Věřit znovu

Věřit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406813/bmid_verit-znovu-w7z-406813.jpg 4 1566 306

Začít znovu / Znova série

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí. Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená. Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Trust Again , 2017

LenysekC
21.03.2020 3 z 5

Na první pokus jsem ji odložila po druhém úryvku její literární činnosti. To bylo totiž fakt moc. Ale pak zavřeli knihovny, takže jsem byla tak trochu přinucená dát jí druhou šanci. No nevím. Takové nedotažené. Všechno jim docházelo strašně rychle, a bylo až moc sluníčkové - spolubydlící, parta přátel, profesor, o super sexy Spencerovi nemluvě.

baruska6061
19.03.2020 5 z 5

Říct, že jsem nadšená je slabý výraz!!! Spencer mi už od začátku byl moc moc sympatický a od teď patří k mým oblíbeným postavám. Tato knížka mě dostala do kolen.

Pinky35
14.03.2020 5 z 5

Opravdu hezky napsáno, četla jsem první díl, proto jsem se těšila na pokračování. Velmi čtivé - stačily dva večery a měla jsem přečteno.

Toledo
11.03.2020 4 z 5

Za mne trochu slabší než první díl, ale mám to tak s těmito sériemi (skoro) vždycky.
Pěkná oddechovka.

Chvilkasnění
08.03.2020 5 z 5

U sérii je nejhorší to, že jednička je vždy nejlepší..v tomhle případě se mi líbil i druhý díl. ☺ Líbilo se mi, že tam byli i postavy z prvního dílu.
Místy mě Dawn štvala, ale ke konci jsem pochopila to proč se chovala tak jak se chovala. Doporučuji. ♥

Yuuki24
08.03.2020 4 z 5

Tak a je konec druhé knihy. No, abych pravdu řekla tento díl byl dosti slabím odvarem toho prvního. Dosti se opakovaly určité věci. Hlavní hrdina byl více milý a pozitivní jinak jsem moc rozdílů nezaregistrovala. Ale jak jsem se zmínila už v minulém komentáři na odpočinek dobré.

anet8843
07.03.2020 1 z 5

Já fakt nevím, proč se pořád v dnešní době píšou takové knihy. A proč se překládají, když vychází tolik kvalitních knih pro mladé. Tohle už jsem četla stokrát - pořád dokola to samé. Kluk s "temnou" minulostí a dívka, co se brání lásce. Trapné erotické scény. Klišé za klišém. A to nemluvím o tom, že toto všechno bylo na 400 stránkách! Jako naivka jsem to dočetla v očekávání, že se tam stane ještě něco zajímavého. Nic se tam nestalo.

Majakadelcova
05.03.2020 5 z 5

Po první knížce jsem měla cca 1/2 roku pauzu a úplně se mi do druhé knížky ze série nechtělo. Každopádně paráda! Nezklamala, naopak se mi líbila ještě víc, jak jednička. Každý máme své démony, však jsme také jen lidi, autorka to skvěle zapracovala do děje. A Spencera jsem naprosto žrala :)

asil
02.03.2020

Kniha mě docela zaujala. Je úžasné tak, že jsem ji doporučila pár svým přátelům. Těším se na další díl „cítit znovu”

marketa4469
31.01.2020 4 z 5

Moc pěkné volné pokračování prvního dílu. Je pravda, že mě nenadchl, jako ten první, ale i tak se kniha moc dobře četla a určitě budu sledovat autorcinu další tvorbu ????

LenRan
30.01.2020 3 z 5

Nebylo to špatné, ale ani nic extra. Toto je přesně kniha, u které bych uvítala střídání děje z pohledu obou hlavních hrdinů. Můj problém s touto knihou je v tom, že to "trauma" z kterého se Down tak těžko dostávala se mi zdálo banální v porovnání s tím, co se stalo Spencerovi, který se s tím dokázal poprat mnohem líp, takže celé to její malé drama na mě působilo strašně uměle.....i tak si ale přečtu díl o Sawyer, ta snad nebude tak ufňukaná.

Red-haired
23.01.2020 5 z 5

Za mě lepší než jednička nejspíš díky tomu, že mi Spencer a Dawn byli mnohem milejší než Allie a Kaden. Skvělé odpočinkové čtení! :)

Jejunka
20.01.2020 5 z 5

S touhle sérií jsem spokojená a těším se na další díl.

Jessie_
18.01.2020 5 z 5

Jelikož jsem byla z prvního dílu tak moc nadšená, tušila jsem, že otevřít pokračování v době zkouškového bude past. Bingo, na jeden zátah od rána do večera a musím říct, že se autorce opět povedl opravdu skvělý kousek! :-)

petusska01
16.01.2020 4 z 5

Páčila sa mi aj prvá časť, táto druhá bola tiež výborná a prečítala som ju na jeden šup. V istých chvílach som síce chcela už hlavné postavy poslať do kelu lebo snáď by sa mohli naučiť komunikovať ale tak to už by nebola zápletka. Teším sa na ďalšiu časť "Cítiť znovu".

Kristy.Seb
16.01.2020 5 z 5

Opět přečteno jedním dechem! Krásně napsaný příběh dvou lidí, který se oba vyrovnávají s těžkou minulostí. Zbožňuju Spencera a jeho lásku a vytrvalost, kterou poskytuje Dawn.

TerezaMondeková
14.01.2020 5 z 5

Další skvělá kniha. Líbí se mi, že kniha není nějaká romantická slaďárna a nebo to známé klišé. V tomhle směru vás Mona opravdu umí překvapit. Autorka skvěle propojila prostředí vysoké školy, lásky a vážnějších témat. Třeba nevěra, která by se neměla brát na lehkou váhu, nebo špatný vztah s rodičem.
Kniha vás okamžitě vtáhne do děje, všechno prožíváte dost intenzivně, až to i mě občas překvapilo. Během knihy jsem se smála, brečela, tlouklo mi srdce jako o závod, jak jsem byla zvědavá, co bude na další stránce. Všechno skvěle popsané. V knize nechybí opravdové přátelství, opravdová láska, překvapivý zvrat, romantika, humor, slzy dojetí, úžasný epilog, ale ani zklamání, bolest a naděje.
Samozřejmě se i v tomhle díle objevila celá parta přátel. Mě osobně by bylo líto, kdyby se v tomhle díle neobjevil drsňák Kaden a dobře střelená Allie, pak Monica a Ethan, zlatíčko Scoot. Taky musím říct, že jsem si opravdu oblíbila Oliviu. Taky se mi moc líbil táta Dawn. Nate... stačilo si přečíst to jméno a měla jsem vztek, protože mi připomněl moje bývalé. Nate mi připomněl důvod, proč se od kluků držím takový odstup! Ale dost mě překvapila Sawyer. Asi je pravda, co se říká. Za drsnou slupkou se skrývá dobré jádro. Nechyběl ani Isacc. Moc se těším na díl Cítit znovu, protože si Sawyer a Isacca nedokážu moc představit.
Spencer byl úžasný už v předchozím díle a Dawn se mi taky moc líbila. Hned se mi líbila ta jiskra, která mezi nimi byla. To jak se laškovali, provokovali... Dost mě překvapilo, co v sobě oba hlavní hrdinové tak dlouhou dobu drželi. Opravdu každý člověk má v sobě nějaký příběh, nějakou bolestnou vzpomínku, se kterou musí žít.

barca8336
09.01.2020 3 z 5

1. díl byl o 100% lepší. Tohle byl pro mě průmer. Prostě dobrá knížka, která se čte dobře, ale neuchvátila mě jako ta první.

dikyna
07.01.2020 5 z 5

Za mě super.Musela jsem pořád číst,nešlo přestat.

luzajickova
05.01.2020 5 z 5

Já tu MONU KASTEN PROSTĚ MILUJU ♥♥
Kniha mě opravdu zaujmula a bavila to samé 1 díl
Dawn a Spencer byli sladcí ♥
Nate je takový parchant chudák Dawn vůbec sem se nedivila že pro ni bylo těžké si pustit někoho k tělu po tom co se stalo..
Spenc to také neměl zrovna lehké :/ taky mi ho bylo chvilkama líto...
Profesor Nolan no kdo by takového profa nechtěl no ne? :D
Allie ♥ Kaden ♥ Monika ♥ Ethan ♥ Sawyer ♥ Dawn tatíno ♥ Scott ♥ Micah ♥ profe Nolan ♥ Isaac ♥ Everly ♥ Maureen ♥ Livy ♥ Spence mamina ♥
Těším se až si přečtu další díly už se nemůžu dočkat až výjdou :)
URČITĚ JAKO PRO ZASMÁNÍ NEBO ODDECHOVKU MOHU DOPORUČIT taktéž 1 Díl Kdo nečetl♥