Začít znovu

Začít znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354196/bmid_zacit-znovu-zWp-354196.png 4 2175 2175

Začít znovu / Znova série

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal prestižní cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane".... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Begin Again , 2016

lucie4345
11.07.2019 5 z 5

Jako milovnice thrillerů jsem tuhle knihu přečetla jedním dechem. Skvělá odreagovacka, doporučuji všem

Terez9119
11.07.2019 4 z 5

Hodně mi to připomínalo sérii Wait for you od J. L. Armentrout, ale ta se mi líbila o něco víc. Charaktery nebyly špatné, i když Kaden se občas vážně choval jako blbec a jako jeden z mála hlavních hrdinů romantických knih mě pro sebe nedokázal nadchnout. Vlastně celý příběh jsem tak nějak sledovala víceméně lhostejně a bylo mi trochu jedno, jak to celé dopadne. Ale na to, že je autorka tak mladá, je to příjemně dospělá kniha.

Maják498
10.07.2019 5 z 5

Většinou romantické žánry v žádném případě nečtu ale, řekla jsem si že by tahle knížka nemusela být hrozná. A nespleta jsem se přečetla jsem si ji jedním dechem. Doporučuji když si na chvíli chcete odpočinout od thrillerů.. ❤️

biairicia
08.07.2019 4 z 5

Občas je třeba ty thrillery něčím proložit a tahle kniha byla ideální. Velmi ohrané téma a chvikama klišé, ale moc hezky napsané. Taková teenage romance, která pohltí. A velké plus je, že mě hlavní postavy nerozčilovaly, jako u podobných knih normálně ano a dost. Líbilo se mi. Doporučuji.

EvaStark
07.07.2019 5 z 5

Skvělá kniha!!! Moc mě bavila a těším se na další knihy od Mony Kasten. Doporučuji!!!

-Sinéad-
01.07.2019 5 z 5

Naprosto skvělá kniha, která mě okamžitě vtáhla do děje. Můžu jen doporučit.

Schalli
30.06.2019 5 z 5

Hezká kniha. Těším se na druhý díl :)

Edice
22.06.2019 4 z 5

„Not broken, just scratched.“

Jsem ráda, že první knihou, kterou jsem četla po maturitě, je právě Začít znovu. Bylo to přesně to, co jsem po několika měsících literárního sucha potřebovala - velmi příjemné získání chuti zase číst.
Opatrně se vyvíjející vztah mezi Allie a Kadenem mě bavil. Stejně tak mě bavili jejich přátelé, se kterými snad už brzy budu pokračovat v dalším díle, který by měl letos vyjít. Doporučený playlist na začátku knihy byl taky fajn ozvláštněním. Když byl některý ze songů nebo interpretů v příběhu zmíněn, pustila jsem si ho a nakonec to dopadlo tak, že jsem většinu knihy přečetla závislá na Fourth Of July od Fall Out Boy a udělala si z téhle písně takovou pomyslnou hymnu téhle knížky. Takže ano, slyšela jsem tu písničku možná i 100x za sebou a je mi to fuk.

Neveselá minulost, veselý konec? Proč ne.
Kaden mi na konci přišel sladký až příliš a tak mi částečně chybělo jeho kyselé já z počátku knížky. Jakoby se snažil vynahradit svůj kreténismus ne jen Allie, ale i nám ostatním. Nevadí. Stejně ho žeru.

Suma sumárum, je to za 4 *. Bylo to fajn, bylo to víc než fajn. Knížku doporučuji už z důvodu, že jsem se u ní zasmála a rozhodně ne jednou. Doufám, že si v budoucnu dám repete.

„Nejsi rozbitý, jen trochu poškrábaný.“

Týnuš1812
22.06.2019 5 z 5

Tato kniha je naprosto úžasně napsaná, podle popisku by mě ani nenapadlo, jak mě zaujme a pohltí.
Už se těším na novou, doufám, že bude stejně úžasná :)

Darktherka
19.06.2019 3 z 5

Hezká oddechovka. I kdyz mi přišel vztah Allie a Kadena trochu uspěchaný

minariq
14.06.2019 5 z 5

Skvělá oddechovka, přečetla jsem jí za jeden den a zařadila ji do oblíbených knih, ke které se chci vrátit. :-)

rajcatko
14.06.2019 3 z 5

Moc jsem neočekávala, chtěla jsem oddechovku a tu jsem dostala. Přečteno za jeden večer. Obsah knihy je sice klišé, ale napsané je to perfektně, to se musí nechat. Já jsem za tuto knihu ráda.

michaella03
11.06.2019 5 z 5

Knížka se mi líbila, četla se sama. Téma sice ohrané, jak už podotkli ostatní, ale tohle se bude číst pořád :)
Kniha mi trochu připomínala sérii After :D.
Na konci srpna by měl vyjít další díl, a i když nebude hlavně o Allie a Kadenovi, ráda si ji přečtu.

Kyparis
10.06.2019 4 z 5

Moc hezká knížka, ačkoliv má celkem dost stran, četla se sama a stránky rychle ubíhaly.
Téma takové dost ohrané, ale napsané moc hezky :-)

2688
10.06.2019 5 z 5

Trochu mi to připomínalo knížku After, ale příběh je čtivý, působivý a čte se jedním dechem

salča
02.06.2019 5 z 5

Příběh Kadena a Allie mě chytil od první stránky.
I přes stokrát ohrané téma-spolubydlící, nesnášenlivost a láska...mě tyto knihy baví a je to můj šálek kávy pro skvělý odpočinek.

Saryinka
02.06.2019 3 z 5

Průměrná romance.
Rozhodně jsem podle hodnocení očekávala víc.
Jako oddechovka je to dobrý, ale jen pro první čtení. Rozhodně po knize už nesáhnu.

domina
01.06.2019 4 z 5

Ano, konečně po dlouhé době kniha, která se mi líbila. Sice to občas drhlo, proto 4*, ale četlo se to samo.

tynka65
20.05.2019 5 z 5

Tak tohle se četlo samo!! Skvělá knížka,děj plynne úplně sám a postavám to jiskření opravdu věříte. Pro mě měla jedinou chybu, a to byla ta, že nemá ještě více stránek :D vůbec jsem nechtěla, aby skončila. Moc se těším na další díl .

kikibo
06.05.2019 5 z 5

Můj šálek čaje, další prosím! :D