Královna stínů

Ztratila všechny, které milovala. Celaena Sardothien se vrací zpátky do říše a jediné, po čem touží, je pomsta. Brzy si ovšem uvědomí, že ve hře je mnohem víc – musí osvobodit prince Doriana, kterého pomocí magie ovládá král ze skleněného hradu. Musí zjistit příčinu královy moci! Ale hlavně nesmí zklamat svůj lid, který do ní vložil veškeré naděje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/289317/kralovna-stinu-EZi-289317.jpg 4.71596

Skleněný trůn / Trón zo skla 4.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Queen of Shadows, 2015

Kniha Královna stínů

SpeeDeeX

Nemám co vytknout, zatím nejlepší díl!! Přestože má knížka přes 600 stran, ani na jedné stránce jsem se nenudila, příběh je od začátku do konce nabitý akcí a zvraty. Nové postavy jsou super, hlavně jsem si oblíbila Lysandru. Kapitoly s Manon mě bavily ještě víc jak ve trojce a její střet s Aelin byl boží. Těším se na pokračování. ❤

PanKlobouk

Musím říct, že minulý díl byl, co se mě týče, lepší.

Nejvíce mě v tomto díle bavila Manon, Elide a dějová linka kolem nich.

Denča23

Nemám slov, tento díl zatím podle mě nejlepší.! :)

Andynka

Tohle byla pecka ! Zatím se to stává pro mě nejoblíbenějším dílem z této série ( a jako teda já si to říkám po přečtení každého dílu... ale tak svědčí to o tom, že je tahle série lepší a lepší ! Naprosto jsem si oblíbila všechny hlavní postavy. A možná je to tím, že nikdy nevíte od kud na vás vyběhne podraz, kdo koho zradí a naopak, kdo komu pomůže.
Hrozně moc se mi líbí, že vás autorka nechá, celý příběh napnutý, protože málo kdy jde příběh , tak jak vy si představujete. A to je prostě pecka !
Skvěle propracované a ani mi nevadí , že to jsou šílené bichle. Každá stránka totiž stojí za to !

CatherineBarton

Všechny její knihy mě naprosto uchvátily!!

linda_pauer
25.11.2019

Po trojce, kdy jsem chtěla sérii skoro přestat číst, mě čtvrtý díl zase zaujal. Dá to sice práci se tím prokousat, ale po dočtení jsem musela uznat, že to byla prostě pecka. Nic nechybělo - akce, zajímavosti, romantika...

Artep5244
18.11.2019

Čtvrtý díl v sérii Skleněný trůn mě opravdu velice potěšil. Opět jsem v něm nalezla to, co jsem postrádala u třetí knihy. Nechybí akce, zvraty, nové postavy ale také i dojemné momenty. Autorka svým hrdinům nedá nic zadarmo, neustále jim do cesty klade další a další překážky, obzvláště ke konci knihy. Další věc, kterou musím ocenit je linie Manon Černozobé. V předešlém díle jsem tuto část spíše kritizovala, tady jsem se ale vyloženě těšila na kapitoly, ve kterých čarodějnice vystupovala.
Nemůžu jinak než knize dát pět hvězdiček.

Silvie88
31.10.2019

Líbila se mi. Chvilku mi bylo líto výměny partnera. Ale nakonec hodí se k sobě. Konečná část skvělá