Říše bouří přehled

Říše bouří
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346400/bmid_rise-bouri-4tT-346400.jpg 5 2265 2265

Pro Aelin dlouhá cesta k trůnu teprve začala, ale už nyní je jasné, že bude plná zrady, nepřátelství a nevraživosti. Pokud si chce udržet korunu a ochránit své království, musí se spojit s lidmi, kteří až do teď byli nepřáteli a musí bojovat proti zlu, které se chystá pohltit celý svět. Zkáza se na ni řítí ze všech stran a jediná zoufalá možnost, jak přežít, je obětovat to, co miluje nejvíce na světě.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Empire of Storms , 2016

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Říše bouří. Přihlašte se a napište ho.

Veju007
14.06.2024 4 z 5

No…takhle…já neříkám, že je to špatný díl, ale třeba ten předchozí byl lepší. SJM umí naprosto bravurně napsat “vedlejší postavy, a já se tento díl ještě víc zamilovala do Doriana, Manon, Lysandry nebo Aediona. Kapitoly s Elide a Lorcanem byly taky boží! Na druhou stranu byla “pirátská část taková prostě míň záživná a úplně mě nenutila pokračovat ve čtení, i když je Aelin naprosto MVP! Možná vlastně až moc a možná se jí to vymstí…

Nejvíc nejlepší část byla na začátku u Železozubých, to byl nářez. A závěrečný climax byl přesně to, co od SJM očekáváte a chcete! To zase byla jízda!

Mimochodem - tady nebyl Chaol a VŮBEC mi nechyběl! A VŮBEC se teď netěším na další díl.

Roux
10.06.2024 5 z 5

Jak dobré to asi bylo, když jsem těch téměř 700 stran přečetla za jeden den a to jsem ještě dočítala asi 10 stran z předchozího dílu?

Peťulka3
05.06.2024 5 z 5

To byla zase jízda. Druhou polovinu knihy jsem přečetla jedním dechem. Je skvělý pozorovat, jak se každá postava vyvíjí.

všechny komentáře

Související novinky (3)

Žebříček nejprodávanějších e-knih (říjen)

04.11.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (září)

19.10.2017

10 právě čtených knih podle uživatelů Databáze (říjen)

15.10.2017

Citáty z knihy (5)

Chtěl jsem se s tebou vydat do Perranthu. (Lorcan)

Protože zemřela a svět se ještě předtím postaral o to, aby poznala utrpení, strach a samotu. A ačkoli si na ni nikdo nevzpomene, já nezapomněl. Nikdy nezapomenu na barvu jejích očí ani na to, jak se usmívala. A nikdy neodpustím těm, kdo to všechno zničili. (Dorian o Sorsche)

Strach ze ztráty tě může zničit stejně jako ztráta samotná. (Aedion)

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Říše bouří v seznamech

v Přečtených3 239x