Začít znovu

Začít znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354196/bmid_zacit-znovu-zWp-354196.png 4 2175 2175

Začít znovu / Znova série

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal prestižní cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane".... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Begin Again , 2016

Terka18
29.12.2018 5 z 5

Skvělý příběh, který mě pohltil a hltala jsem jednu stránku za druhou. Zasmála jsem se, protože některé momenty jsou super. Příběh krásné plynul, žádné zdržování. Kadena si nejde nezamilovat.

__Vev__
28.12.2018 5 z 5

Krásná knížka, kterou jsem přečetla během 4 dní. Bavila mě a problémy, které si postavy nesly z minulosti, byly pěkně promyšlené.
Jen teda nevím jak ostatní, ale já našla v knize pár chyb. Ať už to byla čárka, která se nacházela na začátku řádku, nebo cokoliv jiného, i tak jsem si tuhle knížku oblíbila. Vánoční dárek jak vyšitý.

sofie92
27.12.2018 5 z 5

Moc pěkná knížka. Přečetla jsem ji za jeden den. Doufám, že už brzy bude další díl.

EvaSupovic
14.12.2018 5 z 5

Moc pěkná knížka se silným příběhem odlehčená láskou a šťastným koncem. Krásně se to četlo samo :-)

Karola050716
03.12.2018 5 z 5

Asi nejlepší na knize bylo to, jak se postupně proměňoval vztah obou hlavních postav. Vzhledem k jejich minulosti a problematické přítomnosti bylo pořád co sledovat. Kniha je čtivá, prakticky se nejde odtrhnout, všechny vedlejší postavy měly svoje opodstatnění a třeba Dawn nebo Spencer mě vyloženě bavili. Každý zvrat, nebo posun v ději byl uvěřitelný, což u knihy o mladých rozhodně není samozřejmost. Taky bylo fajn, že tam nebylo moc sexu, poslední dobou se to i v tomhle žánru zvrhává v erotické romány s orgasmy na každé druhé stránce. Konec mi přišel malilinko natahovaný, ale to jen tak pro formu, aby to nebyla samá chvála :) Určitě budu vyhlížet druhý díl o Dawn.

prcek19
24.11.2018 5 z 5

U mě má autorka plusovém body už jen za to, že sem nemusela ve většině části knihy číst jen o sexu :-D naopak na to kolik má kniha stránek se četla příjemně a hlavně rychle..bavila mě od začátku do konce a moc se těším na další knihu, jak autorka odkryla na konci této knihy

TerezaS177
17.10.2018 5 z 5

Kniha byla naprosto prošpikovaná romantikou. Nebylo jí nouze, což bylo jen dobře. Hlatala jsem každou stránku. I když mi občas přišlo, že se tam něco až moc opakuje a postavy někdy mluvili až příliš podobně, nakonec se z obyčejné a zápletky stala neobyčejná a knihu jsem si opravdu moc užila. Je velmi čtivá, avšak podle mého názoru spíš pro mladší kategorii (15+-30). Děkuju za příjemné čtení, kniha si v mé knihovničce určitě najde své místo.

LilianaFalcon
07.10.2018 4 z 5

Knížka to byla nakonec pěkná :-) Ne že bych ji potřebovala mít doma, znovu ji číst nebudu, ale četla se pěkně. Trochu mi to připomínalo Krásnou katastrofu od Jamie McGuire, jen hlavní hrdinka Allie mi tentokrát připadala sympatičtější a ne tak pokrytecká.
Líbil se mi vývoj vztahu mezi ní a Kadenem, i když to bylo chvílemi dost přehnané a postavy si občas stály na vedení... Každopádně to, co se Kadenovi stalo v minulosti bylo vymyšlené dobře. Žádný wau efekt se nekonal, ale i tak to do příběhu krásně sedlo.
V rámci žánru to prostě patří k tomu lepšímu, po čem se dá sahnout.

domino1701
10.09.2018 5 z 5

Super kniha! Už se těším na další díl a na jiné knížky od autorky.

DDD
09.09.2018 4 z 5

Knížka se mi moc líbila. Měla jsem ji přečtenou během pár dní. Nicméně mi přišlo, že se autorka inspirovala v knížce jménem Krásná katastrofa od Jamie McGuire. Vyskytovalo se zde až podezřele stejných pasáží. Krásná katastrofa mě bavila asi o trošku více, ale příběhy, jako tyto, mám ráda, takže jsem ji i tak dočetla.
Příběh byl čtivě a srozumitelně napsaný. Tuto knížku hodnotím 4 hvězdičkami.

dreamertyna
01.09.2018 2 z 5

Kniha koupená, přečtená a nyní prodám dál. Příběh mě nezaujal natolik, aby si vydobyl místo v mé knihovničce. Buď jsem těmito příběhy přesycená a nebo už tohle není pro mě. Každopádně jako odreagování od všedních problémů kniha hezky poslouží.

zuzikis
31.08.2018 2 z 5

Úžasné odreagování :-) a to jsem potřebovala. Tento styl mám ráda. Sice je spousty knížek s tímto tématem a šťastným koncem, ale nikdy mě to neomrzí, protože u takto milé knížky si nejlíp odpočinu.

werdie
19.08.2018 3 z 5

Možná jsem těchto knížek už přejedená, ale nepřišla mi tak extra super, jak se tady píše. Možná je to tím, že na ni nebyla ta správná nálada...Za mě teda tři hvězdy

Veronika96
10.08.2018 5 z 5

Krásná kniha. Mám chuť ji ZAČÍT ZNOVU číst :)

Tanya007
01.08.2018 5 z 5

Pro mě naprostá pecka, nemohla jsem odložit, příběh mě vtáhnul, styl psaní super. Za mě palec nahoru

LibraryGirl
30.07.2018 5 z 5

Wow! To se četlo úplně samo! Hodně mi to připomínalo styl psaní S. Young, J. Lynn nebo E. Kennedy. Moc moc moc se mi to líbilo. Těším se na dalším díl tentokrát o Dawn:-)

Katty59
27.07.2018 5 z 5

Skvělá kniha. Přečteno za jedno odpoledne. Už od začátku mě to chytlo a snad jako jediná kniha bavila už od prvního odstavce. Nemohla jsem se odpoutat, dokud jsem nedočetla poslední stránku. Vážně výborná.

Pedruska01
22.07.2018 5 z 5

Měla jsem špatný den, a tak jsem si zašla do knihkupectví, abych se především pokochala. Jenže to nejspíš nebylo ono. Stačila ta atmosféra, vůně nových knih a já si řekla, proč vlastně ne, udělám si radost. Tak jsem si tuhle knihu přinesla domů a radostně se pustila do čtení.
Od první stránky mě dokázala strhnout, dobře se mi četla, měla švih, vůbec to nedrhlo. Tak moc mě bavila, že jsem na první zátah přečetla přes 180 stran než jsem musela nekompromisně zhasnout a spát. Kniha dokáže překvapit. Nic tam není 100% a stabilní, vždy se něco objeví, co překope čtenářovi představy - rozhodně není předvídatelná. I když se děj odehrává na podzim, napadá mě k té knize přívlastky jako lehká a svěží.
Na to, že jsem se s autorkou setkala poprvé, mile mě překvapila a dokázala svůj spisovatelský um. Ukázka na konci knihy na její nepřímé pokračování mě taky dost zaujala a nalákala, takže budu netrpělivě vyhlížet, kdy kniha bude na pultech. Ráda se vrátím mezi tu partu, která mi přirostla k srdci.
Allie se místy projevila jako zakřiklá slušňačka, ale rozhodně tomu nebylo tak. Uměla vytasit drápky a pěkně zařvat, což se mi líbilo. Zvláště pak, co bylo spojeno s Kadenem. Čekala jsem, co to bude za tak temnou minulost, od které Allie utíká. Ve finále to není nic tak hroznýho. Ale když se nad tím člověk zamyslí... přeci jenom je horší to, co se jí stalo než to, co se jí fyzicky nestalo.
Kaden byl náladovější než holka. Byl to výbušnej idiot, jak by ho nazvala Al, ale na druhou stranu... sakra, dokázala jsem si ho naprosto zamilovat. Když člověk pronikl pod tu jeho tvrdou slupku "drž se ode mě dál" a narazil na to jeho zranitelné, ochranitelké a hodné já - neměl na výběr. Vážně jsem ho Al záviděla. :D S Kadenem se osud taky nemazlil - o to, to bylo zajímavější, ale s kým jo. Měli skvělou partu přátel, na kterou se mohli spolehnout.
Knížka není tenká, je plná překvapení, toho, co mi vykouzlilo úsměv na tváři i toho, co mě dokázalo rozesmát a rozesmutnit. Každopádně skvěle se čte a hrozně stránky utíkají. Těm dvěma jsem jen držela palce a čekala, co si pro ně autorka vymyslela - není to žádné rádoby klišé. Proto tuhle knihu neváhám doporučit dál. A vážně se moc těším na dílo další Znovu věřit. :)

Marael
19.07.2018 5 z 5

Krásná kniha :)

Damienronnie
16.07.2018 5 z 5

Výborná prečítaná za pár hodín . Už sa teším na ďalšiu :)