Začít znovu

Začít znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354196/bmid_zacit-znovu-zWp-354196.png 4 2175 2175

Začít znovu / Znova série

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal prestižní cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane".... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Begin Again , 2016

MarKy95
09.02.2019 5 z 5

Kniha mě moc bavila, ani jsem se pořádně nezacetla, a už byl bohužel konec. Ráda se k ní budu vracet :) Těším se na další díl.

Maaajka
08.02.2019 5 z 5

Tahle knížka mě moc bavila. Je to taková typická oddechovka, takže pokud od toho nečekáte nic jiného tak rozhodně nebudete zklamání.

Tesset
08.02.2019 3 z 5

Žádná sláva, ani žádná hrůza. Taková neurazí-nenadchne kniha. Postavy celkem fajn, děj se taky dal, jen se to občas dost táhlo.

Šunkys
07.02.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Doporučuji

morpyth
06.02.2019 5 z 5

Tak co k tomuhle říci? Původně to bylo myšlený jako výlet do jiného žánru než normálně a k mému překvapení se výlet změnil v klidnou plavbu, která mě pustila na pevninu až na poslední stránce.
Celý se to četlo samo. Najednou se záložka ocitla ve čtvrtině, pak z ničeho nic přeskočila do půlky a pak náhle byl konec.
Co se týče hlavních postav - Allie i Kaden jsou naprosto uvěřitelní lidé s hromadou tajemství a smyslem pro humor. Jsou milí, občas paličatí a prostě nedokonale dokonalí. Myslím, že snad každý si je musí zamilovat.
Celý to plynulo tak postupně, klidně, pozvolně a přitom tam pořád bylo něco... něco co neustále provokovalo (nezodpovězené otázky, důvod proč Allie je ze všeho tak na měkko, proč Kaden se chová tak nepřístupně).
Pokud přemýšlíte, tak můžu doporučit. V příběhu není žádná část, která by byla nudná nebo zbytečná. Všechno do sebe perfektně zapadá a postupné odkrývání minulosti hlavních postav nikoho nemůže nechat tuhle knížku odložit na dobu neurčitou.

martina5069
27.01.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších co sem za poslední dobu četla, příběh má všechno, romantiku, vtip, tajemstvi...Tuhle knihu prostě nejde přestat číst dokud ji nedočtete a strašně ráda se k ní někdy vrátím :-)

Jannna87
27.01.2019

Skvělá knížka. Dobře se četla. Už se těším na pokračování.

lucie2952
25.01.2019 5 z 5

Naprosto skvělá kniha. Čte se úplně sama. Už se moc těším na druhý díl série :)

happy19
25.01.2019 5 z 5

Absolutně s přehledem se kniha dostala do mých TOP TEN román(k)ů;-)))
Svižný,čtivý,okouzkující příběh!Těším se na další díl/y série;-)

Charlies
23.01.2019 5 z 5

Povedené!
Vypíchla bych výšlapy a "Not broken, just scratched."

Perry
22.01.2019 5 z 5

Klasický příběh který všichni už známe. Nesnesitelný spolubydlící, minulostí postiženi hlavní hrdinové a láska na “první” pohled. Hlavní body příběhu jsou nám všem jasné, ale pokud vás zajímá všechno to co se stane mezi tím ... jen do toho.
Děj krásně plyne a pokud máte rádi romantiku asi není co více řešit. ;)))
PS: Kniha obsahuje ukázku na druhý díl, který tentokrat bude o Dawn a Spencerovi ... už se moc těším :))

žany.kdovi
20.01.2019 3 z 5

Na začátku knihy jsem si říkala, že to asi nebude nic pro mě, že už asi stárnu..navíc mi hlavní hrdinka přišla docela vlezlá a o jejím neustálém brečením ani nemluvím, ale nakonec se to zlomilo a příběh se četl líp a líp. Příjemné oddechové čtení.

lotofhs
17.01.2019 5 z 5

Co si budeme povídat... Námět je velice ohraný a obyčejný. Vyloženě si na první pohled člověk řekne, že na téhle knize není nic výjimečného. A pak si přečtete první kapitolu a nemůžete přestat číst. Tohle byl můj případ, okamžitě jsem se zamilovala do drsného Kadena a Allie. Allie mi byla velmi sympatická a to jsem brala jako pozitivum protože, některé hlavní hrdinky dokážou zkazit celou knihu. Dámy přiznejme se, kdo by nebral někoho jako Kadena? Líbí se mi, jak se jejich vztah postupně vyvíjí a odhaluje se jejich nehezká minulost. Styl psaní je naprosto čtivý, nedá se odtrhnout, ve dvě ráno jsem se nutila, abych knihu zavřela.

Opravdu jsem zvědavá na další díly, kde by podle mého měla být Dawn a Spencer. Spencra jsem si také oblíbila i Dawn. Doufám že překlad knihy bude, co nejdříve!

Princezna_1
15.01.2019 5 z 5

Super knížka, určitě doporučuji

AniDi
12.01.2019 5 z 5

Nechápu, že jsem ještě dnes ráno hledala další knihu ke čtení, když mi tato ležela před nosem. Četla jsem nepřetržitě, příběh sice není zrovna originální a určitě jsem něco podobného už četla ale má sílu! Nevím jak jinak bych to popsala. Postavy jsou dle mého uvěřitelné, děj plyne krásně, žádná "omáčka" či dlouhé popisy nepodstatných věcí. Každá věta má zkrátka smysl. Zkrátka Vás to vtáhne a už nepustí. Naprosto s klidným srdcem přidávám do doporučených a určitě přečtu někdy znovu.

Ivet1990
12.01.2019 5 z 5

Vyhýbala jsem vždy těmto knížkám, protože to nebyl můj styl. Knihu jsem si pořídila jen, že jsem chtěla změnu.... a to se povedlo knížka byla vtipná,napínavá, ale zároveň dokázala vtáhnout do děje. Kniha se hodně dobře četla, až jsem byla překvapená. Vřele knihu doporučuji za mě jednoznačně skvělé počtení.

trynitrix
10.01.2019 4 z 5

Opět super oddechový příběh. Kdo by nechtěl neodolatelného spolubydlu :-D

nani_nka
09.01.2019 4 z 5

Mám taký pocit, že sa už roztrhlo vrece s tými YA knihami, kde minimálne jeden z hlavných hrdinov má za sebou zlú minulosť, ktorá ovplyvňuje jeho konanie v súčasnosti. A toto je jedna z takých kníh. Avšak musím povedať, že v tomto prípade som nebola sklamaná, ale som si Allie a Kadena a 3 základné pravidlá ich spolubyvania užívala.

fa.sci.ko
08.01.2019 5 z 5

Tahle kniha patří mezi ty, do kterých se pozdě večer začtete, ačkoliv máte druhý den těžkou zkoušku, a ve tři ráno ji dočítáte s pocitem naprostého uspokojení. Najednou je vám nějaká zkouška totálně jedno, protože tahle kniha vám vykouzlí úsměv na tváři, ať o to stojíte nebo ne.

helena19
29.12.2018 5 z 5

Super, těším se na další díl.