Cítit znovu

Cítit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429873/bmid_citit-znovu-Pqd-429873.jpg 5 1434 271

Začít znovu / Znova série

Měl to být jen společný projekt – ale srdce jí říká něco jiného. Sawyer Dixonová je mladá, docela drsná – a sama. Od smrti rodičů si k sobě nikoho nepustí blíž. To se ale změní, když se seznámí s Isaacem Grantem. Nerdovské brýle s tlustou obroučkou, dost divně oblečený, vlastně je úplný opak jejího obvyklého typu. Isaac, kterého už nebaví být single, jednoho dne poprosí Sawyer o pomoc. Uzavřou spolu dohodu: Sawyer z Isaaca udělá drsňáka, aby měl větší úspěch nejen u holek, za to si nechá fotky z jeho přeměny, které použije pro svůj studijní projekt. S čím ale Sawyer nepočítá, jsou intenzivní city, které se mezi ní a Isaacem rozhoří...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Feel Again , 2017

TetaPeta
29.03.2020

Za me nejlepsi pribeh z cele serie❤️Bohuzel me znovu zklamal preklad nekterych slov, hlavne porad opakujicich...

Tanya007
24.03.2020 5 z 5

Již potřetí naprostá spokojenost s autorkou. Jak příběh,tak styl psaní mi naprosto sedl.

Knihomolka7997
21.03.2020 5 z 5

Podle mě je to Mony nejlepší knížka, kterou zatím napsala. Prostě umí napsat skvělé knížky a do každé dát nějaké "ponaučení" a radu. Její sérii zbožňuju. Doufám, že brzy vydá další knížku. Všem tuhle (i ostatní její knížky) doporučuju.

Karola050716
19.03.2020 4 z 5

Mona to prostě umí, přečteno jedním dechem a Issac je prostě k sežrání, i když je to lehce netradičně postavené.

Ketfl
17.03.2020 5 z 5

Třetí díl a opět jsem nadšená. Možná bych i řekla, že se mi tento díl líbil zatím nejvíc. Líbilo se mi vylíčení obou hlavních postav. Sawyer ušla určitě velký kus cesty. Plně se dokážu vcítit do postavy, která si mysli, ze si nezaslouží nic lepšího, ani lásku. Mona prostě umí psát. A já se tedy budu těšit na další knihu.

lightka
16.03.2020 5 z 5

U předchozích dílů série mi nepřišlo, že bych chtěla znát pohled druhé hlavní postavy. Zde jsem měla ale mnoho otázek, které mi Sawyer zkrátka nevysvětlila a odpovědi má Isaac asi v sobě a nikdy se je nedozvím. Škoda.
Ale i přesto je to oddych po všech drsňácích a autorka zde nádherně vylíčila, že i jemná strana mužů je sexy a žádoucí.

Nuttelka
15.03.2020 5 z 5

Krásně dojemný příběh, Isaac je zlatíčko, okamžitě jsem si ho zamilovala a chtěla bych ho domů :-) Na Sawyer jsem začala nadávat, když mu začala ubližovat, slova raní nejvíc, i když chápu její rozpoložení, ale jak to v těchto knihách bývá, samozřejmě víme, jak to všechno dopadne a já nemám co vytknout... A už se těším, až vyjde další díl, koukala jsem, že jich je celkem 5 a doufám, že je u nás všechny vydají. Romantičky směle do toho :-)

Kudík
15.03.2020 5 z 5

Musím přiznat, že mě vývoj postavy Sawyer překvapil. První seznámení s ní proběhlo už v "Začít znovu" (chodbu vynechám), a to na večírku, kde si nebere servítky a následně je Kadenem vyhozena. V druhém dílu má jako spolubydlící Dawn více prostoru a po ztrátě medailonku projeví i city. Ale zde je to až jiná postava, anebo se jí Isaac až tak moc dostal pod kůži. ;) Příběh jejího dětství a dospívání je smutný a docela vysvětluje její promiskuitu. Vývoj Sawyer se mi líbil a přiznám se, že i Isaacův. Z motýlkového šprta je vlastně hodný kluk z farmy. Doufám, že se dočkáme i dalších příběhů.

zuzak82
14.03.2020 5 z 5

Kniha mě bavila od začátku do konce. Několikrát mě rozesmálo, když se Sawyer snažila naučit hodného a plachého Isaaca, jak sbalit holku. Zatímco Isaac se nenápadně vkradl do srdce Sawyer, která se tak dlouho snažila vyhýbat lásce a přátelství, až si nakonec nevěděla rady s city k němu.
Moc se mi líbilo, že Isaac změnil trochu vzhled i sebevědomí, ale ve své podstatě po celý příběh zůstal normálním, hodným a obětavým klukem z farmy. Sawyer se naopak změnila uvnitř díky Isaacovi a Dawn, otevřela své srdce přátelství, lásce i rodině, i když tu rodinu už netvořili její rodiče.

inom
13.03.2020 5 z 5

Po všech těch knihách konečně přišla vítaná změna, kde se role hlavních postav vyměnili. I když jsem si podle anotace děj představovala trochu jinak vůbec mě to nezklamalo. Kniha byla výborná a mám chuť začít číst od ZNOVU. Mona jednoduše ví jak na mě.

rajcatko
12.03.2020 5 z 5

Super čtení, příběh přesně zapadá do daného žánru a styl psaní je prostě neskutečný. Po dlouhé době sympatický kluk, který není typický drsňák. Vřele doporučuji!

přátelství láska romantika vyrovnání se s minulostí

Mona Kasten
německá, 1992