nikiss76

Profil

Poslat zprávu

Nikola (1992, žena) · Praha · statistiky

Aktivní: dnes v 00:34·poprvé 08.02.2019
Body:282
Palce:312 za komentáře·100 ostatním

Právě čtené knihy 4

NimbusStatečné a zlomené srdceHarry Potter a Kámen mudrcůKoruna

Kdo jsem

Jsem vášnivou čtenářkou a nemám vyhraněn pouze jeden žánr knih. Baví mě detektivky, thrillery a jako každá žena se čas od času začtu do romantické knihy. Ovšem mým nejoblíbenějším druhem knih jsou fantasy knihy, které mi umožňují proniknout do nových a úžasných světů, kde spolu s knižními hrdiny prožívat celou řadu dobrodružství.

Mezi mé oblíbené autory bezesporu patří Angela Marsons, Tim Weaver, Chris Carter, Jojo Moyes, Cassandra Clare, S.J. Maas, J.K. Rowling nebo Leigh Bardugo.
Každým rokem se tento seznam mých oblibenců rozšiřuje (za toto vděčím především této webové stránce, která mi velmi často pomáhá při výběru dalších titulů k četbě) a jsem za to velmi ráda, protože je to jen známkou toho, že je stále velká spousta kvalitních knih.

Patřím mezi ty čtenáře, kteří mají rozečteno hned několik titulů najednou. Knihy naprosto miluju, jsou pro mě inspirací, relaxem, nutností, denním chlebem. Dobrá kniha je pro mne ta, která dokáže vyvolat silnou škálu emocí a vytvořit jakési pouto mezi čtenářem a postavami.

V poslední době se snažím o čtení knih v anglickém jazyce pro zlepšení úrovně angličtiny.