Královna stínů

Královna stínů obálka knihy
Mé hodnocení:

Ztratila všechny, které milovala. Celaena Sardothien se vrací zpátky do říše a jediné, po čem touží, je pomsta. Brzy si ovšem uvědomí, že ve hře je mnohem víc – musí osvobodit prince Doriana, kterého pomocí magie ovládá král ze skleněného hradu. Musí zjistit příčinu královy moci! Ale hlavně nesmí zklamat svůj lid, který do ní vložil veškeré naděje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289317/kralovna-stinu-l2K-289317.jpg 4.71932

Skleněný trůn / Trón zo skla 4.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

Queen of Shadows, 2015

Kniha Královna stínů

johana3160

I kdyz je kazda dalsi kniha vetsi bichle me to neva,jednak protoze mam e-book a i pres trochu kostrbaty zacatek, se pribeh pekne zamotal a rozmotal, ze mi v zaveru ani nevadilo stridani dejovych linii.
Neni to dokonale, ale libi se mi, ze je videt posun v pribehu i v charakterech postav. Nechci spoilovat, ale musim priznat ze nektera fakta me v zaveru pekvapila a muzu rict ze se tesim na dalsi dil.

Luci-_-

Kniha se rychle a zajímavě vyvíjela i přes větší počet stran. Opět skvělé a napínavé pokračování série.

katkaq

Skvělé konečně se děj rozbíhá a já nelituji času, který jsem téhle sérii věnovala. Jeřáb je i nadále mým oblíbencem ❤️ Jedna věc mi ale neustále vadí: autorka jako kdyby občas zapomněla na historii svých postav a nechala je udělat nebo říct naprostou nevyspělou blbost.

Nikusha

Četba předchozích dílů se vyplatila a teď honem sbírat ovoce. Už od konce třetího dílu mi bylo jasné, že příběh nabírá na obrátkách. Čtvrtý díl je od začátku do konce kulervoucí. Všechny souvislosti hezky vyplouvají na povrch a k tomu se nabalují zase nové okolnosti, kterým prostě chcete přijít na kloub. Miluju Manon! Doufám, že pozná co je láska a pořádně si to s Dorianem rozdá :D

TeoK7

Napínavý díl, zpětně hodnotím velice kladně a hodně všem doporučuji.

Ulrika

Musím souhlasit, že každý díl je lepší a lepší a to napětí mezi Jeřábem a Aelin :) Skvěle vystupňovaný děj s překvapivým odhalením. Skvělé.

Iris02

(+ SPOILER) SJM opět nezklamala. Každý další díl mi připadá lepší než ten předchozí. Maasová umí dokonale poslat vše ho háje a následně sesbírat střípky naděje, aby příběh opět povznesla. Velice jsem si oblíbila Lysandru a KONEČNĚ se k sobě Rowen a Aelin mají, nemůžu se dočkat, jak se jejich vztah bude rozvíjet v dalších dílech :D Chaol se na začátku choval nesnesitelně, ovšem na konci se věci měli tak, že jsem si ho neznepřátelila. Krásná kniha, doporučuji všema deseti.

_Bára_

(+ SPOILER) Zatím nejlepší díl ze série!!!
Byla to strašně čtivá knížka a autorka se zase ukázala. Od začátku to jede a s každou kapitolou přibude něco nového a ke konci už jsem si říkala, že nic už mě nepřekvapí. Překvapilo. Hodně se mi líbí, že Massová skončí skoro každou knížku tak, že je to vlastně happy end s uzavřeným koncem, jenže je tam příslib hrozby, která slibuje extrémně otevřenej konec. Každopádně to bylo skvělý! A konečně se Rowen a Aelin rozhodli pohnout dopředu, I když jsem si myslela že ho v jedné kapitole zamorduju.