Královna stínů přehled

Královna stínů
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289317/bmid_kralovna-stinu-CO8-289317.jpg 5 2823 2823

Ztratila všechny, které milovala. Celaena Sardothien se vrací zpátky do říše a jediné, po čem touží, je pomsta. Brzy si ovšem uvědomí, že ve hře je mnohem víc – musí osvobodit prince Doriana, kterého pomocí magie ovládá král ze skleněného hradu. Musí zjistit příčinu královy moci! Ale hlavně nesmí zklamat svůj lid, který do ní vložil veškeré naděje.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Queen of Shadows , 2015

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Královna stínů. Přihlašte se a napište ho.

Jaja0403
13.06.2024 5 z 5

Ze začátku mě moc nebavily pasáže o Třináctce a Morathu, ale nakonec jsem se sžila i s nimi a jsem zvědavá, co se stane v dalším dílu. Je neuvěřitelné, jak někdo dokáže napsat tolik dílů jednoho příběhu na tolika stránkách a přitom to má pořád spád a je to čtivé. Doporučuji všem, co mají rádi tento žánr

Holubka
12.06.2024 5 z 5

(SPOILER) Tohle byla opět jízda. Chvíli trvalo než se to pořádně rozjelo, ale pak už se to nezastavilo. Jako pardon ale 240 stránek bez Jeřába? To bylo jako moc. Taky nám mohla dát autorka aspoň jednu kapitolu z jeho pohledu když byl ve Wendlynu.
Co mě bavilo byly hádky mezi Aelin a Chaolem. Dávalo to tomu takový správný náboj. I když byly naprosto zbytečně.
Lysandra zde byla úžasná. Na to jak ji v krvavém ostří chtěl člověk jednu plesknout, tady se hned stala jednou z mých oblíbených postav. Hlavně na konci. Jsem hodně zvědavá co mě čeká v páté knize. Hlavně na Třináctku, co ta provede v Morathu.

Roux
10.06.2024 5 z 5

Výborný díl. Sotva jsem ho odložila, vzala jsem do ruky hned ten následující :D

všechny komentáře

Související novinky (3)

10 právě čtených knih podle uživatelů Databáze (prosinec)

15.12.2016

Žebříček nejprodávanějších eknih (listopad)

04.12.2016

20 knih, které si uživatelé chtějí koupit

21.11.2016

Citáty z knihy (6)

Nečekám, že mi budeš důvěřovat. Nečekám ani, že mě budeš milovat. (Arobynn)

Pro mě jsou zrůdy všichni. (Aelin)

Pověz mi, co mám udělat, abych všechno odčinil. Nařiď mi, abych se plazil po žhavém uhlí, abych spal na lůžku z hřebů, abych rozřezal vlastní maso. Řekni slovo a já to vykonám. Nech mě ale, abych o tebe pečoval jako kdysi, předtím… předtím, než mi šílenství otrávilo srdce. Trestej mě, muč mě, znič mě, ale dovol mi, abych ti pomohl. Udělej pro mě tuto maličkost - a já ti položím k nohám celý svět. (Arobynn)

Více citátů z knihy najdete u autora.

Ocenění knihy (1)

2015 - Goodreads Choice Awards (Best Young Adult Fantasy)

Kniha Královna stínů v seznamech

v Přečtených4 070x