Dědička ohně

Královna, nebo zrádce? Jen ona sama rozhodne. Celaena Sardothien přežila smrtící soutěž a zlomené srdce, ale za jakou cenu. Nyní se musí vydat na cestu do nové země, aby se poprala s temnou pravdou... pravdou o jejím dědictví, které jí může navždy změnit život a budoucnost. Mezitím se shromažďují temné síly s cílem zotročit si celý svět. K tomu, aby je Celaena porazila, musí najít sílu jak k boji s vlastními vnitřními démony, tak také sílu k boji se zlem, které bude brzy vypuštěno....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/281807/dedicka-ohne-6vT-281807.JPG 4.61835

Skleněný trůn / Trón zo skla 3.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Heir of Fire, 2014

Kniha Dědička ohně

Steiniglovka
včera

Takhle...do série ST jsem šla proto, že zbožňuju sérii Dvorů a těm Skleněný trůn zatím nesahá ani po kotníky :)
Ale když budu hodnotit nezaujatě, třětí díl se mi líbil zatím ani nejvíc. Hodně jsem si oblíbila Manon a i kvůli ní se těším na další díl, zajímá mě jak se její postava bude vyvíjet. Hlavně její sblížení s Wyvernem...to bylo dokonalé.
Doufám, že mě v dalších dílech čeká hodně zvratů a že Celaena pestaně fňukat a pořádně se opře do bitvy za své království a za svůj lid :)

kolacky

Tak trochu spoiler: V 55. kapitole jsem se zhluboka nadechla spolu s Celaenou - ona s magií, já s úlevou...

zaandulee

Další skvělé pokračování série. Když se Celaena vydala mimo Zlomuval, myslela jsem si, že teto díl mě moc nenadchne, jelikož tam s ní nebudou tolik figurovat ostatní hlavní postavy. Nakonec mi to vůbec nevadilo, byla to příjemná změna a samozřejmě jsem si zamilovala Jeřába, hned jak se tam objevil. Jediné co mě na knize moc nezaujalo byly ty kapitoly, které vyprávěly, co zrovna dělají Železozubé čarodějnice, přišlo mi to dost nezáživné a nudné.

E.lisabeth

Ja nevim... Asi jsem uz proti tyhle serii zaujata, ale me je proste Celeana neprijemna od prvniho dilu a jeste mi prijde ze se skoro nic v takovy tlusty bichli nestalo, krom konce. Posledni dil co jsem mela doma koupeny a do ctvrteho si urcite nepohrnu.

leník511

(4,5 hvězdičky) Pro mě zatím nejlepší díl. Stejně se ale přikláním víc k druhé sérii od autorky (Dvory).

petrulka

Tenhle díl má konečně grády. Ne že by první dva byly špatné, ale chybí ta správná nálož pohádkovosti. Oblíbence mám jasného od první zmínky, samozřejmě Jeřába, ostatní mužské postavy jsou zatím slabší. S Aelin to mám tak nějak napůl, zato čarodějnice a wyverni, to je pro mě třešnička na dortu.

Konfu97

Sarah opět nezklamala! Ač ze začátku přemýšlíte, co se vlastně bude dít a proč je to, tak jak to je, nakonec se opět nemůžete odtrhnout! A ten konec? Moje jediná myšlenka byla "To jako vážně?!" Ještě, že mám další díl již připravený v knihovně. :D

adela9782

Série skvělá, konečně se tu už něco začíná dít. Hned se vrhám na další díl. Jinak, Jeřáb je skvělej!