Sarah J. Maas

americká, 1986 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Rod země a krve

Rod země a krve - Sarah J. Maas

Bryce měla perfektní život, skvělou práci a na programu jeden legendární večírek za druhým, jenže pak démon zavraždil její přátele a ona zůstala sama a zlomená. Když údaj... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 23 knih

Komentáře (70)

Přidat komentář
Fortuna7
25. října

Miluji Maasovou!!!!!!!!!!!!!!!

BudosovaB
24. října

Kromě Catwoman mám přečtené všechny knihy od autorky a se zatajeným dechem čekám na další. Jednoduše - dávejte to sem! Neskutečná autorka, Skleněný trůn napsala jako prvotinu ve velmi mladém věku. A jak se vyvíjí autorka, vyvíjí se i knihy a neskutečně mě baví. Některé fráze z knih jsou natolik výjimečné, že jsem se s nimi naprosto ztotožnila. V jejím podání pro mě začalo mít fantasy mnohem větší význam. Smékám.

Wisha
07. října

Neskutečná autorka. Zatím čtu od ní jen sérii Skleněný trůn (na Dvory i Rod země a krve se chystám hned potom), ale už teď má můj obrovský obdiv. Způsob, jakým má do detailu promyšlenou každičkou situaci...V prvním díle někdo něco prohlásí a teprve v pátém díle to začne dávat smysl, neskutečné. Je vážně geniální a smekám symbolický klobouk, protože nejen že píše čtivě a krásně, ale ještě má všechno geniálně promyšlené. Vážně klobouk dolů.

Aquagirl
12. srpna

Sarah je prostě výborná! Ještě od ní nemám přečtené zdaleka všechno, ale už se těším na další knihy.

terkah1
08. července

Úžasná autorka. Její knihy čtu, jenom když mám volno, protože se od nich neodtrhnu, dokud je nedočtu. Těším se na každý nový díl!

Misshell1
27. dubna

Musím uznat, že její svět a k tomu příběh a styl psaní mě oslovili tak, jako nikdy. Je úžasná. Doufám, že budou i další knihy :)

LadyAlena
02. dubna

Moje nejoblíbenější autorka, co kniha to perla

Eliška1616
29. března

Sarah J. Maas je jedna z mých vůbec nejoblíbenějších autorek!!! ❤ Její série jsem si zamilovala hned na první dobrou. Věřím, že to není čtení pro každého, ale za mě jednoznačně ano! ❤

1