Říše bouří

Pro Aelin dlouhá cesta k trůnu teprve začala, ale už nyní je jasné, že bude plná zrady, nepřátelství a nevraživosti. Pokud si chce udržet korunu a ochránit své království, musí se spojit s lidmi, kteří až do teď byli nepřáteli a musí bojovat proti zlu, které se chystá pohltit celý svět. Zkáza se na ni řítí ze všech stran a jediná zoufalá možnost, jak přežít, je obětovat to, co miluje nejvíce na světě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/346400/rise-bouri-DFN-346400.jpg 4.71015

Skleněný trůn / Trón zo skla (5.)

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Empire of Storms (2016)

Kniha Říše bouří

Marosusu

Ja milujem tú sériu ...znova napínavé čítanie ..idem na ďalšiu knihu ;-)

Medasek

Vztah Aelin a Jeřába dostal nových rozměrů. Manon se od teď stala jednou z mých nejoblíbenějších postav v knížce. Lysandra byla také naprosto neuvěřitelná. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

anishta

Nevím proč, ale myslela jsem, že tenhle díl je už zakončení série... Trošku jsem se těšila na ukončení, ale nevadí... Opět skvělé, napínavé, zbožňuji to, ale ten konec... Chjo... Ať už je další díl!!!

Druhé čtení. Boha, ta Maeve je hrozná ču*** ????

Říše bouří je opravdu jeden z hlavních dílů série. Také ukazuje jedno ponaučení. Když budeš dávat jen tak, jednou se ti to vrátí. Nejoblíbenější postavy tohoto dílu? Překvapivě mezi ně kromě Aediona a Lysandry patřil Lorcan a docela jsem si oblíbila Elide díky její vychytralosti. Manon pro mě byla silnou postavou už od začátku. Co mě ale mrzelo, že v příběhu zanikl Dorian, kterého jsem měla od prvního dílu ráda. Také se mi zdálo že Jeřáb byl v tomto díle méně propracovaný. Mrzí mě to, protože patřil mezi postavy se kterými bych se chtěla opravdu setkat. Co mě potěšilo, bylo seznámení s Jeřábovou bývalou tlupou. Co mě ale nepotěšilo bylo setkání se šlechtici. Když se na to však podíváme z jejich strany, je logické že hned neuznali její postavení. Hlavně s ohledem na to co tam předvedla. Aelin dala dohromady vojsko. A konec? Fenomenální. Už se těším na další díl.

andrejci

Na tento díl jsem se strašně těšila. I když jsem věděla co se stane dostalo mě to. Celý díl se v podstatě točil kolem spojenců a vztahu Aelin a Jeřába. Maasová to nachystala tak abychom si na konci sedli na zadek a mučivě čekaly na další díl. Návrat k některým postavám byl super. Například u Rolfa jsem byla překvapena. U Ansel jsem se jenom tiše smála a každopádně se těším na další díl. Líbilo se mi jak i ostatní postavy dostávají prostor. Manon je prostě super a těším se jak dopadne její setkání s čarodějnicemi. Další napínavý příběh u Elide. Strašně jsem se těšila až dostane trošku více prostoru. Na Doriana mám pořád stejný názor od prvního dílu. Ještě, že poslední díl vyjde brzy protože nevím co bych dělala kdybych musela čekat tak dlouho jako teď.
DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adris

Od třetího dílu čím dál lepší!

Linda112

Jediné co se mi zde líbilo byly finální zvraty jinak naprostá katastrofa

Dada_cte

Dokonalá kniha. Miluju autorku a její k iby. Těším se na věž úsvitu ❤️