Věřit znovu

Věřit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406813/bmid_verit-znovu-w7z-406813.jpg 4 1566 306

Začít znovu / Znova série

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí. Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená. Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Trust Again , 2017

Nuttelka
01.11.2019 5 z 5

A v tradičním klišé pokračujeme :-)
Spencer mě bavil moc, úplně jsem si ho dokázala živě představit. U Dawn mi vadilo, jak moc ji minulost s Natem ovlivňovala, Spencer se taaaak snažil. Ale vyvážilo to její psaní erotických povídek :-)
Každopádně se těším na další díl.

Damienronnie
01.11.2019 5 z 5

Výborná už sa teším na další diel :)

kikibo
28.10.2019 5 z 5

Napsáno neskutečně čtivým stylem, Vyrovnalo se to prvnímu dílu kde byl Kaden a Allie, Spencer a Dawn jsou skvěle doplňující se pár, radost číst tuto knížku ❤️

inuska6280
23.10.2019 2 z 5

Dlouho jsem hledala vlastně slova, kterými bych zhodnotika knihu, celkem jsem se na ni těšila, ale nakonec nejsem ani nadšená ani sklamaná. Je napsaná fakt zvláštně, nevím jestli je to styl spisovatelky nebo divnej překlad....

Perry
20.10.2019 5 z 5

Spencer a Dawn jsou skvělý pár. Oba si z minulosti nesou těžké břímě a občas je hořkosladké sledovat jak moc trpí. Ale postupem času k sobě nalézají důvěru a vše se pomaličku začne vyjasňovat.
Pro mě kniha byla skvělou oddechovkou a už se moc těším na další díl, tentokrát o Sawyer a Isaacovi. :)))

Nikarina
14.10.2019 5 z 5

Na druhou knihu od této autorky jsem čekala už od konce té první. Takže když jsem ji viděla v knihkupectví, okamžitě jsem ji popadla a nesla si ji nadšeně domů.
Co mě trochu mrzí, že kvůli druhé knize udělali nový přebal i u té první a teď mi k sobě úplně nepasují, ale to bude řešit pouze estét jako já. V knize se také tu a tam objeví gramatická chyba.
Dlouho jsem měla čtenářskou krizi, a proto jsem se ke čtení dostala až teď při chřipce.
Začala jsem číst a najednou byly 2 ráno a kniha skončila. Nemohla jsem se odtrhnout!
Hlavní hrdinové mi byli sympatičtí, v knize byla spousta vtipných pasáží, ale také spousta vážných. Smála jsem se a brečela, a zároveň prožívala jejich lásku.
Mám tento žánr ráda, proto za mě víc takových knih.

lightka
09.10.2019 4 z 5

Chvilku mi trvalo, než jsem se začetla. Problém mi dělali opravdu detailně popsané milostné scény, které by se daly zkrátit tak na polovinu - avšak připisuji to skutečnosti, že se příběh vypráví očima Dawn, která ve svém volném čase píše své vlastní příběhy.
Nicméně, občas jsem se zarazila nad překladem, protože nedával smysl - z hlavy si vybavím alespoň dva. Přeci jen se některé věty z angličtiny daly přeložit tak, aby lépe popsaly situaci.
Hvězdičku dolů dávám proto, že .. zkrátka mě kniha tak nevzala jako první díl.

Chensie
03.10.2019 4 z 5

První díl byl prostě pecka! Na tento druhý jsem se moc těšila. Sice mi tito dva nepřirostli tolik k srdci, ale rozhodně měli, co nabídnout. Hodně mě zaujalo, že autorka se snaží jít do hloubky. Děj se nezaměřuje pouze na milostný románek, ale poukazuje i na životy postav, které jsou vám hned bližší. Skvěle si u knihy zarelaxujete. Fandíte-li platonické knižní lásce, pak Začít znovu a věřit znovu mají skvělé adepty pro zamilování. :))

tynka65
01.10.2019 4 z 5

U prvního dílu mi i 5 hvězdiček bylo málo. Tady mi 4 stačí. Vztah mezi Dawn a Spencrem mi přišel zbytečně natahovaný. Občas jsem ani jednoho z nich úplně nechápala. Ale i přes to se celá knížka opravdu moc dobře čte a postavy jsou sympatické i přes pár výkyvů, ale kdo se ve 20 občas taky nechová jako trdlo :)

blonďatá.luc
30.09.2019 4 z 5

Z počátku jsem byla unešená, to vysokoškolské prostředí, stresy z referátů, psaní úkolů - to je mi přeci jen důvěrně známé. Bohužel (či raději bohudík) tomu nebylo věnováno tolik prostoru. Mnohem více se autorka zajímala o jednotlivé postavy a vztahy, které mezi nimi jsou. Nečetla jsem první díl série, nemohu je tedy porovnat, ale postavy předchozího dílu byly i v této knize. Vesměs všichni mi byli sympatičtí, byli milí, přátelští a bylo znát, že jim na sobě záleží. Nejvíce mě bavila první polovina knihy, která byla plná vtipných dialogů a celkově příběh svižně odsýpal. Samotný konec knihy mě docela překvapil svým originálním rozuzlením. Bohužel musím říct, že milostné scény mi připadaly tragicky napsané a jen jsem zoufale doufala, že jich tam autorka nedá moc.

veveronka
27.09.2019 4 z 5

Moc pekny,i kdyz bych hlavni hrdinku obcas propleskla

happy19
25.09.2019 5 z 5

(Ne)skutečně čtivá,plná,báječná!
Tahle série si mě získala už prvním dílem,takže jsem tušila,že nadšení bude pokračovat;-) a nadšení opravdu nekončí!!Jop
Tleskám a raduji se..příští rok se chystají další 2 díly:-*

EvaSupovic
21.09.2019 5 z 5

Opět nádherná knížka plná emočního vypětí...krásný příběh lásky dvou rozbitých srdíček.

willovw
19.09.2019 5 z 5

To se četlo samo!! Úžasná kniha.

Tanya007
18.09.2019 4 z 5

Kniha fajn na odreagování,ale v tomto žánru znám i lepší...

0197
18.09.2019 5 z 5

Upřímně se mi kniha líbila o trochu více než první Začít znovu (ta byla ale taky úžasná). Spencera a Dawn jsem si oblíbila a knížku přečetla během pár dní. Rozhodně doporučuju začít první knihou a pak se vrhnout na tuto. Úžasný příběh, líbily se mi zmínky o Kadenovi a Allie. Celkově jak tuto tak i první knihu hodnotím mooc pozitivně, snad brzy přeloží i třetí díl ze série.

Cometka
18.09.2019 5 z 5

Další celkem překvapivá knížka autorky. Nezdá se to, ale za milostným příběhem se v tomto případě schovává mnohem víc. Jsem vážně ráda, že nakladatelství na Monu Kasten narazilo, protože je fakt skvělá, čtivá, humorná a nutí k zamyšlení. Těším se na další díl a rozhodně doporučuji přečíst tento.

Terka18
15.09.2019 5 z 5

Stejně povedený jako první díl. Nemůžu sice říct, že si ho pamatuju úplně do detailu, ale vím, že jsem ho měla také přečtený za chvilku jako tento. Čtení bylo parádní, už samotný název knihy mě chytil za srdce, protože někdy musíte věřit znovu a není to jednoduché. To s čím se museli hlavní hrdinové vyrovnat a překonat. Jsem ráda, že to skončilo takovým způsobem, protože jsem si Dawn a Spencera velmi oblíbila. Těším se na další díl.

LuciKo
11.09.2019 5 z 5

První díl jsem četla před rokem, pamatuji si, že jsem ho tehdy slupla jako malinu a těšila se na pokračování. Teď po více než roce jsem se nejen já dočkala. Ačkoliv si už z prvního dílu moc nepamatuji, kvalitě druhého to nijak neuškodilo. Jak psalo it více čtenářek, knížka se čte VELMI rychle. 460 stran za nějakých 6-7 hodin čtení, vypovídá o vysoké čtivosti. Co se týče příběhu, musím především ocenit civilnost a velkou upřímnost všech postav v knize.

Ta.Nejchytrejsi
08.09.2019

Příběh je jako u prvního dílu krásně romatický a zahřeje každé ženské srdce. Ale sakra, jsem jediná koho štval ten překlad? Slovo "nýbrž" se tam opakovalo tolikrát, že by se na to mohla hrát panáková hra. A celkově tam byly slova, který se víc hodí do odborné literatury a ne do románu.