Říše bouří přehled

Říše bouří
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346400/bmid_rise-bouri-4tT-346400.jpg 5 2295 2295

Pro Aelin dlouhá cesta k trůnu teprve začala, ale už nyní je jasné, že bude plná zrady, nepřátelství a nevraživosti. Pokud si chce udržet korunu a ochránit své království, musí se spojit s lidmi, kteří až do teď byli nepřáteli a musí bojovat proti zlu, které se chystá pohltit celý svět. Zkáza se na ni řítí ze všech stran a jediná zoufalá možnost, jak přežít, je obětovat to, co miluje nejvíce na světě.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Empire of Storms , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Říše bouří. Přihlašte se a napište ho.

Nikei
09.07.2024 4 z 5

Za mě skvělý, ale zatím nejhorší díl. Pořádně jsem se do něj nemohla začíst a některé věci už mi přišly trochu moc. Každopádně se moc těším na závěrečné díly.

Holubka
21.06.2024 5 z 5

Když strašně moc chcete číst, protože je to skvělý, ale bojíte se číst, protože víte, že se to nějak posere. No a tady se to posralo. Bylo mi jasný, že to musí přijít. Po všem tom co jim vyšlo a přežili, bylo jasný, že něco vyjít nemůže. Kdo mě na tomhle díle bavil byl Lorcan s Elide. A doufám, že mu Elide odpustí. Na konci mi ho bylo líto. Těším se na další díly, ale musím si dát teď pauzu, než se na ně vrhnu. Už u tohohle dílů jsem měla chvíle, kdy mě čtení nebavilo tak jak bych chtěla. Po všech těch dílech přečtených po sobě, potřebuju chvíli číst něco u čeho nemusím přemýšlet. Protože když Aelin odhaluje svoje plány a kroky můj mozek to nedává.

Janevl
20.06.2024 5 z 5

Wau,opět mě 5.dil nezklamal.
Plný vzrušujících napětí, a zvratů..
Těším se na 6.dil.

Žebříček nejprodávanějších e-knih (říjen)

04.11.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (září)

19.10.2017

10 právě čtených knih podle uživatelů Databáze (říjen)

15.10.2017

Chtěl jsem se s tebou vydat do Perranthu. (Lorcan)

Protože zemřela a svět se ještě předtím postaral o to, aby poznala utrpení, strach a samotu. A ačkoli si na ni nikdo nevzpomene, já nezapomněl. Nikdy nezapomenu na barvu jejích očí ani na to, jak se usmívala. A nikdy neodpustím těm, kdo to všechno zničili. (Dorian o Sorsche)

Strach ze ztráty tě může zničit stejně jako ztráta samotná. (Aedion)

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Říše bouří v seznamech

v Právě čtených70x