Říše bouří

Pro Aelin dlouhá cesta k trůnu teprve začala, ale už nyní je jasné, že bude plná zrady, nepřátelství a nevraživosti. Pokud si chce udržet korunu a ochránit své království, musí se spojit s lidmi, kteří až do teď byli nepřáteli a musí bojovat proti zlu, které se chystá pohltit celý svět. Zkáza se na ni řítí ze všech stran a jediná zoufalá možnost, jak přežít, je obětovat to, co miluje nejvíce na světě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/346400/rise-bouri-DFN-346400.jpg 4.71134

Skleněný trůn / Trón zo skla 5.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Empire of Storms, 2016

Kniha Říše bouří

Baru1236

Nedokážu ani říct, kolikrát jsem si pročítala poslední stránky téhle knihy. Neustále jsem se vracela k různým částem, zasazovala do nich události z předchozích knih a moje pusa se několikrát válela na podlaze.
Ten konec byl něco. Nemám pro to slov. Přiznám se, že jsem se v jednu chvíli málem rozbrečela a být to natočená scéna ve filmu tak bulím, jak želva.
Jak se mám teď asi donutit číst Věž, když na mě z poličky přímo netrpělivě kouká poslední díl.
Ach Aelin, ach Aelin....

Denča23

Tento díl byla totální bomba, která mě připravila o všechna slova! :)

Halt468

Nemám slov.

kimberli11

Dědička ohně mě nebavila, Královna stínů ano a tahle zase ne. Upřímně mě přestává úplně zajímat, co se děje s Aelin a Rowanem. Hrozně moc stránek jsem přeskočila, protože se příběh táhl a nepřišel mi vůbec poutavý. Těším se však na Věž úsvitu, která je aspoň o postavě, která mě stále zajímá a je moje oblíbená; Chaolovi. ♥

tynny

Boží! Tato série mě úplně dostala, nemůžu se od ni odtrhnout a ten díl má takový spád ....

CatherineBarton

Všechny její knihy mě naprosto uchvátily!!

Rezi29
28.12.2019

Absolutně netuším, co si o tomhle dílu mám myslet. Až na pár míst, kde se příběh docela vlekl, to byla jedna rána za druhou, a na konci se vše začalo spojovat a vysvětlovat. Jelikož se zdárně blížím ke konci, váhám jestli začít Věž úsvitu, nebo ji přeskočit a rovnou se vrhnout na Království popela. Ovšem mám strach, aby přeskočením Věže něco nepromeškala ... tahle série mi trhá srdce na kusy!

lenka7767
19.12.2019

Muj nejoblibenejsi dil z cele serie. Moc se mi libil pribeh Elide a Lorcana a jejich pasaze jsem cetla nekolikrat.