Začít znovu

Začít znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354196/bmid_zacit-znovu-zWp-354196.png 4 2171 483

Začít znovu / Znova série

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal prestižní cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane".... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Begin Again , 2016

jani.ruzicko
09.07.2018 5 z 5

"Not broken, just scratched"

Za mě velmi příjemné čtení. Zasmějete se, naštvete se, je to milé a vůbec ne blbé. =) Děsila jsem se velkého počtu stránek, myslela jsem si, že se budu trápit, abych to dočetla, ale nakonec vůbec. Naopak to uteklo velmi rychle, až je mi líto, že je konec.

Mohu doporučit, jako odpočinkové čtení. =)

Nattynecka
03.07.2018 5 z 5

U knihy mě nadchla anotace ale bála jsem se do ní jít. Nic jsem raději nečekala a jsem nadšená. Kniha mě opravdu hodně bavila, rychle se četla :) těším se na další knihy od autorky :)

Kayla
01.07.2018 5 z 5

Když jsem poprvé knihu spatřila v knihkupectví, věděla jsem, že se mi bude určitě líbit. Je to vlastně můj oblíbený žánr. Jen cena mě odrazovala od koupi, ale pak jsem ji sehnala v bazaru a já byla spokojená. Jen jsem si ji chtěla přečíst až na ni budu mít trochu víc chuť. Přece jenom ta kniha má přes 420 stránek. Té tloušťky jsem se děsila, bála jsem se, že kniha bude nudná a že tolik stránek nakonec budu číst celou věčnost. Ale nakonec okolnosti se změnily, když jsem neměla po ruce žádnou jinou knihu na čtení. Tak jsem se pustila do čtení do této knihy a musím říct, že nelituji. Kniha se četla velmi dobře. A hlavně rychle, což mě samotnou překvapilo. Sice se tam skoro nic neděje a hlavně existuje i mnoho jiných knih, které jsou na stejné téma, ale mě to vůbec nějak nevadilo. Je to parádní oddechová kniha, která vás v určitých chvílich rozesměje. Postavy jsou sympatické, ale je pravda, že by autorka je mohla podrobně popsat. Ale na kráse knize to neubírá. Za mě určitě doporučuji