Začít znovu

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal prestižní cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane"....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354196/big_zacit-znovu-zWp-354196.png 4.41772

Začít znovu / Znova 1.

Vydáno: , Omega

Begin Again, 2016

Kniha Začít znovu

MAU256

Krásně čtivá romantická knížka. Allie a Kaden byli super. Oba měli svá ošklivá tajemství, život není jen "růžový". Ale pokud máte někoho, s kým se o své břímě podělíte, je to potom snažší. U Allie mi trošku vadilo, že kvůli všemu brečela, ale každý jsme nějaký. A Kaden, ten měl štěstí, že ona ho tak moc milovala. Ráda si přečtu další knížky od této autorky.

EvikU.

Celou sérii měla půjčenou dcera, já jsem trochu váhala, jestli do toho mám jít. Přece jen to jsou trochu bichle a teď se na mě valí jedna kniha za druhou. Nebo-li mám tolik tipů, co číst...

Nakonec mi psala knihovnice, abych brzy vrátila první díl, že jsou další zájemci. Tak jsem si řekla, že do ní jen nakouknu.

Během chvíle jsem byla ve třetině knihy. Sice je to spíš Young Adult, ale mně se velmi líbil styl psaní. Zamilovala jsem si hlavní postavy a prostě jsem se u knihy nenudila a moc se mi líbila.

Byl to uvěřitelný příběh a četlo se to opravdu moc dobře. Takže milé čtenářky, pokud už trochu let uběhlo od toho, když Vám bylo jako hlavní hrdince, studentka vysoké školy a váháte, zda Vás bude bavit, tak já bych se skoro vsadila, že bude! Jděte do ní. Je skvěle napsaná!!! :-)

Eliska.ctenarka

Knihu bych doporučila těm, kteří hledají lehké nenáročné  romantické čtení a neočekávají nějaký závratný děj.
Kniha se čte dobře a do postav se lehce vžijete, ale popravdě nechápu, proč je kolem knihy takový poprask. Za mě je to spíše lepší průměr v tomto žánru‍️

Martooni

Kniha přečtena jedním dechem. Ano, některé pasáže jsou předvídatelné, dětinsky naivní, ale čte se to hezky. Dávám 3+, na 4 to nemá, a 3 jsou zase málo.
Člověk se vrátí o 15 let zpátky a říká si, ale jo, bylo to pěkné být mladý, zamilovaný. Nemohla jsem knihu odložit, příběhem Allie a Kadena jsem žila. Zvraty v Kadenově chování byly náročné, chyběl mi jeho pohled na věc. Že bych si také nechala udělat první kérku :D. Ty Kadenovi se mi fakt líbily.

ivka7708

Veľmi príjemné oddychové čítanie z prostredia vysokej školy. Je tam romantika, zápletka, nejaké tie zvraty... proste všetko čo od oddychovky očakávate. Strhávam jeden bod za postavu Kadena, pretože jeho charakter a vystupovanie boli nie úplne uveriteľné.

miruska810

Začít znovu mňa chytlo už hneď od prvej kapitoly, asi je to tým, že tento žáner toľko nečítam. Každopádne budem musieť zmeniť názor a pridať si takýchto kníh do knižnice viac. :-) jednoduché čítanie, každá strana mala svoj zmysel, síce to bola celkom dlhá kniha, mala som ju prečítanú za 5 dní. Čo je na mňa, čo číta jednu knihu za mesiace veľký pokrok. :-D postavy boli sympatické, obvykle nemám rada kamarátske story, ktorými si autori a autorky umelo predlžujú knihy, len aby v nich niečo bolo. Ale toto bolo také prirodzené, nenútené a nakoniec aj veľmi milé. Veľmi som sa zblížila s hlavnou hrdinkou, ajkeď Kaden mi pripadal hneď od začiatku poriadne toxický. Od takého ruky preč, ale zas by to do toho príbehu nepridalo také korenie. Takže nakoniec 5 hviezd. Aspoň za to, že mňa už dlho žiadna kniha k čítaniu nedonútila. Odporúčam!

VercaV

Taková pohodová, jednoduchá četba, při které člověk nemusí přemýšlet. Jedná se o klasickou lovestory, už od začátku víte jak to přesně dopadne. Hodně mi to připomínálo knížky od Elle Kennedy (život na vysoké, stejné příběhy, kdy dva spolu nechtěli být, pak byli a pak přišel problém) a taky Odvrácenou tvář lásky (pravidla ve fungování, špatná minulost). Prostě mi to přišlo, že si autorka našetla jiné romanťárny a další příběh byl na světě.
Nicméne, hlavní postavy i ty vedlejší mi byly sympatické. Příbeh, jak už sem řeka víckrát, se dal naprosto předpokládat, v tomto je to prostě klasika - tvrdí jak je to nepřitahuje, pak přitahuje, jsou spolu, nastane problém a jsou od sebe a pak se k sobě vrátí, do toho mají každý nějaké šrámy z minulosti. Ale k oddechu to stačí, je to milé a pěkné čtení.

katushah

Chtěla jsem zkusit něco z moderní Německé literární scény a vyskočilo na mně toto. Vzhledově hezké, tak jsem se dala do čtení. A dost mně zklamalo jak průměrné a ohrané dílo to je. Takových lovestory jsou tisíce, nebylo tam nic originálního. Každopádně jestli tento styl máte rádi, tak proč ne.