Začít znovu

Začít znovu
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354196/bmid_zacit-znovu-zWp-354196.png 4 2179 2179

Začít znovu / Znova série

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal prestižní cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane".... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Begin Again , 2016

nikiss76
16.09.2019 4 z 5

Právě dotčeno a hodnotím pozitivně. Byla jsem příjemně překvapená. Trochu mi na tady těchto knihách vadí, že mužská postava skoro vždycky přejde drastickou proměnou z drsňáka (žárlivého, přehnaně ochranitelského) na citově otevřeného kluka.

Turtleee
15.09.2019 4 z 5

Bylo to krásné čtení plné lásky a humoru. Jen... Jen mi poslední zápletka přišla zbytečná.

luzajickova
10.09.2019 5 z 5

Tahle kniha mě opravdu zaujmula a bavila
Kaden a Allie byli dokonalý ♥
Dawn ♥ Spencer ♥ Monika ♥ Ethan ♥ Scott ♥ Micah ♥
Allie matka od začátku na přes držku.. jak se k ní chovala Grrr!
Kaden mě od začátku bavil.. ty jeho hlášky (Např..Miň mluvit,víc chodit) jsou prostě k nezaplacení :D
Už se těším až si přečtu druhou knihu od Autorky :)
URČITĚ JAKO PRO ZASMÁNÍ NEBO ODDECHOVKU MOHU DOPORUČIT♥

Brambor16
02.09.2019 5 z 5

Nečekala jsem, že mě kniha tak zaujme. Už se těším na další příběh autorky.

Ceeca
27.08.2019 5 z 5

Mona Kasten dočtena, musím říct knihou jsem nadšená, po dlouhé době romantika co mě opravdu bavila????Měla děj, příběh se krásně četl, trošku drama i bylo a rozuzlení samozřejmě ve prospěch hlavní hrdinky☺️Nelituji koupě a i si ji někdy znovu přečtu, když budu milt chuť na romantiku pro mladé ☺️A

baruska6061
27.08.2019 5 z 5

Miluju!! Vtipné a sexy čtení. Díky za to.

lucinka84
25.08.2019 5 z 5

Skvělá oddechovka.

Mellisek
24.08.2019 4 z 5

Celou knihu jsem prostě měla pocit, že jsem již něco takového četla. Jednodušše napsaná, velice zajímavý příběh byť nejde do hloubky. Oddechovka

janina66
24.08.2019 5 z 5

Knihu jsem četla v lednu v nemocnici. Moc hezké čtení.

Ketfl
24.08.2019 5 z 5

Knížka sice předvídatelná, ale skvěle napsaná. Až mi bylo líto, ze jsem na konci. Kaden je pro mě úplně top. To jeho “míň mluvit, víc chodit” taky teď někdy ráda používám :D Musím říct, že k této knížce se ráda vracím.

tereza9371
20.08.2019 5 z 5

Kaden mě od začátku knihy bavil :) a závěr moc sladkej, nerada jsem se s nima loučila :)

Cometka
20.08.2019 4 z 5

Kniha je milým překvapením, i když mi celou dobu připomínala sérii Počkám na Tebe od J.Lynn. Za přečtení určitě stojí, je to taková jednohubka na jedno odpoledne. Takže ano, splnila, co jsem očekávala.

mariva
19.08.2019 4 z 5

Kniha je sice určena pro jinou věkovou kategorii, než jsem já, ale četla se dobře a je to takové odpočinkové čtení pro mladé.

keiko33
08.08.2019 5 z 5

Otrepana tema. Dvaja spolubyvajuci, ktori sa do seba zalubia. Ale napisana dobre. Kniha je chytlava, nepustite ju kym nieste na konci. Pacilo sa mi ako sa vstah Allie a Kadena postupne vyvijal a autorka sa sustredila na priatelstvo, nielen na to sexualne napatie. Trosku ma sklamal koniec, chcelo by to nieco viac, ako keby utali koniec. Nemecke autorky ma zatial nesklamali, ani tentoraz to tak nebolo.

Lucinka007
04.08.2019 4 z 5

Od začátku knížky sice víme, jak to celé dopadne, ale i tak je to super oddechová kniha. Určitě si přečtu i druhý díl.

Eeli
29.07.2019 3 z 5

Stokrát ohrané téma, a proto je pocit, že už jste to někdy četli, zcela na místě. Zpracování typických motivů a klišé je v tomto příběhu tíhnoucímu k young adult ale docela povedené, takže v mé soukromé škatulce brakové milostné literatury jde o solidní kousek jako dělaný na oddech.

knihomolkaJani
29.07.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem.. :)

IrennCasman
23.07.2019 5 z 5

Německá autorka? První překvapení. Kniha, která se zapsala do seznamu mých nejoblíbenějších? Druhé překvapení. Jakmile jsem se dala do čtení, nemohla jsem se odtrhnout. Obracela jsem jednu stránku za druhou a prožívala každé slovo. Kniha měla opravdu spád, ani nachvíli jsem se nenudila. Hlavní postavy mi byly sympatické a nejednou jsem se musela nahlas zasmát nad jejich slovní přestřelkou. Nicméně, je to takové oddechové a nenásilné čtivo, což jsem velice potřebovala. Někdy je prostě bezva vypnout a přestat myslet. A tato kniha je pro "vypnutí" jako dělaná. Moc a moc doporučuji!

Ewwe
20.07.2019 5 z 5

Na tuhle knihu jsem se těšila. Doma jsem jí měla už nějakou dobu, ale čekala jsem na ten pravý čas :) Ten přišel včera večer a knihu už mám přečtenou. Autorka píše tak krásně, že kniha Vás vtáhne do děje hned po první stránce. Hlavní postavy mne bavili, oblíbila jsem si je hned od začátku a žila s nimi jejich příběh. Líbilo se mi prostředí, kde se příběh odehrával a to, jak autorka popisovala pocity Allie, která žila ve zlaté kleci a šrámy na duši si nesla celý život. Knihu hodnotím velice kladně a ráda se k ní někdy vrátím

Litocha
18.07.2019 3 z 5

Docela příjemné čtení, ale jedno klišé střídá druhé, Kaden se chová tak schizofrenně, až mě to otravovalo a Allie je pro mě (poněkud stereotypním) zosobněním americké puberťačky (a píšu to s vědomím, že autorka je Němka).
Obecně mi trochu vadí, když si autoři hrají na něco, co nejsou - ale kdyby hrdinka studovala na provinční německé univerzitě a na výlety chodila do Alp, moc čtenářek by se asi do knížky nepustilo. A musím uznat, že to spisovatelka naimitovala celkem věrohodně.
Taky mám radši knihy, kde nejsou všichni hlavni hrdinové citově narušení jedinci s traumaty z dětství. Ale ocenila jsem, že spolu ústřední pár hned neskončil v posteli, ale postupně k sobě hledali cestu.
Znovu už se do knihy asi nepustím, ale na další díl jsem docela zvědavá.