Věřit znovu

Věřit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406813/bmid_verit-znovu-w7z-406813.jpg 4 1566 306

Začít znovu / Znova série

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí. Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená. Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Trust Again , 2017

Karola050716
02.01.2020 4 z 5

Přesně jako v Začít znovu i druhý díl staví hlavně na vývoji vztahu dvou hlavních postav a to je podle mě jeho hlavní deviza...mně tento postup vyhovuje, jejich emoce mi potom přijdou uvěřitelnější, ale pokud máte rádi rychlejší postup, kde se na sblížení nečeká 200 stran, tak sáhněte po něčem jiném. I když mě Dawn občas štvala, bylo to krásné čtení..

Knihomolka97
02.01.2020 5 z 5

Opět skvělý příběh. Oblíbila jsem si úplně všechny hrdiny (samozřejmě až na Natea).
Na to, že je kniha docela velká bichle, přečetla jsem ji během dne. Nemohla jsem se odtrhnout.
Dost mě bavily slovní přestřelky mezi Spencerem a Dawn. :D

Knihomolka7997
01.01.2020 5 z 5

Úplně skvělá kniha. Příběh Dawn a Spencra se mi hrozně líbil. Hrozně jsem se vžila do příběhu a záliby Dawn v psaní a čtení knih. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Líbilo se mi, že i když oba potkalo v životě něco strašného, nakonec to překonali, i když jim to chvíli trvalo.

niknikita
31.12.2019 3 z 5

Slušná oddechovka, která si tak trochu hraje na padesát odstínů...
Možná je to jenom můj pocit, ale rozdíl je přinejmenším v uchopení slohového stylu, kdy má Mona Kasten mezery především v popisu erotických scén.
Příběh není vůbec špatný a přestože bych Dawn občas propleskla, Spencer byl jedním slovem miláček a do profesora Nolana by se musela každá studentka zabouchnout.

Vůbec nevadí, když jsem první díl nečetla a nevím, jestli zatoužím po pokračování, ale toto byl příběh napsaný tak, že mne bavil.

Ketfl
29.12.2019 5 z 5

Skvělá knížka!! Obě hlavní postavy jsou sympatické, příběh byl zajímavý, styl psaní autorky je skvělý - čtenáře úplně vtáhne do děje. Určitě doporučuji.

atina153
28.12.2019 5 z 5

Skvělá knížka od které se nedá odtrhnout

Peetullka
26.12.2019 3 z 5

Jako první díl, prostě příjemná oddechovka plná klasických klišé. Nezklamalo ani neuchvátilo.

IvčaB2
17.12.2019 4 z 5

Po prvním dílu jsem přešla ke druhému, a musím přiznat,že za mne byl o něco slabší...kostra příběhů mi přišla hodně podobná s prvním dílem.. takže čtení prima,ale už bez nějakého většího překvapení

Kudík
12.12.2019 5 z 5

Dawn a Spencer, na tuto dvojici jsem se těšila už od prvního dílu. Líbilo se mi jejich seznámení, kdy Dawn chtěla sprdnout Kadena kvůli Allie, ale spletla si jej se Spencerem. Spencer mi přišel v prvním díle roztomilý a naštěstí mu to převážně zůstalo. Naopak jsem nepobrala Dawnina ex Nata…., že si až po tak dlouhé době uvědomil, že vysněný život s Dawn prožitý s jinou ženou není to pravé.
Super bylo, jak v min. díle Dawn bránila (za cenu své ruky) Allie a ta jí to v tomto oplatila. Série se mi líbí a doufám, že vyjdou i další díly. Přečteno za den.

Nelaa
08.12.2019 4 z 5

Vzťah Spencera a Dawn ma zaujímal už v prvej knihe, takže som sa tešila, že aj oni majú samostatný príbeh. No musím povedať, že táto kniha sa mi nepáčila až tak ako prvá. Dej sa dal predpokládať a bolo to podľa mňa také klišé.
No pre milovníčky romantiky, odporúčam.

Mvebe
05.12.2019 5 z 5

Táto kniha bola fantastická :) Celý dej ma neskutočne pohltil, Spencer bol úžasný..behom pár okamžikov som do neho bola zbláznená. Už sa neviem dočkať či bude aj pokračovanie či ďalšie knihy od tejto skvelej autorky. Well done :)

Maruš.D
01.12.2019 5 z 5

Za mne o dost lepší než první díl série. Kniha byla sice dlouhá, ale já se nenudila ani u jediné věty. Dokonce mi až přišlo nezbytné vše protahovat, lépe jsem se dostala do děje a pochopila a vcítila se do postav a jejich útrap. Musím říct, že mne občas trochu vytáčelo, jak byla Dawn tak nepřístupná a vystrašená, ale na druhou stranu ji i chápu. Co se Spencera týče, tak toho budu už milovat navždy! Nejde to ani jinak. Za mě moc povedená kniha, ke které se ráda vrátím! :-)

Katka7922
29.11.2019 5 z 5

Tenhle příběh mě pohltil a vyplivl mě až na úplném konci totálně rozloženou a složenou - naštěstí to ti dva urovnali tak jak se na správný romantický příběh sluší a patří.
Kdybych měla tentokrát jednu nebo dvě hvězdičky navíc vůbec bych se nestyděla je tam šoupnout.
Už v první díle bylo jasné, že oni dva budou pár k pohledání. Bylo jasné, že má Dawn za sebou tíživou minulost v podobě Nate, ale to co potkalo Spencera a jak se s tím vypořádával bylo velkým překvapením.
Musím říct, že mě vůbec nepřekvapovala reakce Dawn na některé situace spojené s láskou, protože zlomené srdce fakt ku**vsky bolí a není jednoduché začít věřit znovu :-)
A poslední věc: většinou nečtu poděkování, ale tentokrát jsem prostě chtěla přečíst i poslední písmenko této knihy a tak jsem z poslední věty autorky neskutečně nadšená.
Pro ty co nečetly - shledáme se ve svazku 3 !!!!!
Jen doufám, že na třetí díl (který bude o Sawyer, že? a co třeba Isaacovi :-) - můj tip) nebudeme čekat rok.

lusitta05
27.11.2019 4 z 5

Celkom fajn, mám rada dobré konce, tak nie som sklamaná.

Evka3814
24.11.2019 5 z 5

Na tento díl jsem se hrozně těšila. Spencera jsem si oblíbila už v první díle. Dawne byla taky super,prostě dvojka která se hledala až se našla:D Doufám že bude další pokračování,prosím prosim

LilianaFalcon
22.11.2019 4 z 5

Asi budu výjimka. Líbilo se mi to o něco víc než první díl. Stále to tedy nepovažuji až za takové terno, protože mi to připadá zbytečně zdlouhavé, ale...
Hlavní hrdinka, coby autorka erotických romancí skrytá pod pseudonymem? To se mi moc líbilo. A celkově mi přišlo, že jsem její pocity mnohdy chápala, a Specer byl taky sympaťák.

Litocha
13.11.2019 3 z 5

Zatímco první díl byl i přes výhrady, které jsem k němu měla, čtivý a odsýpal, tenhle se naopak táhl. Děje pomálu, všechno se omílá do umrtvení, víceméně se tam (na 450 stranách!) řeší jen tři věci: kdy si spolu teda konečně začnou, Dawnino psaní a kdy se všichni svěří se svými traumaty. Kdyby byla knížka poloviční, vyzněla by mnohem líp.
Dawn u mě moc sympatií neposbírala, je to taková do sebe zahleděná ukňouraná královna dramatu, která všechno jen zbytečně komplikuje. Její postoj ke psaní mě neskutečně vytáčel. Pokud jí to přináší takovou radost, tak proč se za to stydí? A nevím, proč se zároveň tváří, jako by psala romány na Pulitzerovu cenu.
Nejvíce mě bavil Nolan a jeho hodiny/úkoly.
Je tady sice jakási snaha o více než povrchní vykreslení postav, dotýká se závažnějších témat, ale výsledek mohl být mnohem lepší. Moc mi tam nezapadaly ani erotické scény, kniha kvůli nim vydává smíšené signály. Ono taky napsat tyhle scény dobře je umění a Moně Kasten se moc nevedlo, některé pasáže jsem rovnou přeskakovala.
Takže žádné velké nadšení u mě nevládne, je to prostě průměrná young adult, ale věřím, že cílová skupina z knížky může být nadšená.

P.S. Knížku už jsem vrátila, takže nevím, kdo (nebo jestli vůbec někdo) jí dělal korekturu, ale opravdu by neškodilo, kdyby si dotyčný zopakoval skloňování zájmena já. To totiž textový editor sám neopraví...

Rayshee
13.11.2019 5 z 5

Ani neviem ako začať. Moja posledná knižná romantika bola v Twilighte keď som bola ešte dieťa. :D Objednala som túto knižku a vobec neľutujem, od začiatku som sa nevedela odtrhnúť. Ráno som premýšľala kedy začnem čítať znova a tešila som sa celý deň. Čítalo sa to strašne rýchlo, utekal mi čas ani neviem ako. Dawn mi bolo strašne moc ľúto, a sama som mala pocit že jej ex chcem zabiť. SPENCER, podla mňa každé dievča minimálne jeden krát za život snívalo o chalanovi ako on, a ja som sa úplne zamilovala. V polke knihy som zistila že som nejak vynechala prvý diel s Allie, a už v priebehu tejto časti som ho hneď musela kúpiť. Za mňa 10/10, dúfam že autorka skoro prinesie niečo nové a ja sa veľmi teším. :)

TerkaM
06.11.2019 5 z 5

Logicky jsem se po dočtení knihy Začít znovu vrhla i na její druhý díl a byla z toho ještě víc nadšená! Opravdu musím říct, že mě to bavilo snad ještě víc, zápletka byla daleko poutavější a nebylo to to, co známe z prvního dílu - sestěhují se k sobě a zamilují se. Ano, Dawn a Spencer se do sebe zamilovali, ale neměli to tak lehké. Kdybych měla ty vztahy k někomu přirovnat, tak Kaden s Allie jsou Rachel a Ross a Dawn a Spencer Monica s Chandlerem z Přátel. :)
Doporučuji a těším se na třetí díl!

Saryinka
05.11.2019 1 z 5

Opravdu nechápu, jak může mít tato kniha tak velké hodnocení.
Celou dobu se tam NIC neděje. Hlavní hrdinka je neskutečně ufňukaná. Spencer je taky divnej.
Horko těžko se mi to četlo. Pro mě totální ztráta času.