překvapil - co se dá stihnout a zažít už ve dvaceti. Byla to dobrá kamarádka, která však ze strachu dělala prostě kopance. Štěstí, že kolem sebe měla jen ty nejlepší lidi, kteří jí s tím pomáhali a dokázali odpouštět.
Druhý hrdina a ten do páru k Dawn, je Spencer. Pane bože, ten kluk mi ukradl srdce. Neskutečně jsem si ho zamilovala. Srandista a vtipálek, pozitivní postava, která i přes to všechno musela žít s tajemstvím a hodně často bojovat sám se sebou, tudíž ho dobrá nálada opustila v mžiku a byl stahován do "bahna". Hrozně mě bavilo, jak ti dva spolu mluví, jak se špičkují, jak to mezi nimi jiskří, až by mohlo kde co vzplanout. Bavil mě ten vztah "mám tě-nemám tě", ale naprosto chápu, že Spencer toho měl jednoho dne dost. To mě nalomilo. Bylo mi toho kluka tak moc líto už předtím, ale pak?!... toužila jsem mu pomoct - jakkoliv.
Ten příběh ve mě dokázal vyvolat mnoho emocí - smích, neodlepitelný a pěkně debilní úsměv na tváři, slzy a dojetí. Bylo to úžasné. Ostatní postavy byly také příjemné, ale přeci jenom z těch dalších postav v tomto příběhu jsou favorité stále protagonisté minulého dílu - Allie a Kaden, kteří mě dostali již předtím.
Příběh této dvojice se mi hodně líbil. Byl vlastně obyčejný, přesto neskutečně nevšední, krásný a silný. Popadl mě za srdce a řádně s ním zacvičil. Jsem hrozně ráda, že Dawn sebrala všechnu svou odvahu a sílu a tak nějak se "vzpamatovala", že to udělala pro sebe a především pro Spencera, protože ten kluk byl nepopsatelně úchvatný. Jsem hrozně ráda, že ten příběh skončil dobře, (byť se to nejspíš dalo čekat), ale přesto jsem se zatajeným dechem čekala.
Jsem velmi spokojený čtenář, který má za sebou výbornou knihu a kterou se může pyšnit ve své knihovně. Už teď se hrozně těším na třetí díl, který je touhle báječnou autorkou, která opravdu umí psát, slibován a plně doufám, že nebudu čekat cca rok jako v tomto případě. Jsem tak zvědavá! Každopádně pro shrnutí, jsem nadšená a unešená, zamilovaná do postav (především do Spencera :D) a příběhu... jsem prostě velmi spokojená. Tuhle knihu a tuhle autorku vřele a moc doporučuji, je to zážitek. Hodnocení je samozřejmě plné, to bez debat. :)

AmazingUnicorn
31.08.2019 5 z 5

Čekala jsem tak strašně dlouho až dostanu tuhle knížku ❤️ Druhý díl "znovu" mě nezklamal, je stejně krásný jako ten první ❤️ Dawn je úžasná, oblíbila jsem si jí ještě v "Začít znovu". Snad nebudeme dlouho čekat na překlad třetí knihy :)