Říše bouří

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pro Aelin dlouhá cesta k trůnu teprve začala, ale už nyní je jasné, že bude plná zrady, nepřátelství a nevraživosti. Pokud si chce udržet korunu a ochránit své království, musí se spojit s lidmi, kteří až do teď byli nepřáteli a musí bojovat proti zlu, které se chystá pohltit celý svět. Zkáza se na ni řítí ze všech stran a jediná zoufalá možnost, jak přežít, je obětovat to, co miluje nejvíce na světě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/346400/rise-bouri-DFN-346400.jpg 4.71134
Série

Skleněný trůn / Trón zo skla 5.

Žánr
Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo
Orig. název

Empire of Storms, 2016

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (233)

Kniha Říše bouří

Přidat komentář
Baru1236
20. února

Nedokážu ani říct, kolikrát jsem si pročítala poslední stránky téhle knihy. Neustále jsem se vracela k různým částem, zasazovala do nich události z předchozích knih a moje pusa se několikrát válela na podlaze.
Ten konec byl něco. Nemám pro to slov. Přiznám se, že jsem se v jednu chvíli málem rozbrečela a být to natočená scéna ve filmu tak bulím, jak želva.
Jak se mám teď asi donutit číst Věž, když na mě z poličky přímo netrpělivě kouká poslední díl.
Ach Aelin, ach Aelin....

Denča23
15. února

Tento díl byla totální bomba, která mě připravila o všechna slova! :)

Halt468
05. února

Nemám slov.

kimberli11
23. ledna

Dědička ohně mě nebavila, Královna stínů ano a tahle zase ne. Upřímně mě přestává úplně zajímat, co se děje s Aelin a Rowanem. Hrozně moc stránek jsem přeskočila, protože se příběh táhl a nepřišel mi vůbec poutavý. Těším se však na Věž úsvitu, která je aspoň o postavě, která mě stále zajímá a je moje oblíbená; Chaolovi. ♥

tynny
10. ledna

Boží! Tato série mě úplně dostala, nemůžu se od ni odtrhnout a ten díl má takový spád ....

CatherineBarton
05. ledna

Všechny její knihy mě naprosto uchvátily!!

Rezi29
28.12.2019

Absolutně netuším, co si o tomhle dílu mám myslet. Až na pár míst, kde se příběh docela vlekl, to byla jedna rána za druhou, a na konci se vše začalo spojovat a vysvětlovat. Jelikož se zdárně blížím ke konci, váhám jestli začít Věž úsvitu, nebo ji přeskočit a rovnou se vrhnout na Království popela. Ovšem mám strach, aby přeskočením Věže něco nepromeškala ... tahle série mi trhá srdce na kusy!

lenka7767
19.12.2019

Muj nejoblibenejsi dil z cele serie. Moc se mi libil pribeh Elide a Lorcana a jejich pasaze jsem cetla nekolikrat.

1 ...