Cítit znovu

Cítit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429873/bmid_citit-znovu-Pqd-429873.jpg 5 1434 271

Začít znovu / Znova série

Měl to být jen společný projekt – ale srdce jí říká něco jiného. Sawyer Dixonová je mladá, docela drsná – a sama. Od smrti rodičů si k sobě nikoho nepustí blíž. To se ale změní, když se seznámí s Isaacem Grantem. Nerdovské brýle s tlustou obroučkou, dost divně oblečený, vlastně je úplný opak jejího obvyklého typu. Isaac, kterého už nebaví být single, jednoho dne poprosí Sawyer o pomoc. Uzavřou spolu dohodu: Sawyer z Isaaca udělá drsňáka, aby měl větší úspěch nejen u holek, za to si nechá fotky z jeho přeměny, které použije pro svůj studijní projekt. S čím ale Sawyer nepočítá, jsou intenzivní city, které se mezi ní a Isaacem rozhoří...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Feel Again , 2017

ardeas
17.07.2022 4 z 5

(SPOILER) Zlá holka a slušňak... aké romantické :) A zároveň aké predvídateľné. Tu však mi sadla rétorika hlavnej hrdinky, napriek šablóne žánru a aj autorky. Ako príjemný relax kvitujem. Jedine co ma rozčuľovalo je, ze sa Sawyer stále bila sama so sebou s faktom "nič necítiť" aby sa ubranila tomu, ze ju niekto zraní... Zo života som sa este nestretla s clovekom, čo by takto uvažoval, aby si uvedomoval a odopieral nejaké veci len preto, aby ho nezranili. Priala by som si veriť, že niektorí ľudia su skutočne tak silný a robia to vedome, ale skor to vyplyva s ich povahy a robia to lebo su taký. Tento "uvedomely fakt" mi tu proste nesedel. Inak nemám nejaké extra výhrady a kniha ma bavila viac ako tá o Dawn.

Ady3321
12.07.2022 5 z 5

Za mě stoprocentně nejlepší díl celý série, Isaac a Sawyer se k sobě prostě hodí. Protiklady se přitahují no
10/10

Lovana
12.07.2022 5 z 5

Třetí díl ze série Znovu jsem si dlouho šetřila, protože první dva díly se mi moc líbily a konečně jsem se do něj pustila a jsem za to moc ráda, protože tahle série mě opravdu baví.
Sawyer jsem v prvním díle málem nesnášela, ve druhém díle už to bylo o něco lepší, ale pořád jsem měla trochu strach z toho, že v tomto díle bude zrovna ona hlavní ženskou postavou... Ale mé obavy byly zbytečné, jakmile jsme začali Sawyer trochu poznávat, tak jsem dokázala i pochopit proč je taková, jaká je. Isaac mě bavil hned od začátku a moc jsem si oblíbila i jeho rodinu. Bavilo mě sledovat interakce mezi Sawyer a Isaacem, vtípky mezi nimi a také jiskření.
Co mi trošku chybělo byl pohled z obou dvou stran, více se mi líbí, když se střídají ve vyprávění obě hlavní postavy. Ke konci mi trošku lezla Sawyer na nervy, ale jelikož jsem si naštěstí neprožila to, co ona, tak nemůžu říct, jestli to bylo normální nebo přehnané.
Protože jsem hrozná plačka, tak jsem si párkrát opět pobrečela, ale to u Mony jinak nebude nejspíš ani v dalších dílech. Moc se těším i na zbývající dva díly.

Hodnocení 4,75*/5*

MAU256
11.07.2022 5 z 5

Krásná romantická knížka. Tentokrát to bylo o Sawyer, která mne v dřívějších knížkách moc neseděla, ale z jejího života, který musela prožít, se teď nedivím, že taková byla. Musela potlačit veškeré své city, aby vůbec mohla přežít. Ve svém školní projektu se domluvili s Isaacem, že si navzájem prokážou službu - on bude její projekt a ona ho promění. Jak krásně vzniká láska.
Určitě si přečtu další knihy této autorky. Je to krásné nenáročné romantické čtení.

Fortuna7
30.06.2022 4 z 5

Mně osobně tam něco chybělo. Vlastně mi tam chyběly takové ty chvíle poznávání. Co se mi ale líbilo, byl vývoj hlavní hrdinky Sawyer. Naopak proměna Isaaca mi nepřišla moc reálná a taková uspěchaná...

kuwu
20.06.2022 4 z 5

V prvním díle jsem ji moc nemusela, v druhým oka a tady hodně překvapila.
Začátek se mi trošku táhl. Naštěstí jsem se začetla rychle a za dva dny ji slupla.
Hodnotím vysoko, ale na Spencera to nemá :)

Kniholapka
15.06.2022 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil stejně jako první. I tento příběh má šťávu a stoupavou tendenci. U romantických knih čtenář ví, jak se děj bude ubírat, ale každý je svým způsobem jiný. Issac mi byl sympatický hned a na Sawyer si chvíli člověk musí zvykat. Ke konci bylo její chování trochu moc...ale i tak to byl skvělý příběh.

Martooni
10.06.2022 4 z 5

Příběh Sawyer a Granta Issaca Granta se mi moc líbil. Líbilo se mi, jak se z drsné holky, která si nikoho nepustí k tělu, stává citlivka. Issac byl miláček a jeho rodinu jsem si také hned zamilovala, až na otce.
Ale asi nejvíc se mi pod kůži dostal příběh Dawn a Spancera. Byla jsem ráda, že se v knize vyskytují a že se jim spolu daří dobře.
Další díly číst nebudu, jak se říká "v nejlepším přestat".

Metroušek
09.06.2022 3 z 5

Pravda, vůbec nejsem cílová skupina, ale stejně bych od knihy s 91% očekával alespoň nadprůměrnou kvalitu. Á propós, děvčata, co takhle někdy zabloudit mimo ohrádku YA? (;-))

Petra00
06.06.2022 4 z 5

Super pokračování série, jen tedy Sawyer už mě ke konci trochu vytáčela.

VercaV
24.05.2022 4 z 5

Wow, tak to bylo něco. Za mě rozhodně zatím nejlepší díl! Sawyer jsem si moc oblíbila. Narozdíl od předchozích hlavních postav, nebyla tak ukňouraná a ubrečená. Byla pevná, přísná a prostě skvělá. To co prožívala s Isaacem bylo skvělé, bylo krásné číst jak se jejich vztah postupně vyvíjí. Ještě lepší ale bylo sledovat, jak se Sawyer sama vyvíjí a začíná důvěřovat lidem okolo, že tu opravdu pro ni jsou. To jak si upevnila přátelství s Dawn a později i s Allie, Kadanem nebo Scottem bylo skvělé.
Na konci jsem se ani slzám neubránila. Opravdu pecka. Celá série je super, ze začátku jsem z ní byla trochu skeptická, ale i když jsou to pořád ty stejné lovestory dokola, tak tímto dílem si mě získala. Jen zjišťuji, že mě chybí to prožívat z pohledu obou hlavních postav a ne jen z jedné stránky, ale i tak tomuto dílu není co vytknout.

Betty96
27.04.2022 5 z 5

Monu Kasten jsem si opravdu oblíbila. Čtení jejích knih mi vždy vykouzlí úsměv na rtech i na duši. Většinou se mi stává, že první díly ze série jsou nejlepší, ale pro tuto sérii to neplatí. Není to o stylu autorčina psaní, je to o dané situaci, o hlavních postavách o vcítějí se do děje. Už dlouho se mi nestalo abych s některou postavou, tak moc soucítíla jako se Sawyer. V některých okamžicích mi jí bylo strašně líto, nenáviděla jsem všechny okolo. Bylo mi opravdu do breku. Knihu opravdu moc moc doporučuji - vlastně celou sérii, ale tahle byla bezpodmínenčně nejlepší.

Áža707
26.04.2022 5 z 5

Začala jsem číst Cítit znovu a ani jsem nečekala, jak rychle knihu přelouskám. Člověk se ani pořádně nenadechl a už byl na konci knihy. Rozhodně tohle stalo zase za to!

Oba dva předchozí díly mě velmi nadchly, ale nebojím se říct, že tento byl zatím nejlepší z nich. Zamilovala jsem se do obou dvou postav Sawyer i Isaaca a oblibila jsem si tu chemii mezi nimi, jejich vtípky a vzájemné reakce na sebe. To doopravdy bylo něco dokonalého.

Sawyer je úžasná bojovnice, která pod vrstvou nebojácné ženy, kterou nic nerozhodí, skrývá velmi citlivou a něžnou dívku. Pokud vám nepřirostla k srdci v předchozích dílech, tak si myslím, že se do ní v tomto zamilujete.

Isaac působí jako naprostý protiklad a ještě není takovou typickou postavou na kterou jsme od Mony zvyklí. On je typický slušňáček a hodný kluk. I když v knize bylo pár momentů, kdy mě doopravdy překvapil a díky tomu si mé srdce vážně získal.

Už dlouhodobě tvrdím, že pokud stojíte o doopravdy skvělou romantiku, která má i nějakou přidanou hodnotu, tak s Monou nesáhnete vedle. Takže vám to taky připomenu a rozhodně vám knihu mohu jen a jen doporučit.

⭐ 5/5

cipperka
20.04.2022 5 z 5

Zatím nejlepší díl ze série. Jsem zvědavá na ty zbývající

Drahuska12
20.04.2022 5 z 5

Skvělé tak jako předchozí díly :)
Autorka je opravdu talentovaná, umí příběh napsat tak, že opravdu má čtenář pocit, že ten příběh, který se odehrává v knize vlastně žije on sám.
Tedy alespoň tak na mě její knihy působí.
A nemůžu jinak než doporučit a těšit se na další díl :)

ElInWonderland
17.04.2022 5 z 5

Já nevím co přesně způsobilo to co teď k této knize cítím, ale jsem za to ráda. U knížek nikdy nebrečím, jako nikdy, i když se v nich objevují težká témata a prostě smutné příběhy, ale tady mi poprvé skutečně ukápla slza. Vím určitě, že to není naposled co ji čtu a jsem zvědavá jestli se budu cítit stejně. Isaac má sice vypadat jako chudák co potřebuje “evoluci”, ale mě přišel silný už od začátku. Se Sawyer povahově nemám snad nic společného, ani žádnou zkušenost jako její postava, ale přes to mě její osud dostal a naprosto odrovnal. Tohle si nezaslouží žádné dítě, bohužel v reálném životě se takové věci a ještě horší dějí a je mi z toho zle.

NikolaJ.
07.03.2022 5 z 5

Isaac a Sawyer jsou můj nejoblíbenější pár této série, doporučuji

lucie3944
03.03.2022 4 z 5

Člověk si občas musí říct, co všechno může ovlivnit děti a jakou škodu na psychice způsobí nešťastné dětství. Musím říct, že taková hloubka sebepodceňování - to musí být práce se s tím nějak vypořádat. Není to úplně lehké čtení. Ale vždycky mně zaráží, kolik problémů je vytvořených kvůli špatné komunikaci. Jenže - o čem by pak byli celé stránky knih, že? Za mně lepší průměr.

Lucie311
02.03.2022 3 z 5

Milé,příjemné, čtivé....

Ája.P
01.03.2022 4 z 5

Již třetí kniha od této autorky, kterou jsem četla. Líbila se mi asi nejméně. Hlavní hrdina Isaac mi moc sympatický nebyl, tak asi proto. Mám ale v plánu přečíst si poslední dva díly. Je to taková romantická oddechovka. Všem co mají tento žánr rádi, tak doporučuji.

přátelství láska romantika vyrovnání se s minulostí

Mona Kasten
německá, 1992